Колко е чиста къщата ви

  • 10 053
  • 110
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 7 030
У нас не е блестящо от чистота, щото не съм Дева  Wink Но пък живея с Дева.
 
Нормално чисто е, лееко разхвърляно, но аз обичам да има безпорядък. Ако всичко е идеално подредено и лъснато ми е странно и неестествено.

# 46
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
В предаването има интересни неща, тук го дават всеки ден. До преди няколко години си мислех, че няма начин да има на живо такива апартаменти. Докато със съквартирантката ми установихме, че съквартиранта си пере чорапите един път на две седмици и то с двудневно киснене в леген и после плакнене и през това време събира мръсните чорапи и бельо под възгланицата. Sick Можете да си представите за каква смрад ставаше дума, след като нямаше начин да влезе човек в неговата стая и да не му се насълзят очите. newsm61 Добре, че живееше при нас кратко време. Mr. GreenМърлячи винаги е имало и ще има Simple Smile

# 47
  • Мнения: 6 443
Мърлячи винаги е имало и ще има Simple Smile

Да,де,но защо се съгласяват да ги показват по телевизията? Laughing

Последна редакция: чт, 30 апр 2009, 22:29 от Грозното Пате

# 48
  • Мнения: 3 634
Мърлячи винаги е имало и ще има Simple Smile

Да,де,но защо се съгласяват да ги показвар по телевизията? Laughing

Душевен ексхибиционизъм!  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 6 443
Мърлячи винаги е имало и ще има Simple Smile

Да,де,но защо се съгласяват да ги показвар по телевизията? Laughing

Душевен ексхибиционизъм!  Mr. Green
Joy Joy

# 50
  • Мнения: 3 456
У нас е средна работа. Не чистя всеки ден. Нямам това време, нито пък желание. Определено не съм роб на реда и чистотата.

# 51
  • Мнения: 112
Бях маниак на тема чистота и ред преди детето да проходи и да започне да пипа навсякъде.
Сега вече го давам по-спокойно и не съм толкова педантична. Не винаги е подредено като по конец и идеално чисто у дома. И какво от това?
Ох...и при мене е така.А как обичам чистотата, но сега тя се оказва  мисия- невъзможна.Нито имам време, нито сили и нерви за да  чистя и подреждам всеки ден.Пък и то  няма смисъл, защото  живеем от 5 години насред един  безумен ремонт, който изглежда няма да се довърши  освен с помощта на чудо Sad.Цялата къща е един  огромен склад за боклуци и  строителни материали smile3511

# 52
  • На морето!
  • Мнения: 5 762
У нас е средна работа. Не чистя всеки ден. Нямам това време, нито пък желание. Определено не съм роб на реда и чистотата.
и при нас е така. Особено сега като се затопли времето предпочитам да изляза с детето някъде или да направя нещо за себе си. Естествено не сме затънали в мизерия, но с удоволствие бих наела жена да ми помага и точно това ще направя като/ако/когато се преместим от апартамента ни в къща.

# 53
  • София
  • Мнения: 18 679
Средна хубост. В момента сме в период на пълзене по пода, така че ща не ща, чистя всеки ден с парцала и вода, а веднъж седмично прахосмукачка и препарат. Но иначе, когато няма прохождащо бебе вкъщи, а аз работя, се чисти точно два пъти седмично - един път основно, един път само пода и прах. И туй то. Неам нерви, нито време за повече.
За подреденото - последно съм виждала подредено преди 5 години. Причини - в подписа ми Mr. Green

# 54
  • Мнения: 2 803
Колкото и да чистя, все е мръсно. Но не се отказвам, продължавам да се старая да изглежда чисто и подредено. И двора -също.

# 55
  • Мнения: 4 292
У нас е чисто. Не понасям мръсотия и не мога да седя, когато около мен да цари хаос.

# 56
  • плевен
  • Мнения: 644
У нас е чисто. Не понасям мръсотия и не мога да седя, когато около мен да цари хаос.

 Peace Peace Peace

# 57
  • Мнения: 4 434
Всеки ден чистя и вечер дори,когато всички заспят...да не ми се пречка никой Mr. Green
Маниак съм.

# 58
  • Мнения: 940
Аз не чистя всеки ден,но тъй като сме само двама на 160 квадрата не се цапа много. Общо взето се старая. Обаче понякога се хващам, че дори като съм на работа си мисля как у нас еди кое си е мръсно и нямам търпение да се прибера и да го изчистя.

# 59
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
Мърлячи винаги е имало и ще има Simple Smile

Да,де,но защо се съгласяват да ги показват по телевизията? Laughing

Друго си е като те видят по телевизията  Joy Даже и да си мърльо. Важното е, че всички са те видяли и една бригада народ ти са изчистили основно къщата. hahaha
Ако имаше такова шоу в България, мислите ли, че щеше да има наплив на участници?  И колко от вас биха издържали за каузата, за да ви видят всички по телевизията и да ви изчистят и подредят апартамента/къщата?

Общи условия

Активация на акаунт