Кипър или БГ пак агънце ще се пече- кипърски, най- хубави островитянки

  • 25 173
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 903
Хайде на скромна закусчица от мен, глезанки!
          

 Прекрасен, слънчев укенд на всички на всички! 

# 271
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856

Блонди , мерси за закуската.  Hug

Лек и хубав слънчев ден.

# 272
  • Мнения: 0
ДОБРО УТРОООО Hug Hug
Кате,какви са тез изненади ,бе човек???.....Да си жива и здрава и с късмет и безавариии да си караш количката newsm51
Кажи сега клюката,....,ти ядаса мъжоти и той за извинение ти купи кола newsm78 newsm78 или,или той те ядоса и и като си се разплакала етооооооо количка подаръче newsm62 smile3501,че ако е тъй да започваме всики ден newsm45 newsm45
и туко виж ,че ни изпълнели всички мечти/дали е възможно/ newsm78......Хайде тука на отчет гледай колко  въпроси са ти задавани
,надявам се преди да се изчешиш за Лимасол,ДА ДРАСНЕш НЕщИчКО,разбира се ако си готова 4470 newsm55...  Беба,не разбрах,но трябва да се е ударила с пласмасовото шише,с което си играеше,просто няма с друго какво,че беше до мен и нямаше и на какво да се удари....пробвах с картофа newsm10,мерсаж Hug
Жабче, добре ,че всеки си има лаптоп иначе ,да се загубиш 1 мес. smile3515,леееееле сложна работа :craz
Блонди,вчера казаха ban,за пострадал по време на градушката tooth,човек без мозък Joy,даже и шапката,не му е помогнала/дали носи шапка и униформа newsm78/,та както и да е пострадал сериозно по главата bambam bambam newsm62ако някой се интересува да попита Laughing
Супер закусчица сте спретнали и двете ,,,,,ааааа рано пилее рано пее,,,,,,нещо намирисвам,ч`ч`ч веднага си признавай без бой
Пепена,кураж,толкова си изтраяла, ще устискаш още няколко мес.пооооочти няма да ги усетиш Hug Hug
Милички, станах в 10 30 spam2,снощи,като се пооправи беба от температурата,че направо се побарках цял ден скочихме с мъжото до бингото,да отдъхнем/нали мама остана при децата/...Та няма уви да черпа Twisted Evil,понеже не спечелихме smile3511
самооооо си поооохааарчихме парите,но се разведрихме малко newsm53.Друг път,дано почерпя....Абе какво става с Муциииии newsm78,доста време се губи????,и Жу липсва ехоооо тук сме,а вие smile3506 smile3506
Хаиде приятен уикенд на всички  bouquet

# 273
  • Мнения: 0
Добьр ден и от мен,мамчета-сладуранчета   bouquet !Много сте ми симпатични всички,а и"оправни"ми се виждате   love001-"МПРАВО" !!! Hug              АНИ,питаш ме какво мисля за "големото село",ами ние да си призная много бьрзо свикнахме и се "закотвихме".За тези 2г.,докато сме тук не сме сменяли ни квартира,ни работа,нито у-ще. Мисля,че това е показателно,като знам хората около нас колко квартири и работи смениха ! ooooh!А ние с мойто сьпруже най мразим промените(вьпреки,че аз сьм "близнаци").И да ви кажа една "публична тайна"-аз сьм "полу-гьркиня".На баща ми родителите са гьрци,които като са били по на 30-тина години се преселват в Бьлгария(да ги питаш за чий...),раждат си децата там(три момчета,между които и моят татко),живеят и умират в Бьлгария .Баба ми,горкичката така и не се научи да говори бьлгарски-говореше около 30% само бьлгарски,другите 70-на грьцки(кой'т я разбрал-разбрал).Учеше ме и мене милата,ама тьпчо откьде да знае ,че един ден може да му потрябва-виках й:"ти научи бьлгарския,че не го знаеш".Тьпанар! Banghead  И така,момичета имам нещо от тяхната крьвчица и манталитет в мене(дори носьт ми е "грьцки- smile3533-голям и гьрбав),ама иначе минавам за хубава жена- Embarassed newsm26,та мисля,че си намерих мястото.НО...още е рано,ще видим......

# 274
  • Мнения: 0
ЕЕЕЕЙЙЙЙЙЙЙ,Жабчееееее,абе един скромен
въпроссссс??????ММММММ дааа ,там,някъде над Краси и Краси
се разхождаха некакви милувки,целувки  love001  love001  love001
то нещо са изчезнали smile3506,нещо да знаеш по въпроса hahaha newsm62
агапито,да не се е наситил  Joy,или просто  разнообразие newsm78,или пролетна умора hahaha
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 275
  • Мнения: 323
Момичета ,ако можете помогнете,моят мъж се скарал с неговият работодател и си търси друга работа , може да работи всичко строителство заварки и тн..На лични мога да дам тел. за връзка

# 276
  • София
  • Мнения: 1 456
Здравейте милички!

Кати, честито! От все сърце ти желая безаварийно и
много приятно шофиране! И ...да вземем да
дойдем да ни повозиш ли?! newsm78 Mr. Green
Весело прекарване в Лимасол! със сигурност ще бъдете
най-прекрасните... bowuu

Добре дошли на YANICKO, и на Кейт Остинbouquet

Дано всички дечица вече са по-добре и няма неприятни емоции!

Блондичке, открихте ли сезона вече!

Жабче, нали се гласеше ти да ходиш първо при дедко?
Нещо съм пропуснала! Embarassed

Пепита, хубаво е че поне сте се забавлявали.
Другият път може и да на целите бингото... Heart Eyes

Момичета, отивам да свърша нещо  и пак ще се вясна...по-късно или утре!

Спокойна нощ за сега! На всички цунки и гунки!




# 277
  • Мнения: 119
                             ЧЕСТИТ 24-ТИ МАЙ!
Празник на славянската писменост, на българската просвета и култура!


                                                             

# 278
  • Мнения: 119
            
Скромна закуска, за ранобудните като мен. При нас нали седмицата започва в неделя...все още не мога да свикна.
А сега изчезвам, след обед ще ви навестя да проверя кой какво хапнал и пийнал, как празнувал и манифестирал.
Ще преброим и лентите "ОТЛИЧНИК" .

# 279
  • Мнения: 0
Здравейте милички и честит 24-ти Маи!!!! Laughing

Аз малко се по загубих тези дни,но пак на разходки с нашите гости.Ние се изморихме,а те не....Simple Smile)))Та даже днес пак на вояж сме:-)

Блондич
,мерсаж за закуската от Бургас!Замириса ми  на моренце вече!Жабче и н теб благодарности!Хайде пожелавам ти по-скоро да стягаш багажите за Кипър!

Кати
,да ти е честита новата придобивка!Безаварийно каране ти пожелавам и много радости да ти носи! Hug

Дани,мила,извини ме,че не писах веднага,но нямах физическа възможност.Не се  притесняваите-заболекарят ви и взел правилно решение.Мъжо каза,че отрежи най-вероятно корена на зъба и ще му остави коронката,която той предполага,че ще я залепи от вътрешната страна и така ще изглежда по-естетично и най-важното било,че ще запази другите 2 зъба.А покъсано,след пубертета ще му се имплантира зъб.Ще потъмнее с времето,но ще стане по-касно и бавно...

Пепита
,и ти не се тревожи за зъбните на синчето ти!Постоянните зъби били по-големи от млечните,и другите ще поникнат!....как е бебата?случват се такива неща при игра.

Аан,пожелавам ти един ден да посетите Швейцария!Наистина е много красива страна и аз казвам,че швейцарците са богопомазани,да се родят в такъв раи.Стандарта на живот е изключително висок,съответно и заплащането.Курортите са им много скапи,но си заслужава,таи като и хотелите са им едни от наи-луксозните в света.Хората са интернационални-имат 3 официални езика,като четвърти(но не официален) се говори и реторомански.Трите основни части-немска,френска и италиански,са повлияни съответно от манталитета на Германия и Австрия;Франция и Италия.Хората са дружелюбни и приемат чужденците добре,щом си плащат данъците и им донасят капитал в страната.Моето семейство се чувства добре тук.Климата ни допада сащо-зимата студена.лятото топло.но за съжаление са консервативни като цяло кум работна рака от Бг.Ние сме тук благодарение на факта,че мъжо завърши в Германия и получи немско гражданство.

  Пожелавам на всички хубав слънчев неделен ден!  bouquet

# 280
  • София
  • Мнения: 1 456
Честит празник! bg

Помните ли едно време как ходихме по манифестациите...
С три четвърти бели чорапи, черните полички,  белите ризи с
връзките пионерски...Ееееех, времена. Laughing Голяма забава беше.
А аз никога не можех да си намеря
два еднакви чорапа... Joy

Хубав и слънчев ден!

# 281
  • Мнения: 0
Деситта, реших да ти пиша на лични, за да не им писне на другите момичета от мен и проблема ми, но пощата ти е пълна... Извинявам се също, че Ви притеснявам отново, теб и мъжа ти, но утре сме на преглед при зъболекаря и съм раздвоена. Консултирахме се и с зъболекари в БГ, всички ме убеждават, че най-добрия вариант за сина ни е минипротезата. Само твоят съпруг се съгласи с варианта да се залепи коронката от истинското зъбче. Предполагам, че естетически ще е ОК на първо време, но дали няма с растежа на детето съседните 2 зъба да се изкривят,т.к. ще расте и челюстта му все пак. И това потъмняване, за което споменаваш, след колко време ще стане горе долу?...Мисля си да не му стане комплекс на детето...Ох, досадих ти прекалено с моите въпроси, но ще се опитам да спра вече. Ще чакам с нетърпение да пишеш скоро, аз така или иначе все на компютъра стоя от инцидента насам...Хиляди благодарности отново!
     Момичета, сори!  smihesorry smihesorry smihesorry

# 282
  • Мнения: 0
4ЕСТИТ ПРАЗНИК bg
Помня,помня Муци и манифистацийте и поличката на плисета,
дето мама беше в командировка и се наложи аз да я гладия smile3511
то като ти я глади някой друг бива,но да го правиш ти самата,лееееелеееее
кошмаааааар ooooh!....Но си струваше напъна и като ти увисят лентата,,отличник"=

,,уличник::"малееееее какъв кеф newsm68
А нашите майки нови дрехи,прическа обувки,всичко новоооооо
леле,мале сте ходят на манифистация newsm44,сте ги гледат #Crazy txtloves txtloves txtloves txtloves

# 283
  • Варна
  • Мнения: 30
Здравейте и от мен   bouquet
Нещо не ми остана време тези дни да поседна малко на компа и да се отчета с новинките  bouquet Simple Smile Та значи: ходих в петък до една детска градина (между другото много ми харесаха и градинката, и шефката), ама не ми било писано - нямали места до септември. Следобед мъжо ходи и до друга и му казали, че имат места и в понеделник да отида. Че ще ходя утре и до там. Малчо му хареса тука  Simple Smile Особено моренцето - все иска там да ходим. В БГ го беше страх да  стъпи на пясъка,а днес баща му го гони, че иска да влиза навътре в морето Grinning Хареса му на човека Simple Smile Та това е засега. Утре ще пиша какво е станало в новата градинка, дано там стане Praynig , че да мога и аз да си търся работа вече.

# 284
  • Мнения: 903
Айде и аз с "последния влак" да ви честитя празника на славянските братя!  bouquet

Понеже привършваме 19-та страница, а утре след-уикендно като се изсипете всички мнооого бързо ще прехвърлим и 20-та.... та най-нахално-самоинициативно Mr. Green пускам новата тема.... с изричната уговорка, че приемам идеи за промяна на заглавието, щото хакнах на прима виста каквото отпървом ми дойде... #Silly fiuuuuuu ----- Добавих и някои от новите попълнения без brianna, че не знам душко, откъде да те пиша че си newsm78... дано не съм пропуснала някой де, пък ако съм, свиркайте red Laughing ---- Освен това Муцинко, ако се сещаш за нещо полезно което може да се добави, метни само линковете и ще го присъединя  Hands Thumbsup....

И така прекрасни мои, заповядайте в чистак-новата ни темичка!

Общи условия

Активация на акаунт