ПОМОЩ! БОЛКИ НИСКО ДОЛУ В КОРЕМА!

  • 119 330
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 354
скоро не е писано по тази тема но се надявам някой да ми отговори. и аз имам болки. мн. мнения прочетох и се уплаших. болката ми е от двете страни като придърпване като се движа ме боли,когато съм легнала не. говорих миналия път с доктора и той каза че било нормално защото матката била мускул, но не ме прегледа само ми продължи болничния и съм на ЖК на 30 юни ще станат тогава 50 дни без преглед. нямам зацапване слава богу но пак ме хвана шубето. др. бременни казват също че било нормално да боли но аз незнам.... newsm78
Да, защо не отидеш на друг лекар да те прегледа да си спокойна, а аз почти през цялата бременност бях с болки в корема( ту от ляво, ту от дясно.....ту  от двете страни).
Лека бременност.

# 31
  • София
  • Мнения: 588
Благодара много момичета. Днес бях на доктор и се оказа че имам контракции, предписа ми магнезии и сега си почивам. Благодаря че писахте по темата. И сте прави щом има болка трябва да има и преглед. Аз не настоявах миналия път само го попитах и ето резултата.
И нещо хубаво да ви кажа понеже ни ми е голяма тумбачето днес му се радвах защото бебето беше застанало плътно в дясно и в ляво бях напълно хлътнала много ми стана смешно и мило.

Общи условия

Активация на акаунт