127 мига от пролетта. Немската.

  • 10 902
  • 287
  •   1
Отговори
# 240
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 832
Абе не знам кога минава, ама аз и в гимназията карах гнойни ангини до откат, с по 40 градуса температура. Някъде около 24-25 година имаше един преломен момент и нещата се оправиха. Сега всичко минава по-леко и за по 1-2 дни. Ако са като мен, тежко ми и горко ми ooooh!

# 241
  • Мнения: 1 677
Гея, Сърфи - бързо да оздравяват вашите принцеси!
Сю - честито!
Нямах време да чета подробно, каквото съм пропуснала, но някой беше писал нещо за парочистачка, че е оглеждал. Аз вчера си купих от Плюс - 49 евро.

Усмихнат ден, без болести ви пожелавам   bouquet

# 242
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Да ви кажа и аз бях болнава, в смисъл, че се разболявах веднъж на зима като дете и ученичка, но много тежко, а и до ден днешен съм така - тръшна ли се не ме търси поне 3-4 дена  Confused
А Сашко като беше сам и нямаше такива разболяваници - той за първи път в живота си се разболя тук на 3г и 7-8месеца - когато започна детската градина. До този момент и хрема не е имал, да не говорим за кашлица, даже док. каза, че това е невъзможно - не бил срещал такъв случай  Flutter но ако отиде в Бг да види как се пазят малките деца - под строг тъмничен режим, как да се разболеят  Mr. Green Mr. Green После и той прави по веднъж - два пъти на зима - това е ОК, но Симон явно постоянно прихваща от него нещо, защото постоянно е с хрема  ooooh! и спира и тръгва и не можеш да я разбереш, и тук-таме някоя кашлица се появи за няколко дни - аз знам, че има и по тежки случаи, но все пак  Confused А като тръгне на градина не ми се мисли какво ще бъде  Sad сигурно няма да има празно  Cry

# 243
  • Мнения: 1 096
За болеститеПри Марина нещата се оправиха като стана на 4 години. До 2 годишна не беше боледувала изобщо, а не съм я пазила особено. Но когато тръгна на ясла в Бг беше ад - пневмонии, бронхити, дори се наложи да я спрем от ясла. После взе да разрежда боледуването. И откакто сме тук / от октомври /, е имала веднъж сополи и веднът температура за 1 ден.

Тоничка, радваме се, че ще заминавате всички заедно. А къде ще се установите?

Сбъдваща мечти, идея си нямам къде се изхвърля тревата.  Thinking При нас хазяинът коси градината и той се занимава с това.

# 244
  • Мнения: 32
Сбъдваща, тревата в био боклук-а.

Сърфи, Гея, ужас! Стискам палци бързо да минава! Hug Hug

Криси е боледувал веднъж и веднъж държа температура 24 часа от зъбите. Ама аз много се шашкам още  ooooh!.

Утре заминаваме за Виена. Нямам търпение. Отивам да стягам багажа.

# 245
  • Мнения: 3 521
Оу, днес Мата имала имен ден!
Наздраве, Мато! Здрава, права и корава. newsm24

# 246
  • Мнения: 1 693
Сю честито.
Тоничка, така е най добре всички заедно.
Вики ми се е разболявала един път много сериозно. Като дойдохме тук и я пуснах на градина се разболя, но беше леко. Вече почти година и половина сме тук тези дни е с хрема и един- два пъти кашлица. За сега сме само с витамини и капки за нос. Дано не се разболее по сериозно.
На всички болни бързо оздравяване.
Сбъдваща, ако питаш нашия хазяин някъде из градината.( точно пред нашата тераса)  Grinning  ooooh!
Виждала съм хора които ги карат в събирателните пунктове. Явно се приема и трева там  Simple Smile На много места съм виждала, че има направени за целта места в градината.
Честит Имен ден на Мата. Жива и здрава. Hug

# 247
  • Мнения: 3 521
Ох прочетох много свеж виц.

Мисти, специален поздрав за теб!!! Mr. Green

Моята жена работи в секретен завод, нощни смени. Карат ги да пият, за да не помнят с какво се занимават... нищичко не помни, идва си всяка сутрин - едва си стои на краката, но носи добри пари...

# 248
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 832
Мато, честит имен ден! Да си все такава готина  bouquet Наздраве newsm24

# 249
  • Мнения: 467
  Честит имен ден на Мата!  smile3525
  Mише, много са сладки двете ти сланце, направо греят.   Nature Sunny
  Сбъдваща, тревата може да я изхвърляш спокойно в биоконтейнера.
    Сесилия, здравей!  Hug Аз имам парочистачка на Клийн Макс, много съм доволна. В старото ни жилисте бяхме с едноцветен мокет и малкия всеки ден разливаше по нящо и го правеше петнисто шарен. Мокетите и килимите стават направо като нови. Моите си ги въех от ебай за около 20/30 евро с доставка  Peace
  Сърфи, наистина е добър.  hahaha

# 250
  • Мнения: 1 584
И аз приемам днес поздравления Mr. Green Честито и на Мата!

Сбъдваща, при нас в единия край на града има Gartenabfälle - това е като сметище нещо - влизаш вътре с колата и изсипваш каквото имаш. Тревата е хубаво да е оделно от останалия градински боклук - за нея има специален контейнер при нас, останалото - изсипваш направо на камарата.

# 251
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 832
Майре, честито и на теб! Много много щастие!  bouquet

# 252
  • Мнения: 2 567
Наздраве за Ирините и Ирените!  bouquet
Майра, къде беше на ски? Супер е, че тази година имаше толкова много сняг, че да може и май месец да се кара Peace
За тревата, както са казали- в биотоннето.

# 253
  • Мнения: 3 521
Вярно, бе! Майра, наздраве и на теб! Hug  bouquet

# 254
  • Мнения: 166
Честито на именниците Мата и Майра.  beer2 Здраве, здраве и много пари.

Мерси за идеите за играчките. И на Яна са и най-интересни кабели, кутии, шишета и всичко различно от играчки. И аз си мислех, че не съм и купила достатъчно интересни и виках да по разнообразя.  Grinning

Яна е с обрив по тялото. Водих я предната седмица и ни казаха, че е от полените и ни даде Хидрокуртизон 0.25%. Днес бяхме на контрола, даде ни още нещо за мазане. Каза, че при много деца се срещало по това време. Питах дали има опасност да премине в алергия, и тя каза ДА  Confused На въпроса дали може да се направи нещо, че да не стане алергия ми отговори НЕ  Close Това наистина ли е така? Да потърся ли кожен лекар. Някой от Мюнхен може ли да даде координати на някой добър детски такъв?

Общи условия

Активация на акаунт