В Карлово и Сопот кипи оживление-с "Мечо Пух" и лятно настроение!

  • 8 286
  • 283
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 844
Е, аз днес не съм се отчела ...... жива съм да знаете Joy хайде на среща тези дни, времето се очертава супер ...... дайте предложения.
микки чакам включване за СНБМ

# 256
  • Мнения: 42
радка,бебшорчето е писала.верно всеки сам решава.аз такъв компот дадох преди месец,първо е със захар и  второ заради власинките  от плодовете.не знам,но мисля че маринова го  е казала като вариант.с 3 бебета нали се сещате колко пари  трябват за пюрета.
петя,как мина празника.слуша ли малкия?
ванко,плака ли много.моето момче как пада не знам ама всеки ден си разкървавя устата.днес и двамата бяха невъзможни
утре ще се разделя с мое любимо същество,бари(домашния любимец)сега ангажиментите ми се увеличиха и просто няма да мога да се грижа за него пълноценно.ще го дам на наща кака ева.много ми е мъчно,но поне знам че там ще получава внимание

# 257
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Радка, ми то в компотите май няма нищо полезно, захар и вода, витамините отдавна са се изпарили. Като полезност при плодовете и зеленчуците на първо място са пресните, после замразените и накрая консервираните.

микки чакам включване за СНБМ
ще почакаш. микки за пореден път се разправя с болести. Whistling  днес вече не издържах и даже на врачка отидох, а хич не вярвам на такива работи. ами и тя ми каза това, което знам - отслабнали са им имунните системи и за предпочитане да лекувам с бабешки методи.

# 258
  • Мнения: 844
Ох милите човечета, а имуностимулатор като "Цитросепт " newsm78
Миме, много жалко за Бари, .... важното е че го даваш на хора които ще се грижат добре за него .... някой ден кой знае може пак да си го върнеш Peace

Последна редакция: чт, 07 май 2009, 23:49 от tin_tin_

# 259
  • Мнения: 39
Пробвайте с хомеопатия! Аз давам Имунокинд (на хапчета), за имунитет. А за запушен нос, има едни хомеопатични капки Еуфорбиум се казват, на нас много ни помагат.
А Цитросепта е, брррррр....аз го пиех и ми беше супер гадно, та не знам как ще накараш малките човечета да го глътнат. Аз излъгах дребната, веднъж, но познай дали втори път успях?! Иначе в качествата му не се съмнявам, но предпочитам сладките хапчета  Mr. Green

# 260
  • Мнения: 844
Аna Mu права си, моите момчета го пият но те са  по - големи ........ иначе в прясно мляко с какао или чисто мляко няма проблем не го усещам и аз, но във вода едва го изпих

# 261
  • на пистата
  • Мнения: 5 855
 Joyпък аз си мазах циците с него и ники го смучеше Joyужасен е,но цицита надделява при него.устата му изгорих и пак смуче

# 262
  • Мнения: 133
Микки,успех ,пожелавам ти скоро да забравиш що е болест Peace
Мимчо,гадничко е като трябва да да се разделяш с домашен любимец ,
след време ще имате друг/няма начин децата да не домъкнат някой опърпан" сирак" от улицата Wink/
Ана Му,тези капки стават ли при вече започнала хрема или са като профилактика? newsm78

# 263
  • Мнения: 7
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=374510

ето ви и малко снимчици от кръщенето ни

# 264
  • Мнения: 86
Петюфка много хубави снимки Peace

# 265
  • Мнения: 1 232
Пете страхотни снимки,аз този манастир много го харесвам

# 266
  • Мнения: 844
Петюфке снимките са супер Simple Smile

# 267
  • Мнения: 0
Снимки на присъстващите днес на Паметника  Wink
http://snimka.bg/album.php?album_id=374676
Петя супер са, но много късно се е сетил да реве - браво на него! Grinning

# 268
# 269
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Петя, много хубави сте!
Данна, май е крайно време да те запаля по фотошопа, като гледам снимките си готова.

Общи условия

Активация на акаунт