В Карлово и Сопот кипи оживление-с "Мечо Пух" и лятно настроение!

  • 8 220
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 0
Само да знаеш как владея английски, но до сега всички си мислят, че го знам пИрфектно.  Mr. Green

п.п. След малко излизаме ако има желаещи да заповядат пред блока, че има сянка. Блока за тези които не знаят се намира в обратна посока на паметника. Уф - сервиза за бяла техника на Алю. Дано сте ме разбрали Stuck Out Tongue

Последна редакция: пт, 08 май 2009, 15:29 от dannabg

# 271
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
аз пък да се оплача,оставиха мъжо в болницата,бъбречни кризи от снощи Sad 2 системи и не минава...

# 272
  • Мнения: 7
аз пък да се оплача,оставиха мъжо в болницата,бъбречни кризи от снощи Sad 2 системи и не минава...
PeaceПОЖЕЛАВАМ БЪРЗО ВЪЗТАНОВЯВАНЕ .МНОГО КОФТИ СА ТЕЗ БЪБРЕЦИ.БОЛЛКИТЕ БИЛЕ ПО-ГОЛЕМИ  ОТ РОДИЛНИТЕ

# 273
  • Мнения: 3 360
Петя-чудесни снимки.Дана-твоите папарашки  и те  не са за изпускане-мятай ги и в общия албум де Laughing
Микки-бързо оздравяване PraynigЕли-верно много боли-дано го отпусне бързо,че е малък ад SadБебешорче,Мари оправи ли се?Тя хремата е упорита де,но като гледам на паметника сте били,значи сте по-добре HugМимчо-съжелявам за Бари,но пък мисли ,че ще се грижат за него с любов и внимание Heart EyesСега ти си имаш два достойни негови заместника,на които да се раздаваш,нали?!  bouquet Ана му-Тин ти е казала вече...но-в прясни мляко Цитросепта не се усеща и много лесно се приема-опитай! Peace

# 274
  • Мнения: 3 360
Идея за заглавие на новата тема? newsm12

# 275
  • Мнения: 39
Ана Му,тези капки стават ли при вече започнала хрема или са като профилактика? newsm78
Да, стават! Отпушват носа и се ползват по упътването. Много съм доволна  Peace
Цитросепта го пиехме ние, големите, в прясно мляко да, знам! Но при бебището не мина номера Sick и си дъвче тези хомеопатичните, които споменах по-горе.

# 276
  • Мнения: 1 232
имунокинда и аз съм доволна,давам го отдавна на вики отскоро и на Стела ,взема го за бонбони дори го крия защото като го види и почва едно тръшкане да и дам още

# 277
  • Мнения: 0
При нас кашлицата се размина без сиропче и дано скоро да не мога да споделям мнения за тези неща.  Wink Пожелавам на всички ви да сте здрави и да не обсъждате лекарства!  Hug

# 278
  • Мнения: 133
ето ви едно заглавие,ама ми се струва,че  еза по следващата тема,че е малко рано:В Карлово и Сопот пролетта отмина и се стяга за море щурата дружина!.Ще ми се май... newsm78

# 279
  • Мнения: 1 232
ето ви едно заглавие,ама ми се струва,че  еза по следващата тема,че е малко рано:В Карлово и Сопот пролетта отмина и се стяга за море щурата дружина!.Ще ми се май... newsm78
ехееееееееееееее беешорке страхотно е, за мене не е рано аз се ослушвам за оферти вече

# 280
  • Мнения: 133
Ми знам ви аз че почвате отрано,но Данчето предложи-В карлово и сопот пролетта отмина и си мисли за море щурата дружина

# 281
  • Мнения: 39
Уф, аз си мисля за морето от зимата......

# 282
  • Мнения: 844
И аз съм от мислещите за море Wink
Ели гадна история мен кризи не са ме хващали но ...... си имам едно на ум

# 283
  • Мнения: 3 360
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=395272.0

Нова тема!С благодарност на Бебешорката  и Данчето за заглавието HugСуперско Peace

Общи условия

Активация на акаунт