Тайната на перфектната кожа 4 - нека да е лято!

  • 84 024
  • 682
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 816
 Хайде и аз в новата темичка, Lile_Pile   bouquet. Днес съм решила да си направя маска от авокадо, кисело мляко и морска сол, после ще пиша отзиви. Flutter

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 357
И аз да се запиша.
През ден правя маслената баня.Всеки ден-маска с кисело мляко и сода. Flutter.И мия лицето само с лайка и тетра-сутрин и вечер.

# 17
  • Мнения: 12
Хоп - ето ме и мен  Hug

Lile_Pile, мерси много, че пусна новата темичка   bouquet

# 18
  • Мнения: 114
Хайде и аз тук Laughing

# 19
  • Мнения: 3 118
продължавате да ме радвате и да сте ми много полезни, благодаря !   bouquet

# 20
  • Мнения: 114
Myriad, маслото от чаено дърво всеки ден ли го ползваш? Да не ровя в старата тема  bouquet

# 21
  • Мнения: 131
Честито ни нова темичка...   bouquet нека и тя е толкова полезна колкото другите 3... Laughing
Да споделя и аз-онзи ден си купих една измиваща пяна и съм много доволна.Незнам дали я има по магазините в Бг,но е много освежаваща и с охлаждащ ефект ,а лицето е мекичко след това.
Ето и линкче да видите,че незнам как да сложа снимка:
http://www.biore.com/usa/products/productDetail.asp?productid=24
Между другото и цената и беше страшно приемлива-само $7....

# 22
  • Мнения: 12
Myriad, маслото от чаено дърво всеки ден ли го ползваш? Да не ровя в старата тема  bouquet


Привет, a.stefi Simple Smile

Ами почти всеки ден, но просто защото ми се налага  Embarassed Че ми помага  - помага ми  Peace Ако те притеснява, че има изсушаващ ефект, може да си го нанасяш само където трябва, или разредено с базово масло , както е по учебник  Peace (аз малко го ползвам като някоя ударничка...  Embarassed)
letsgo беше хвърлила око на маслото от иланг иланг, опита ли го вече?

# 23
  • Мнения: 114
Благодаря, Myriad! Heart Eyes

# 24
  • София
  • Мнения: 547
и аз така с чаеното дърво  Flutter
единствено не ми харесва как мирише, ама за помагане, помага и то много Peace

# 25
  • Мнения: 1 324
letsgo беше хвърлила око на маслото от иланг иланг, опита ли го вече?

Тцъ. Утре ще го взема.

Lile_Pile, благодаря за новата тема Hug! Дано си ни на късмет.

Аз усилено се осолявам. Наистина кожата се омазнява по-малко. Преди се будех все с лъснал нос и чело Outta Joint.

Днес понеже нямаше слънце като излизах, реших да пробвам Кларина като дневен крем. Сложих съвсем малко и изобщо не личеше. Кожата ми беше супер матирана. Досега така след крем не е била. Като се прибрах все още не беше започнала да се омазнява, въпреки че се поизпотих носейки малчо. На мен ми идва прекалено това матиране, защото кожата ми е смесена, но ако има някой с мазна кожа да пробва. Може и да му хареса.

И като стана въпрос за лъскави нос и чело, каквито аз задължително имам след два часа навън в жегата, да ви питам дали сте чували за тампончета оризова хартия. Всъщност не съм много сигурна дали беше точно оризова. Но знам, че има такива, които много бързо абсорбират себума, без да се налага да търкаш и да си разваляш грима.

# 26
  • France
  • Мнения: 726
Момичета, в предишната тема имаше рецепта за почистващ лосион с розова вода. Търсих, но не открих втората съставка...Ще ми помогнете ли?

# 27
# 28
  • Мнения: 93
здравейте,искам малък съвет.значи кожата ми е нормална към мазна,но напоследък е чувствам зле хидратирана(на лицето) Sad можете ли да ми предложите някоя маска за лице в домашни условия или нещо друго

# 29
  • Мнения: 1 324
Момичета, намерих в нета оризови кърпички за матиране. Има 13 положителни мнения за тях. Явно вършат добра работа.
http://www.folica.com/Rice_Powder_Ric_d1598.html

Ако някоя от вас ходи до китайския магазин, моля да провери дали там имат такива.



Общи условия

Активация на акаунт