Машина за сладолед

  • 43 784
  • 142
  •   1
Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 2 140
И аз имам машина за сладолед.Но в интерес на истината не съм очарована
от това,което се получава.Никога не ми се е получавал като този,който
се продава.Дори бих казала,че за нищо не става.За това си минах отново
на купения сладолед.

# 16
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Защо бе хора, аз пък много съм доволна от моята. Става си като купения по структура, а на вкус е много по-хубав. Пробвала съм ванилия, шоколад и плодов.

# 17
  • Мнения: 19 502
Защо бе хора, аз пък много съм доволна от моята. Става си като купения по структура, а на вкус е много по-хубав. Пробвала съм ванилия, шоколад и плодов.
Каква марка ти е машинката и кажи някоя рецепта, да не би аз пък нещо да бъркам?

# 18
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
ТСМ-ска е машината.
Тук съм дала рецепти, не занм защо май линковете не са точни, разместили са се. Но прегледай цялата тема, ще ги откриеш:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=176696.0

# 19
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
И аз видях, че рекламират такава машинка в Кауфланд и бих искала да купя.
Ще следя темата.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 141
Аз даже ходих да я видя контейнера е за 700 мл. т.е става си доста добро количество сладолед, а и самата машинка е много симпатична. Не си я купих, но се чудя все още. Ще ви следя за да се реша

# 21
  • Мнения: 4 916
Аз даже ходих да я видя контейнера е за 700 мл. т.е става си доста добро количество сладолед, а и самата машинка е много симпатична. Не си я купих, но се чудя все още. Ще ви следя за да се реша


Какви пари? И дали някой има отзиви за нея?

# 22
  • Мнения: 930
интересна тема, чакам още мнения Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 136
Аз също съм много доволна от моята.
Тя ми е подарък, но предполагам тази в Кауфлад работи на същия принцип.
Предполагам, че ако в сместта се сложи и сметана ще добие съвсем приличен вид сладоледа.
Лично аз отчитам само плюсове от факта, че я имам.
Най-вече заради това, че знам какво е съдържанието на сладоледа,

# 24
  • Мнения: 17
Купих си машинката за сладолед от Кауфланд, но сладолед от нея така и не излезе. Вмомента сместа за сладолед отлежава във фризера за да стегне. Може би трябваше да приготвя сместа от снощи и да я охладя добре във хладилника, а не просто да изчакам да изстине.  Ще опитам пак и ще пиша. Но повечето рецепти са със яйчени жълтъци и поне аз ги усещам като "послевкус". Иначе машинката си изглежда като уред за 35лв ако ме разбирате какво имам предвид. А също 700мл сладолед са направо малко. С две думи за сега не съм доволна и не я препоръчвам.

# 25
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
Дали не може да се направи смес за сладолед в кухненския робот и после да се замрази в камерата newsm78
Дали ще излезе нещо?

# 26
  • София
  • Мнения: 136
Навремето баба като нямаше машина точно така ни правеше.
Сваряваш сместа, охлаждаше и в хладилника.
В този случай за мен консумацията е въпрос на компромис,
който аз така и не свикнах да правя  Crossing Arms

# 27
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Запис.
Отдавна се чудя как да приготвям домашен сладолед на децата, много обичат и всеки ден искат.

# 28
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Дали не може да се направи смес за сладолед в кухненския робот и после да се замрази в камерата newsm78
Дали ще излезе нещо?

Въпросът не е в приготвяне на сместта, а в замразяването. По време на замръзването сместта трябва да се разбърква постоянно, за да стане на фини кристали, а не на буца лед. По инструкции казват,ч е и на ръка може, през половин час да се разбърква сместта във фризера, но на мен никога не ми се е получавало да се получи смес като купешкия сладолед, винаги става на буца лед. А с машинката става точно същата като купената- на фини кристали.
Още по-хубави са машините, които веднага замразяват, без да трябва фризер, но те са доста по-скъпи.

# 29
  • Мнения: 4 916
Дали не може да се направи смес за сладолед в кухненския робот и после да се замрази в камерата newsm78
Дали ще излезе нещо?

Може. Хватката е да разбъркваш на всеки 15-20 мин., за да не замръзне на големи ледени кристали  Peace обаче е голяма играчка.

Общи условия

Активация на акаунт