Пег Перего Уно или Чиполино Ултра?

  • 6 377
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 715
Момичета,и аз не съм натрупала балите с парите  Hug
Просто  с моите колички се убедих,че евтиното излиза скъпо-почнах с Кангару Даяна ,оказа се мноого тясна и купих друга комбинирана,сега взех лятна от Продавалника.Общата сума ми се връзва около 700лв.
Ако си бях взела направо малко по-висок клас количка ,щях поне да си спестя ядовете.
И аз имах предразсъдъци ,но вече съжалявам,че не си купих именно количка втора употреба ,защото има хубави обяви.А и все пак бебе се е возило вътре, а не куче  Wink
Не искам да обиждам никого,не се състезавам с никого,особено пък с това каква ми е количката.Аз съм от т.н "работническо семейство" и мразя демонстрациите на финансови възможности.

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 715
Извинявам се ,но ще се изкажа и за Пукито,защото моята Кангару Даяна е идентична-много са сладки и компактни на външен вид,но не са практични.Излъгах се от сравнително малкото килограми,че се изкарам с една количка и за зимна,и за лятна ,я вече съм с трета.Просто са безумно тесни  Rolling Eyes

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 443
Пег Перего с две ръце!За скъпото-само ще ти кажа,че комшийката ми понеже много знаеше, след първия боклук който взе, проумя че трябва да вземе 2-ра количка (пак боклук) и не знам дали не даде повече пари,отколкото за Уното,който й бях препоръчала.Не е толкова скъпа за предимствата които предлага-не ми се обяснява сега,момичетата по-нагоре сигурно са ти казали.

# 18
  • София
  • Мнения: 183
Момичета,и аз не съм натрупала балите с парите  Hug
Просто  с моите колички се убедих,че евтиното излиза скъпо-почнах с Кангару Даяна ,оказа се мноого тясна и купих друга комбинирана,сега взех лятна от Продавалника.Общата сума ми се връзва около 700лв.
Ако си бях взела направо малко по-висок клас количка ,щях поне да си спестя ядовете.
И аз имах предразсъдъци ,но вече съжалявам,че не си купих именно количка втора употреба ,защото има хубави обяви.А и все пак бебе се е возило вътре, а не куче  Wink
Не искам да обиждам никого,не се състезавам с никого,особено пък с това каква ми е количката.Аз съм от т.н "работническо семейство" и мразя демонстрациите на финансови възможности.


Точно това щях да напиша. Ако ще се купува втора количка бих заложила на една единствена, малко по-висок клас. Ние взехме Пег Перего и не съжалявам.

Общи условия

Активация на акаунт