Отговори
# 210
  • Мнения: 274
1. когато имаш една свободна вечер без мъж и дете, а няма с кого да излезеш.
2. когато предпочетеш да изядеш кутия сладолед вместо да изпиеш едно питие.
3. когато ти харесва в събота вечер да лежиш пред телевизора вместо да излезеш.
4. когато се събереш с приятелки и вместо за мъже си говорите за децата.
5. когато по-доброто забавление ти е една вана със свещи вместо секс.
6. когато секси дрехите започнат да ти се виждат просташки и предпочиташ все по-консервативно облекло
7. когато започнеш да се хвалиш пред приятелки с кухненските и холните придобивки в дома
8. когато предложението на половинката да правите секс на открито ти се струва странно, при положение, че имате широка спалня и току що сменени чаршафи.
9. когато предпочиташ да переш и гладиш чаршафи вместо да ги мачкаш подобаващо.
10. когато смяташ, че забавленията с децата са ти достатъчни и нямаш нужда от други.
11. когато непланираните уикенди и тръгването без план към морето ти се струват идиотски.
12. когато събирането с приятели е основно на маса и в домашна обстановка.
13. когато на почивка се интересуваш единствено от храната и басейна, защото около тях се върти цялата ти почивка.
14. когато се прибираш от купон свеж като краставичка, защото си скучал сред толкова шум.
15. когато следиш сериали и риалити формати, а не си стъпвал на кино и театър в последните месеци.
16. когато целуващите се в парка двойки те дразнят, а поведението на младежта като цяло искрено те възмущава.
17. когато започнеш да даваш акъли на хората как да си гледат децата и си компетентен по всички въпроси за възпитанието им.
18. когато приемаш подобни теми твърде сериозно и започнеш да се обясняваш.
19. когато твърде много започнеш да се обясняваш и да не схващаш къде е чувството за хумор.
20. когато започнеш да се възмущаваш от забежките на по-младите си приятелки и "разхайтеният " им начин на живот. 

 Peace  Peace  Hug Hug

# 211
  • София
  • Мнения: 3 435
Ми не знам, вие ми кажете какво включва веселата част  Simple Smile Аз по снимки от форумски купони виждам основно такъв вид веселби.

Честно да ти кажа, не мога да ти кажа за форумски срещи и купони, защото не съм ходила.
Изброих част от нещата, който на мен ми доставят удоволствие, без да съм на 40 или 50 и вярвам, че и тогава биха ме забавлявали.
Обичам и пиано баровете, споделяла съм това си пристрастие и друг път, там определено хората в 40-те си години се чувстват комфортно и на място.
Хубавата храна и напитки, споделени с приятели и пътуванията вече ги споменах, но това са забавления, които, според мен са вечни и не предполагат ограничения за възраст, така да се каже.

Последна редакция: пт, 12 юни 2009, 10:46 от Azzy

# 212
  • Мнения: 24
Да почнеш да се насираш в гащите си и децата да те вкарат в старчески дом  Peace ...до тогава все още е веселба.

# 213
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Божичко, аз съм се родила тъжна и скучна!
Все пак има някаква надежда... Може би веселата част предстои?  Mr. Green
П.П. Олеле, прочетох на Дона портрет на палавата лелка! Joy Joy Joy Смятам да пропусна веселбата. Ще си живея все така тъжно и скучно, шмрък.

# 214
  • Мнения: 2 133
Сложил си парола на файла с паролите си.
Използваш си телефона повече за писане, отколкото за говорене
Ставаш сутрин и влизаш в Интернет, преди да влезеш в кухнята да си направиш кафе.
Да почнеш да се насираш в гащите си и децата да те вкарат в старчески дом  Peace ...до тогава все още е веселба.
Така е!

# 215
  • Мнения: 13
...когато четеш всички тези точки и се чудиш да се смееш ли, да плачеш ли... Simple Smile

# 216
  • Мнения: 3 219
1. когато имаш една свободна вечер без мъж и дете, а няма с кого да излезеш.
2. когато предпочетеш да изядеш кутия сладолед вместо да изпиеш едно питие.
3. когато ти харесва в събота вечер да лежиш пред телевизора вместо да излезеш.
4. когато се събереш с приятелки и вместо за мъже си говорите за децата.
5. когато по-доброто забавление ти е една вана със свещи вместо секс.
6. когато секси дрехите започнат да ти се виждат просташки и предпочиташ все по-консервативно облекло
7. когато започнеш да се хвалиш пред приятелки с кухненските и холните придобивки в дома
8. когато предложението на половинката да правите секс на открито ти се струва странно, при положение, че имате широка спалня и току що сменени чаршафи.
9. когато предпочиташ да переш и гладиш чаршафи вместо да ги мачкаш подобаващо.
10. когато смяташ, че забавленията с децата са ти достатъчни и нямаш нужда от други.
11. когато непланираните уикенди и тръгването без план към морето ти се струват идиотски.
12. когато събирането с приятели е основно на маса и в домашна обстановка.
13. когато на почивка се интересуваш единствено от храната и басейна, защото около тях се върти цялата ти почивка.
14. когато се прибираш от купон свеж като краставичка, защото си скучал сред толкова шум.
15. когато следиш сериали и риалити формати, а не си стъпвал на кино и театър в последните месеци.
16. когато целуващите се в парка двойки те дразнят, а поведението на младежта като цяло искрено те възмущава.
17. когато започнеш да даваш акъли на хората как да си гледат децата и си компетентен по всички въпроси за възпитанието им.
18. когато приемаш подобни теми твърде сериозно и започнеш да се обясняваш.
19. когато твърде много започнеш да се обясняваш и да не схващаш къде е чувството за хумор.
20. когато започнеш да се възмущаваш от забежките на по-младите си приятелки и "разхайтеният " им начин на живот. 

 Peace  Peace  Hug Hug


Това е много точно казано.......май съм приключила с веселата част Crossing Arms

# 217
  • Мнения: 46 552
И аз като Василиса, това, което тук се приема за веселата част, никога не ме е привличало  newsm78 а онова, което за мен е весела част, едва ли някога ще приключа.

# 218
  • Мнения: 1 558
Замених телефона в ръката си за ......черпак cook newsm64

# 219
  • София
  • Мнения: 3 435
П.П. Олеле, прочетох на Дона портрет на палавата лелка! Joy Joy Joy Смятам да пропусна веселбата. Ще си живея все така тъжно и скучно, шмрък.
С "шмрък" и в къщи няма да ти е скучно, ама изобщо.

# 220
  • Мнения: 2 401
П.П. Олеле, прочетох на Дона портрет на палавата лелка! Joy Joy Joy Смятам да пропусна веселбата. Ще си живея все така тъжно и скучно, шмрък.
С "шмрък" и в къщи няма да ти е скучно, ама изобщо.

 Laughing Laughing Laughing И аз така го разбрах, ама сега всъщност ми хрумна, че Василиса е имала предвид подсмърк ( Cry ) най-вероятно.  Laughing

# 221
  • Мнения: 862
Ясно е, че на всички ни се ходи още по купони, но не мислите ли, че весело може да бъде и в къщи и то най-вече с детето.Това е най-голямата радост в живота.Помислете за времето, когато няма да можете да скитате (например на 50 години) и тогава ако го няма малкото какво ще правите.Защото купоните са временни, а детето е радостта за цял живот.
Ти сигурно се майтапиш  Joy Що да не можем да скитаме на 50? Като го няма малкото, голямото нали ще е там (ако не ни е зарязало междувременно, щото от малкото сме го позабравили)  Mr. Green Купони може да има цял живот, просто малко видоизменени съобразно възрастта  Peace

# 222
  • Мнения: 54
То и малкото, когато сме на 50 хич няма да е малко Laughing

Общи условия

Активация на акаунт