Въпрос до мамите даващи Фризовом

  • 2 515
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 723
Аз досега не съм видяла да има такива,а сме на Фризовом вече 60-та кутия Grinning
Ще се загледам тази нощ и утре и пак ще споделя Peace

# 16
  • Русе
  • Мнения: 7 794
И при мен няма.
Изсипвам дозата и енергично разбивам. Нямала съм проблеми досега.

# 17
  • Мнения: 4 070
Съветвам те да пробваш а АПТАМИЛ АР той е като ФРИЗОВОМ (и двете са срещу повръщане, но аптамила е по-скъп и по-трудно се намира)....моето дете пия аптамил от 1 си месец и по едно времем пробвахме с фризото, но освен че се разбиваше трудно (до колкото си спомням пишеш да се разтваря с топла вода, а той се разтваряше по-лесно в студена) бебчо плачеше чак като му го дадяхме, никак н ему харсваше.

# 18
  • Мнения: 9 973
пфу,отвратителен е.(заради него синът отказа (ам на 4.5м.

# 19
  • Мнения: 143
С гореща вода се разтваря перфектно, на самата опаковка дори си пише градусите, разбърквам с вилица и после го охлаждам. Аз имам друг въпрос? Имате ли черни точици. Вече на 2-ра  кутия забелязвам в шишето черни точици в млякото и по стените. Някой имал ли е?


Аз не съм виждала черни точици  Rolling Eyes
Оффф днес ще й купя друго мляко,но още не съм решила какво да е то.
Чудя се между НАН и Аптамил.
Ще видя.

# 20
  • Мнения: 4 070
Нан вече не правят анти-рефлуксно мляко, незнам дали има някъде останало, но аз откакто търсих (преди два месеца) ми казаха,че вече не произвеждали на НАН. И май ти остава само аптамил- ако си от София и се спреш на него ще ти пиша къде се продава, че се намира малко трудно.

Общи условия

Активация на акаунт