"По модата?"

  • 4 285
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 788
Това определено не е вярно .Къде ги виждате тези майки с вечерен грим къси поли и качени на кокили не знам .

Като се замисля, в Южен парк доста често виждам такива майки Simple Smile

# 46
  • Мнения: 6 618
Това определено не е вярно .Къде ги виждате тези майки с вечерен грим къси поли и качени на кокили не знам .

Като се замисля, в Южен парк доста често виждам такива майки Simple Smile
За южен парк не знам ,но тук в Русе аз пък не виждам.
Темата е за модата защо всички пишете за къси поли и големи деколтета .С това я свързвате ли ?

# 47
  • Мнения: 2 448

Темата е за модата защо всички пишете за къси поли и големи деколтета .С това я свързвате ли ?

И аз тъкмо реших да се светна малко кое е модата, защото признавам си не съм много информирана в световен мащаб какво е модерно, но нищо конкретно не научих. Ако е къси поли и големи деколтета в нашия град няма много модерни жени.  Crazy

# 48
  • Мнения: 4 111
Никога не съм се съобразявала какво е модерно, а съм носила само каквото ми е удобно. Но пък имам и някакъв усет, тъкмо коментирах в другата тема, че съм си харесала чанта, която няма да се връзва с нищо от облеклото и някак си не го приемам това. А съм виждала хора с един цвят чанта и цветът не се повтаря дори и я някой от аксесоарите, явно е модерно  Thinking За платформите исках да кажа - имам едни много удобни сандали с нещо като платформа (малко особена подметка) и съм висока, но като са ми удобни какво, нося си ги. Кой знае пък това високото момиче може да се чувства добре на тези платформи.

# 49
  • Мнения: 1 788
За южен парк не знам ,но тук в Русе аз пък не виждам.
Темата е за модата защо всички пишете за къси поли и големи деколтета .С това я свързвате ли ?

Модата и в частност - модата при майките с колички Simple Smile.

Нали ги знаете нашите мачовци - важен, тъмни очила, зализан, ръцете на "Ф", едните тип бат' Бойко - мускули и потник, другите тип Ев. Минчев - шалче, екстравагантен. Ето такъв си го представете с детето в парка - тичат, ритат топка. Детето като каже "пишка ми се" и екстравагантно го завеждаме, внимаваме да не паднат очилата, когато се навеждаме... и т.н.

Същата картинка са и "майките на кокили". Ако не са с къса пола, ще са с клин+кокили. Просто няма как така опакован да се порадваш на детето, да му угодиш, да играете и да се радвате. А защо не си ги виждала - незнам, не мога да ти обясня.

Колкото за "скандалния" стил на обличане - не ми пречи и няма лошо, че у нас е разпространен. За разлика от "майките на кокили", доста по-рядко ми се случва да се подсмихна тайничко зад някоя дама облечена не съвсем като за възрастта си. В други държави, вероятно, всичко е в категория "леки жени". Харесва ми, че поне за това имаме наш критерий - кое е просто скандално и кое минава границата.

И аз тъкмо реших да се светна малко кое е модата, защото признавам си не съм много информирана в световен мащаб какво е модерно, но нищо конкретно не научих. Ако е къси поли и големи деколтета в нашия град няма много модерни жени.  Crazy

По-скоро темата е "кое е по-важно за теб - твоят стил или модата". Може би заглавието те е подвело, но на мен ми харесва. Не си загубила, аман от "световна мода". Аз съм съгласна, че в много други държави ходят по-практично облечени. А ние бързаме да копираме - първо глупостите, разбира се.  

# 50
  • Мнения: 113
Рядко виждам по улиците жени, които да са облечени "по модата".

Ами може би зависи от града, в Бургас поне като плъзне някоя тенденция (и то идваща от изтока, а не от запада) и всички са издокарани по един и същи начин.
Наистина е така. Като тръгнеш по центъра и всички са еднакви.
Модата в България и тази в по-развитите страни е доста различна. При нас модерно е това, което се продава навсякъде, съответно и се купува от всички. Признавам си, че често ми харесват "модерни" неща, но не си ги взимам, защото всички имат такива, а не обичам да съм едваква с отаналите. Но и много от нещата не ми харесват. Например мразя, ама до болка мразя острите обувки и до ден днешен, като видя някого да носи такива ме избиват ядове Mr. Green
Другото странно нещо, което съм забелязала тук е, че когато нещо стане модерно не е за един сезон или за една година, ами за доста повече. Може би това е свързано с пари, но все пак е странно.

Общи условия

Активация на акаунт