Отговори
# 285
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
А какво е добра заплата за Чехия?

# 286
  • Мнения: 521
Nobody's Wife, i аз за работа съм бедна откъм идеи. Нали всеки ден търся за майка ми, ама на - нищо  Sad
По сергиите хора не взимат сега, навсякъде спек и криза.
Ели, мале какво съм писала и аз  - Панкрац, ужас, Подоли имах предвид Младене, извинявай.
Галатея, и аз си мисля, че като не е за мен няма да се навие доктора да ми го предпише. Следващата сряда съм на преглед, ще питам все пак, нищо не ми пречи, може пък и да стане.
Ох, айде да се ражда вече малкия, разходжам се като луда, ходя с часове наред, мия търкам вкъщи и нищо  ooooh! Днес - луда гъба, от Аполинарж до Стодулки пеша - 4 часа съм вървяла със спирките по магазините и нищо, даже и наченки на контракции по-сериозни Shocked
Янтра, добра заплата е много широко понятие, за жена - моето лично мнение, над 25 000 е добра заплата (чисти)

# 287
  • Варненско мишле
  • Мнения: 168
На всички да напомня:
ИМА ОЩЕ ЧОВЕЦИ НА ТАЗИ ЗЕМЯ !  smile3521
Търсенето ми се увенча с успех- намерих си имуноглобулина и вече съм по-спокойна за очакваното бебче.
Случайно ме потърси момиче от форума, прочело моите постове .Българка , живееща в Испания, майка на две дечица.
И макар да нямаше никакво касателство към проблема, предложи помощта си .
В рамките на ден -два намери , закупи и ми донесе лекарството (дори до родния ми град Варна),където пристигна при родителите си .
Нямам думи да изразя благодарността и благопожеланията си към тази жена- дано Господ я закриля- нея и семеиството й ! newsm10
Благодаря и на всички вас , които се отзовахте по някакъв начин на моята болка ! newsm51

# 288
  • Мнения: 52
браво мн се радвам за теб про4етох за проблема ти,сега леко раждане  ylinfant

# 289
  • Мнения: 521
Galatea72, много се радвам, че успя да решиш проблема, леко и безпроблемно раждане и дано да гушкаш скоро най-сладкото бебче  Hug
Аз и днес няма да раждам  Sad явно, моите разходки никак не помагат. Хм, казвайте какво да правя ... Mr. Green

# 290
  • Мнения: 52
не бързай то като му дойде времето на беб4о ще стане,успех желая ти вси4ко да мине гладко. newsm10

# 291
  • Мнения: 521
Направих набързо нова темичка, че да не ни се карат модераторите

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=416811.new#new - Новата тема

Общи условия

Активация на акаунт