МОП

  • 8 531
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 904
И аз от опит купувам вси твърди гъби,защото веднъж купих една мека и я изхвърлих -не попиваше.Но и тия дни ми се наложи да купувам моп и уж гъбата беше твърда,напои се и ...пак не ми попива добре,полудявам вече Crossing ArmsСлучвало ми се е да си купя евтина гъба за 2 лв. и да съм много доволна и обратно-скъпа и да не попива.Не знам при вас как е,но моя критерий е ,след като подсуша банята,да не остава почти влага по пода,а не да си стои мокро newsm78Странно,но като че мопа ми е дясната ръка Laughing

# 31
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Да, така трябва да е. И аз съм забелязала, че някои гъби попиват, а други не. Затова сега ще се придържам към този последния модел дето взех. Още го бива, а преди доста време го купих.

# 32
  • Мнения: 1 904
Да, така трябва да е. И аз съм забелязала, че някои гъби попиват, а други не. Затова сега ще се придържам към този последния модел дето взех. Още го бива, а преди доста време го купих.
Ако може да кажеш някаква марка или нещо ориентировачно..  bouquet

# 33
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Като мина през магазина ще погледна имаше ли някакъв етикет изобщо и какво пише newsm78

# 34
  • Мнения: 53
Здравейте! Днес в едни домашни потреби гледах моп с твърда и мека гъба, както и с 2 и 4 валчета. Какъв модел да си взема, за да си подсушавам както трябва банята?






# 35
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Според мен с мека гъба. Винаги съм мислела, че твърдите са по-хубави, повече попиват и по-бавно се скапват. Оказа се, че съм в грешка - заминават за отрицателно време. Последната гъба, която взех е мека и още я бива. За валяците - имала съм и двата варианта, няма голяма разлика.

# 36
  • Мнения: 465
С гъба и съм много доволна.  Peace Явно съм имала късмет с гъбите, защото до сега не съм имала, такава, която да попива лошо. Но забелязвам, че новият не изцежда така добре водата.
Т.е. в нашия случай, некачествена се оказа по-скоро конструкцията втория път.

Общи условия

Активация на акаунт