цирк "Акуатико Белучи"

  • 10 920
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 171
Ходихме в неделя на цирка. Казаха, че остава в "Зона Б-5" до 20 септември, та който има интерес има още време... Ние си взехме от поевтините билети и седнахме на вдигнатите редове от зад. Виждахме добре. Аз обичам цирк и ми хареса, но не колкото Балкански. Децата също са доволни.

# 61
  • Мнения: 445
Нещо не разбрах. Нали щеше от 9 до 20 септември да е в Младост? Кога ще идва натам или ще е само в Зона?

# 62
  • София
  • Мнения: 171
Нещо не разбрах. Нали щеше от 9 до 20 септември да е в Младост? Кога ще идва натам или ще е само в Зона?

На представлението казаха, че остава в Зоната и няма да ходи в Младост.

# 63
  • Мнения: 2 124
Ние ходихме на въпросния цирк през май, когато беше във Варна - на по-тъпо представление в живота си не съм била.
Не го препоръчвам на никого, няма нищо за изпускане.

Цирк, подходящ за деца е Арена - от първия до последния миг децата се забавляват - много животни, а акробатиката е сведена до два номера за разнообразие.

Последна редакция: чт, 10 сеп 2009, 15:29 от speranzza

# 64
  • Мнения: 2 138
Тези животни могат да се видят и зоопарка и изкарването ще е далеч по-хубаво!!!!

# 65
  • Мнения: 2 821
една мацка е пуснала тема с такива суперлативи за това невиждано представление..вие тука се оплаквате Joy

# 66
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Хайде и аз да се изкажа. Живеем в провинцията и поради това въпросният цирк беше мястото, където децата могат да  видят наживо някои животни. До тук  Stop При положение, че сте от София, най-добре си заведете децата в зоопарка, а вие ходете сами на цирк  Peace Лично според мен първата част от представлението е скучна и неподходяща за деца (особено момента с дамата по прашки въртяща обръчи Crazy).

# 67
  • Мнения: 5 160
И няма нищо такова?!?!?:

"Италианци показват циркови номера с пеликани и хипопотам
20 Август, 2009

Хищна акула ще дебне водолази в центъра на София. Това става в италианския цирк "Акватико Белучи".

Циркаджиите нахлуват с ефектните си трикове от 26 август до 6 септември в "Зона Б-5" и от 9 до 20 септември в жк "Младост" до "Билла".

Спектакълът е невиждано досега у нас зрелище. За пръв път акула ще дебне плячка в градски софийски условия. Във втората част сцената е заменена от аквариум с 20 тона вода. Акулата бик е от най-опасните крайбрежни хищници в Карибите. Известна е със заядливия си нрав и сляпото преследване на плячката до последно. Другата голяма водна атракция е хипопотам. И такова нещо досега не е демонстрирано в български цирк. От хитовете ще е и номерът с пеликаните. Морски лъвове, папагали, игуана, американски алигатор, пингвини, 50-килограмова костенурка, бодливо свинче, орел, боа, питони и коралова змия са другите животни звезди в спектакъла.

Шоуто е разделено на две части. Първата е цирк със зрелищни художествени моменти. Там действието се развива около фонтан. Актьорите се подвизават не на арена, а на сцена, уточниха специалистите. Спектакълът е нещо от типа на Индиана Джоунс, който среща пирати и други приключенски герои.

Пред "Монитор" организаторите на шоуто казаха, че само по 500 души могат да гледат един спектакъл. Билетите са по 16 и 18 лв. за възрастни и по 10 лв. за хлапета."
Източник: Монитор

# 68
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
И тук имаше статия : http://haskovo.info/index.php?option=com_content&task=view&a … 0794&Itemid=2

Гледах преставлението на живо. Водихме и детето. Ами животните само ги показваха като експонати  Tired Това е  Tired Никаква дресура, нищичко  Tired Хипопотамчето е малко. Мъжът ми припадна от смях на "номера с акулата"  Laughing (аквариум с вода, вътре неква си рибка-акула мизерничка, която плува по дъното и един младеж, плуващ по повърхността на аквариума, драматична музика).
 На кратко: първо са театралните преставления, следва фонтан в такт с музика и най-накрая са експонатите животни  Tired  Единственото впечатлително нещо за мен беше един младеж, който си извиваше ръцете и краката сякаш са локумени и най-накрая се натъпка  в едно аквариумче.

П.С.: Изглежда си плащат за статии в разни вестничета и сайтове  Outta Joint

# 69
  • Мнения: 54
На детето (5г) му хареса и за мен това е достатъчно.  Simple Smile

# 70
  • София
  • Мнения: 1 223
Аз мислех да заведа синът ми, но след като видях клипчетата в YouTube, се отказах. Качеството не е добро, но може човек да добие представа. Този е най-подробен http://www.youtube.com/watch?v=VRHElEZ5REo
Другите може да видите тук: http://www.youtube.com/results?search_query=acquatico+bellucci&a … ch_type=&aq=f

# 71
  • Мнения: 491
За Слънчо беше интересно изживяване.

Ако ходите с по-малки деца ви съветвам да си вземете билети за 2ри сектор, т.е. от по-евтините. Няма арена, а сцена и местата представляват наредени пластмасови столове. Най-отзад, където седнахме ние, има стъпаловидна част и се вижда доста добре. Дори оставихме малчо да седне на самите стълби, а не на местата за сядане. Там е просторно, точно централен изглед към сцената и децата могат да правят каквото си искат. Около нас се събраха и други дечица - ядяха пуканки и си гледаха представлението не приковани към досадното място за сядане.

Като цяло циркът не става, т.е. слаб е като изпълнение на отделните номера, но за децата и то малките е доста добър. Слънчо (2 год. и 4 мес.) малко му доскуча на някои номера от първата част. Хубавото е, че цирка е отворен и по всяко време можете да изведете детето да се поразходи или да си вземете пуканки и пак да се върнете, защото знаем добре как малките дупета трудно се задържат седнали на едно място за по-дълго време Joy.

От първата част нашият най-много се впечатли от обръчите Laughing. Програмата е подобна на показаното от daniabc линкче, с малки различия. На мен най-интересен ми беше финала на първата част - сцена с участници от публиката, единият от които се оказа бременна дама и доста приятно се получи.

Следва антракт, през това време можете да се снимате с някои от животните. Гледах, че се снимаха с големия питон и костенурката, май другите животни не бяха изкарани Rolling Eyes. Снимките са готови до края на представлението и се отпечатват на рекламен афиш на цирка. Цената на снимка е 10лв.

По време на втората част децата бяха в екстаз. Показват различни животни, предимно водни, земноводни и влечуги, като някои от тях ги разхождат из цялата зала между публиката и който желае може да ги погали. Мноооого мъчно ми стана за животинките, а децата огласиха цирка с викове и възклицания. Приятно впечатление ми направи отношението на мъжа, работещ с животните, към самите тях - определено ги обича. Пуснаха и един сокол да прелита под купула. Клоуните също ми допаднаха - номерата им НЕ бяха от типа "да се сбием и да си правим мръсни номера" Peace.

Цените - вътре е скъпичко. Малка бира - 3лв., минерална вода - 2лв., светещ пластмасов меч - 10лв. и все в този дух.

Представленията са по 2 на ден. Препоръчвам, особено ако сте с деца да посетите първото. Като излезнахме се разминахме с тълпата чакаща за второто представление - нагъчкана опашка от бутащи се хора с вече изнервени деца, всички чакащи първото представление да приключи, да си тръгнем ние и да се юрнат в шатрата за места. Билетите са без места, а само делят първи и втори сектор. Имаше и ВИП покани със запазени места. Ако отидете за първото представление можете да влезнете спокойно и по-рано и да се разположите удобно, без да се налага да препускате заедно в тълпа Peace.

Колкото до това, че всичко се изпълнява от 2-3 семейства, ми така е. Но на мен пък точно това ми хареса Grinning.

На всички, които ще ходят желая приятно и забавно изкарване Grinning.

# 72
  • София
  • Мнения: 377
За Слънчо беше интересно изживяване.

Ако ходите с по-малки деца ви съветвам да си вземете билети за 2ри сектор, т.е. от по-евтините. Няма арена, а сцена и местата представляват наредени пластмасови столове. Най-отзад, където седнахме ние, има стъпаловидна част и се вижда доста добре. Дори оставихме малчо да седне на самите стълби, а не на местата за сядане. Там е просторно, точно централен изглед към сцената и децата могат да правят каквото си искат. Около нас се събраха и други дечица - ядяха пуканки и си гледаха представлението не приковани към досадното място за сядане.

Като цяло циркът не става, т.е. слаб е като изпълнение на отделните номера, но за децата и то малките е доста добър. Слънчо (2 год. и 4 мес.) малко му доскуча на някои номера от първата част. Хубавото е, че цирка е отворен и по всяко време можете да изведете детето да се поразходи или да си вземете пуканки и пак да се върнете, защото знаем добре как малките дупета трудно се задържат седнали на едно място за по-дълго време Joy.

От първата част нашият най-много се впечатли от обръчите Laughing. Програмата е подобна на показаното от daniabc линкче, с малки различия. На мен най-интересен ми беше финала на първата част - сцена с участници от публиката, единият от които се оказа бременна дама и доста приятно се получи.

Следва антракт, през това време можете да се снимате с някои от животните. Гледах, че се снимаха с големия питон и костенурката, май другите животни не бяха изкарани Rolling Eyes. Снимките са готови до края на представлението и се отпечатват на рекламен афиш на цирка. Цената на снимка е 10лв.

По време на втората част децата бяха в екстаз. Показват различни животни, предимно водни, земноводни и влечуги, като някои от тях ги разхождат из цялата зала между публиката и който желае може да ги погали. Мноооого мъчно ми стана за животинките, а децата огласиха цирка с викове и възклицания. Приятно впечатление ми направи отношението на мъжа, работещ с животните, към самите тях - определено ги обича. Пуснаха и един сокол да прелита под купула. Клоуните също ми допаднаха - номерата им НЕ бяха от типа "да се сбием и да си правим мръсни номера" Peace.

Цените - вътре е скъпичко. Малка бира - 3лв., минерална вода - 2лв., светещ пластмасов меч - 10лв. и все в този дух.

Представленията са по 2 на ден. Препоръчвам, особено ако сте с деца да посетите първото. Като излезнахме се разминахме с тълпата чакаща за второто представление - нагъчкана опашка от бутащи се хора с вече изнервени деца, всички чакащи първото представление да приключи, да си тръгнем ние и да се юрнат в шатрата за места. Билетите са без места, а само делят първи и втори сектор. Имаше и ВИП покани със запазени места. Ако отидете за първото представление можете да влезнете спокойно и по-рано и да се разположите удобно, без да се налага да препускате заедно в тълпа Peace.

Колкото до това, че всичко се изпълнява от 2-3 семейства, ми така е. Но на мен пък точно това ми хареса Grinning.

На всички, които ще ходят желая приятно и забавно изкарване Grinning.


 newsm10 Много добре и точно описано Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт