Кога ви беше сефтето ???

  • 17 387
  • 151
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 641
Направо се чудя на такива теми. От какъв зор ми тряба да се интересувам кога  е било сефтето на други хора. С какво ще ми помогне това
Статистика,статистика.... Laughing
Или стъкмистика Mr. Green

# 136
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Направо се чудя на такива теми. От какъв зор ми тряба да се интересувам кога  е било сефтето на други хора. С какво ще ми помогне това

По тая логика да отпаднат 90 % темите. Ами интерес, любопитство за сравнение. Ти питаш някого за нещо само ако ще извлечеш помощ ли ?

# 137
  • Мнения: 7 947
на 15.
имах желание да продължа.
много ясно, че не съм със същия до ден днешен  Joy

# 138
  • Мнения: 156
хубаво сефте Simple Smile

# 139
  • Мнения: 62
бях на 16.не ми хареса ама бях сигурна че ще е така само първия път.не съм със сефтето.и слава богу.оказа се че има доста по-добри от него.

# 140
  • Мнения: 946
На 16г ,после дълги години бях с човека ама как така стана,че се разделихме  Rolling Eyes и сега десетина  години съм с" второто "сефте  Wink

# 141
  • София
  • Мнения: 3 680
на 16г- имам приятен спомен и...след два дни го повторих...
След като една година близо ме е "гонил" и добре ме беше "запалил" за секс
За това съм му много благодарна- оказа се търпелив и внимателен ...10г. бяхме заедно

# 142
  • Мнения: 2
   Дано не съм пропуснала, но някой отговорил ли е че още е с този,с когото му е било "сефтето"? newsm78
Мдаа, и такива има - аз и Пали например.
НА 21!НЕ БЕШЕ КОЙ ЗНАЕ КАКВО!СЛЕДВАЩИТЕ ПЪТИ ВЗЕ ДА МИ ХАРЕСВА!ЖЕНЕНИ СМЕ СЪС СЕФТЕТО!ЕДИНСТВЕН ДО ГРОБ!

# 143
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
На 34  съм. Бях обезчестена  нощеска  от двама  непознати. Дълго  ги  гоних   да повторим, ама много  бързо бягаха, мамка им #2gunfire На всичко отгоре,   си кокореха  очите,  плюеха  си   в пазвите и  правеха срещу мен кръстния знак...простаци  таквиз Crossing Arms

# 144
  • Мнения: 817
На 34  съм. Бях обезчестена  нощеска  от двама  непознати. Дълго  ги  гоних   да повторим, ама много  бързо бягаха, мамка им #2gunfire На всичко отгоре,   си кокореха  очите,  плюеха  си   в пазвите и  правеха срещу мен кръстния знак...простаци  таквиз Crossing Arms
JoyВинаги ,когато ми е тъпо влизам тук-все има тема ,която да ме разсмее!

# 145
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 189
На 34  съм. Бях обезчестена  нощеска  от двама  непознати. Дълго  ги  гоних   да повторим, ама много  бързо бягаха, мамка им #2gunfire На всичко отгоре,   си кокореха  очите,  плюеха  си   в пазвите и  правеха срещу мен кръстния знак...простаци  таквиз Crossing Arms
Е, как да се изкажа след това мнение, аз, обезчестена на 18 и то само от 1  Mr. Green .... Ми още съм с него  Embarassed

# 146
  • Мнения: 7 947
   Дано не съм пропуснала, но някой отговорил ли е че още е с този,с когото му е било "сефтето"? newsm78
Мдаа, и такива има - аз и Пали например.
НА 21!НЕ БЕШЕ КОЙ ЗНАЕ КАКВО!СЛЕДВАЩИТЕ ПЪТИ ВЗЕ ДА МИ ХАРЕСВА!ЖЕНЕНИ СМЕ СЪС СЕФТЕТО!ЕДИНСТВЕН ДО ГРОБ!
Абе как като не си яла друго освен сметанова торта си мислиш, че шоколадовата няма да ти харесва повече?

# 147
  • Мнения: 674
Ами то и един е достатъчен ако е ГОЛЯМ МАЙСТОР. Grinning Grinning Grinning

# 148
  • Мнения: 7 947
Един може да ти е достатъчен и да го мислиш за майстор, само ако си пробвала и други. Иначе и най-големия дървар може да ти се види върха...като нямаш база за сравнение...

# 149
  • Мнения: 674
Един може да ти е достатъчен и да го мислиш за майстор, само ако си пробвала и други. Иначе и най-големия дървар може да ти се види върха...като нямаш база за сравнение...
Права си има мъже които го правят като за световно..... bowuu

Общи условия

Активация на акаунт