Кога ви беше сефтето ???

  • 17 407
  • 151
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 448
Всъщност,май така и не се уточни за какво сефте в секса иде реч...Така зададен въпроса ми звучи не толкова като "Кога правихте секс за първи път?",ами "Кога правихте (?) за първи път?" Thinking
Или просто на мен ми се иска да е така? Flutter

А какво е (?) ?  newsm78

# 61
  • Мнения: 1 749
И аз това питам.За какво сефте В секса говорим?

# 62
  • Мнения: 95
И аз това питам.За какво сефте В секса говорим?

Да попитаме 4мата практикували го...сефте от ляво,сефте от дясно,отгоре или отдолу.. Thinking

# 63
  • Мнения: 1 886
Днес голям купон уеее! Личи си, че пролетта дойде !

На мен май ми предстои едно друго сефте- да скъсам по официален и културен начин с приятеля ми ooooh! Ужас, да пусна ли тема ? Mr. Green

# 64
  • Мнения: 686
И аз съм девствена Rolling Eyes.

# 65
  • София
  • Мнения: 547
Днес голям купон уеее! Личи си, че пролетта дойде !

На мен май ми предстои едно друго сефте- да скъсам по официален и културен начин с приятеля ми ooooh! Ужас, да пусна ли тема ? Mr. Green


разбира се  Mr. Green
не чакай Peace

# 66
  • Мнения: 1 886
Днес голям купон уеее! Личи си, че пролетта дойде !

На мен май ми предстои едно друго сефте- да скъсам по официален и културен начин с приятеля ми ooooh! Ужас, да пусна ли тема ? Mr. Green


разбира се  Mr. Green
не чакай Peace

Хмм, трябваше като гост да я пусна, то сега вече няма да ви е интересно!  Laughing 

# 67
  • Мнения: 15 619
Днес голям купон уеее! Личи си, че пролетта дойде !

На мен май ми предстои едно друго сефте- да скъсам по официален и културен начин с приятеля ми ooooh! Ужас, да пусна ли тема ? Mr. Green


разбира се  Mr. Green
не чакай Peace

Хмм, трябваше като гост да я пусна, то сега вече няма да ви е интересно!  Laughing 
То не е късно, де! Mr. Green

# 68
  • Мнения: 2 448
Днес голям купон уеее! Личи си, че пролетта дойде !

На мен май ми предстои едно друго сефте- да скъсам по официален и културен начин с приятеля ми ooooh! Ужас, да пусна ли тема ? Mr. Green


разбира се  Mr. Green
не чакай Peace


Хмм, трябваше като гост да я пусна, то сега вече няма да ви е интересно!  Laughing 
Ако причината за късането е от сексуален характер задължително като гост.  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 2 070
много станахме,но само аз съм пускала тема по въпроса Mr. Green Joy Joy Joy Joy

# 70
  • Мнения: 2 829
Как кога, един единствен път съм правила това мръсно нещо не мога да го изрека, за да зачена. Вие и с друга цел  ли го правите?  Shocked
емчи как

иначе--абсурд
не правим такива неща Joy Joy Joy

# 71
  • Мнения: 1 886
Паси, поне така да беше! Веднага пускам, но то си е малко скука наш'то в сравнение с днешните теми. Причина голяма за прекратяване на връзката  няма, просто никакво развитие. Да прекратя обаче със спама,че,човекът е по път към вкъщи и горкия нищо не подозира, а аз трябва да измисля, как да подхвана разговора ooooh!

# 72
  • Мнения: 2 829
Пожелавам ти успех  Praynig
.

# 73
  • Мнения: 1 749
Чудя се след тея петъчни приказки колко доволни мъжки половинки ще има довечера... Mr. Green

Е,май ще има и някои не дотам доволни...

# 74
  • Мнения: 6 443
Паси, поне така да беше! Веднага пускам, но то си е малко скука наш'то в сравнение с днешните теми. Причина голяма за прекратяване на връзката  няма, просто никакво развитие. Да прекратя обаче със спама,че,човекът е по път към вкъщи и горкия нищо не подозира, а аз трябва да измисля, как да подхвана разговора ooooh!
Пускай  Mr. Green
То верно голям купон било в петък  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт