Кога ви беше сефтето ???

  • 17 406
  • 151
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 886
Преживях го сефтето! Не боляло, чак толкова,колкото си мислех Blush

# 91
  • London,Istanbul,Varna
  • Мнения: 30
Аз още нямам сефте, преговарям теорията  Flutter Flutter Flutter

 Joy Joy Joy Joy Joy

# 92
  • Мнения: 183
Преживях го сефтето! Не боляло, чак толкова,колкото си мислех Blush
Това ми напомня на едно стихче от уч. години  Laughing Laughing
 Laughing Laughing Laughing Laughing
Първият път малко болеше,
Вторият път малко сърбеше,
третият път като по релси вървеше  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 93
  • Мнения: 6 443
Преживях го сефтето! Не боляло, чак толкова,колкото си мислех Blush
Кьолшес,верно ли?  Mr. Green
Значи да се харизваме всички?

(Вярно ли за гаджето?)

# 94
  • Мнения: 1 632
За кое сефте в секса, става въпрос? newsm78 Crazy

# 95
  • Мнения: 2 908
На 20 години ми беше сефтето-бях вече престаряла и одъртяла  Mr. Green(според нечии разбирания).Хайде да си призная,щот видиш ли тук всеки го увърта и мълчи-аз нито се крия зад анонимки,нито ме е шубе...Ще получа ли медал,че си признах? hahaha

И мен ме боля пък много... Crossing ArmsТо едно сефте беше....да те заболи глава от него.

# 96
  • Мнения: 6 443
На 20 години ми беше сефтето-бях вече престаряла и одъртяла  Mr. Green(според нечии разбирания).Хайде да си призная,щот видиш ли тук всеки го увърта и мълчи-аз нито се крия зад анонимки,нито ме е шубе...Ще получа ли медал,че си признах? hahaha

И мен ме боля пък много... Crossing ArmsТо едно сефте беше....да те заболи глава от него.
Пак да уточним-кое сефте?  Mr. Green

# 97
  • Мнения: 2 908
Кое сефте? Ами онова сефте,няма да е първият ти оргазъм я...Тук и в Клюкарника темите са тъпо-забавни,чета ги и се забавлявам,ама вземете да отговаряте с имената на нещата де-то не бе страхливо племе,не бе чудо-крият се зад анонимки,щото щели да ги познаят...хилят се със зелени усмивки и се правят на ударени...ей това не го разбирам-шубето,братче е голямо нещо. И мен ме знаят някои познати тук...и кво от това?

# 98
  • Мнения: 2 448
Ха Огнена стихия ме подсеща нещо , чудя се на колко ли жени първият им оргазъм е след сефтето и на колко ли преди.  Thinking  Laughing

п.п. Огнена, не се стягай темата е изключително от несериозен характер.  Hug
п.п. 2 - Едва ли за оргазмът питат.   Wink  Mr. Green

# 99
  • Мнения: 6 443
п.п. Огнена, не се стягай темата е изключително от несериозен характер.  Hug
Незнам колко човек и в колко теми трябва да се каже вече!

Кое сефте? Ами онова сефте,няма да е първият ти оргазъм я...Тук и в Клюкарника темите са тъпо-забавни,чета ги и се забавлявам,ама вземете да отговаряте с имената на нещата де-то не бе страхливо племе,не бе чудо-крият се зад анонимки,щото щели да ги познаят...хилят се със зелени усмивки и се правят на ударени...ей това не го разбирам-шубето,братче е голямо нещо. И мен ме знаят някои познати тук...и кво от това?
Сама си го казала - тъпо-забавни!
Не се крия зад анонимки,а може би трябва(патила съм си сериозно вече).
Пък и аз много си харесвам зелените човечета.Нещо против тях ли имаш?  newsm78
 Mr. Green

# 100
  • Мнения: 2 908
Ами точно защото казах,че са тъпо-забавни казах и че се забавлявам-затова и пиша(нямаше да си прая усилията иначе),ама се впрягам само на това,че ми писна от анонимки и да си кривят хората устата-че като ви пита някой нещо-кажете си бре. Пате,за теб беше само за зелените усмивки поста...не съм имала предвид само теб,защото преди теб 1000 такива човечета видях,че и други,а само недомлъвки....И да,не идва оргазъм с първото сефте-определено.......................... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
П.П Аз не съм си патила-живяла съм живот на пич-ядене,пиене,е**не и нищо черно в прекрасният ми живот-айде стига намеци.

# 101
  • Мнения: 1 886
Преживях го сефтето! Не боляло, чак толкова,колкото си мислех Blush
Кьолшес,верно ли?  Mr. Green
Значи да се харизваме всички?

(Вярно ли за гаджето?)

Вярно ! Като при всяко сефте, само на4алото беше трудно!  Mr. Green За да е пълно клишето, оставаме си приятели  bowuu !

Огнена стихия,  казваш, 4е се забавляваш, но въпреки това, пак ставаш сериозна! Не знам ,какви отговори о4акваш: всеки да напише кога, на колко години и къде или какво?! Темата е за забавление , а не за статистика!
Отпусни се  Peace

# 102
  • Мнения: 183
Ами точно защото казах,че са тъпо-забавни казах и че се забавлявам-затова и пиша(нямаше да си прая усилията иначе),ама се впрягам само на това,че ми писна от анонимки и да си кривят хората устата-че като ви пита някой нещо-кажете си бре. Пате,за теб беше само за зелените усмивки поста...не съм имала предвид само теб,защото преди теб 1000 такива човечета видях,че и други,а само недомлъвки....И да,не идва оргазъм с първото сефте-определено.......................... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
П.П Аз не съм си патила-живяла съм живот на пич-ядене,пиене,е**не и нищо черно в прекрасният ми живот-айде стига намеци.
Ами явно се крият хората щот и на тях им е писнало да ги обсъждат и намекват за тях,да ги коментират  познати и непознати заради това,че са попитали или са пуснали някаква по тъпо-забавна тема,а и не забравяй намеците и забележките на модове и тем подобни, относно характера на темата примерно  Peace ето за тези причини явно предпочитат да са инкогнито, а и явно всеки се срамува от нещо,не всеки може да застане Тет А Тет  с питането си дет се вика   Peace явно си е и въпрос на психика и характер.  Thinking

# 103
  • Мнения: 61
OVCATA,поздравления - темата ме разсмя най-сърдечно  hahaha Само не мога да разбера,кои са подбудите ти да питаш нещо подобно?В бг мама сме  се събрали предимно хора,които искат и си правят бебе,бременни и вече имащи деца...И да се питаме за "сефтето"???  Shocked
    А вторият ти въпрос-"още ли сте със същия човек???" smile3555- останала съм с впечатлението че тук има доста хора с опит,самата аз съм на 32 години....и по тази причина не ти отговарям преди колко години ми е било "сефтето" Embarassed.Със сигурност има и такива съфорумци,за които първата им любов е останала за цял живот(поздравявам ги за това),но се съмнявам да са многобройна аудитория...
   Дано не съм пропуснала,но някой отговорил ли е че още е с този,с когото му е било "сефтето"? newsm78

# 104
  • Мнения: 686
Отнена стихия темата е несериозна.Повече от ясно е,че е пусната от някой тийн да гледа сеир,та затова и отговорите са такива.

Лейла Бел,аз съм
още е с този,с когото ми е било "сефтето"

Общи условия

Активация на акаунт