Фирми за почистване

  • 211 468
  • 375
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6 713
Прочетох темата, много отзиви за тези две фирми видях и се спирам на тях до момента - Изи и Рефлекс.
Имам въпрос за почистването на настилките - тези фирми с какво чистят, от тези професионалните прахосмукачки предполагам?
 Също се чудя и за тази Рейнбоу, някой я спомена по- напред, може ли да дадете контактите тук на жената, която почиства с Рейнбоу, не мисля че има проблем? в крайна сметка цялата тема е пълна с конкретни имена и сайтове на фирми, това ми се вижда равносилно на телефон за връзка. Simple Smile Peace


# 91
  • Мнения: 1
Прочетох темата, много отзиви за тези две фирми видях и се спирам на тях до момента - Изи и Рефлекс.
Имам въпрос за почистването на настилките - тези фирми с какво чистят, от тези професионалните прахосмукачки предполагам?
 Също се чудя и за тази Рейнбоу, някой я спомена по- напред, може ли да дадете контактите тук на жената, която почиства с Рейнбоу, не мисля че има проблем? в крайна сметка цялата тема е пълна с конкретни имена и сайтове на фирми, това ми се вижда равносилно на телефон за връзка. Simple Smile Peace

за каква настилка става въпрос Рийнбоу е добра система , но доста мокри, за ламинат, естествен паркет не е много подходяща. Ние работим с немска почиств. с-ма Коболт, може да прочетете за нея повече . Ние сме много доволни, а и клиентите също. За килими, мокети, мека мебел много е важно изтупването. Защото , ако не е изтупано добре, като се намокри праха се разкисва и после става на петна и не се почиства добре..За повече подробности, ако желаете пишете ми mvsavova@abv.bg

# 92
  • Мнения: 2 817
Здравейте,
и аз търся такава фирма. Прегледах мненията до момента. Цените на Рефлекс М определено са доста високи за мен. Василка също ме ядосаха...каква е тази надценка за пътуване над околовръстното. Засега се спирам на Изи, цените са им доста по-ниски, пък и вие сте доволни. Да видим какви ще ги свършим.
Ох, ако можеше някой за двайсетина лева да ми чисти цялата къща всяка седмица и да не мисля за прах, мухъл в банята, мръсни прозорци и петна по диваните  Thinking

# 93
  • 1st floor
  • Мнения: 9 105
Аз след едногодишно чудена най-накрая се начудих! Mr. GreenПриятелка ми препоръча едни момчета да ми изперат дивана. Малко  се чудих и за тях, защото не перяха с Рейнбоу...обаче останах възхитена. Диванчето ми светна направо! Бяха ужасно точни, бързи, любезни ... не даваха нищо да им помогна. Признавам, че се изкуших заради ниските цени, но ги чаках със свито сърце, защото са никому неизвестни! Е, струваха  си всеки лев, даже ги почерпих с малко отгоре. Ще ги викам отново! Peace Ако някой се интересува, мога да дам контакти на лични да не ме баннат! Mr. Green За меката мебел цената е 5 лева на седящо място, като няма минимална сума като в другите фирми. Гледах на сайта, че предлагат всичко, което човек може да си представи за почистване, вкл. и след пожар...както някой беше писал по-горе! Пу-пу, дано на никой не му се налага!

# 94
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Напиши им координатите тук, нали за това е темата - пълно е със сайтове и телефони.
Доста добра цена са ти дали.
Аз ползвах скоро SofiaClean, струваше ми 225лв. изпиране на четири матрака и ъглов диван с 6 места.
Справиха се, като изключим, че ми оляха пода с вода. Пръскаха с някакъв специален препарат за акари.

# 95
  • 1st floor
  • Мнения: 9 105
ОК, това е фирмата:
http://www.svejest-em.com/news.html
Подчертавам, че не чистят с Рейнбоу и не знам какви препарати ползват, но диванчето ми е като ново!  Peace А каква вода излезе от него - не е за разправяне! Blush

# 96
  • Мнения: 50
Привет и от мен.
Миналата седмица дойдоха в къщи две момчета, колежка на майка ми и ги е препоръчала и за 150 лв измиха целия апартамент. Не знам дали са много или малко, но печката ми е като нова, банята блести, а за прозорците и щорите нямам думи. Цял ден чистиха почти, но си заслужаваше. А забравих да спомена, че и фугите в кухнята станаха бели  Laughing, бях забравила че са такива.
Препоръчах ги на моя приятелка и сега чакам резултат от нея.

# 97
  • Мнения: 208
Да кажа и аз за една от много коментираните тук фирми - Изи Уей 08 - EasyWay. Тъй като прочетох добри отзиви, ги извиках да поръчат основно след ремонт. Оставям си мнението, защото смятам, че е важно за другите потребители и защото фирмата не беше коректна към мен. Цената беше 250 лева. Разбира се, няма договор, няма бележки, фактури и прочие. За това си има компетентни органи, към които ще се обърна. Относно качеството - измити дограми и прозорци. Толкова. Когато приемах работата, апартаментът беше целият мокър и нямаше как да огледам добре. След като си тръгнаха устнових - счупена тоалетна чиния - явно от машината за чистене на под. Счупен часовник - важен спомен. Мръсни подове - целите покрити с бял прах, след като изсъхнаха. Непочистени гардероби, шкафове, плочки, фуги частично, даже не беше почитстено под единственото легло. Обадих се на управителя, отрече на тоалетната чиния, изпратиха едно момче, което изми един гардероб и си тръгна. Отново звънях, писах съобщения, нищо... това е за тази фирма.

# 98
  • София
  • Мнения: 6 268
Напиши им координатите тук, нали за това е темата - пълно е със сайтове и телефони.
Доста добра цена са ти дали.
Аз ползвах скоро SofiaClean, струваше ми 225лв. изпиране на четири матрака и ъглов диван с 6 места.
Справиха се, като изключим, че ми оляха пода с вода. Пръскаха с някакъв специален препарат за акари.

Тази цена само за прането ли?
Ползвала съм тази фирма няколко пъти - цялостно почистване (което беше на цена около споменатата), само миене на прозорци и само пране на дивани (1 кухненски ъгъл и един голям ъглов диван в хола). Много съм доволна. Пода се мокри, но си го забърсаха след тях. А цялостното почистване включва много неща, вкл. пране на матраци и дивани, шкафове отвътре и вън и т.н.

# 99
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Да, прането беше толкова.
Смятаха ги на място за сядане и големина на матрака.

# 100
  • Мнения: 6 713
Аз ползвах услугите на Рефлекс М, не останах доволна.  :naughty
Например имам 2 сравнително малки килима - не ми хареса как бяха почистени, очаквах доста по-добро освежаване от това, което видях впоследствие.
Може да зависи от това какви хора идват в крайна сметка, аз четох за много добри отзиви за фирмата, очевидно са били други служители.

Привет и от мен.
Миналата седмица дойдоха в къщи две момчета, колежка на майка ми и ги е препоръчала и за 150 лв измиха целия апартамент. Не знам дали са много или малко, но печката ми е като нова, банята блести, а за прозорците и щорите нямам думи. Цял ден чистиха почти, но си заслужаваше. А забравих да спомена, че и фугите в кухнята станаха бели  Laughing, бях забравила че са такива.
Препоръчах ги на моя приятелка и сега чакам резултат от нея.

Би ли ми пратила някакви координати?   bouquet

# 101
  • Мнения: 19 485
Да, може ли и на мен? Благодаря предварително.

# 102
  • Мнения: 551
Аз също търся фирма за почистване в София.
Закъсах го с един бял под с бели фуги, които вече не са бели, та се чудя към коя фирма да се обърна.
Ще съм ви благодарна за съветите.

# 103
  • Мнения: 50
Аз също търся фирма за почистване в София.
Закъсах го с един бял под с бели фуги, които вече не са бели, та се чудя към коя фирма да се обърна.
Ще съм ви благодарна за съветите.

За фугите гарантирам че ще останете очаровани  Laughing ще потърся телефона и ще ви го напиша малко по късно.

# 104
  • Мнения: 50
Здравейте Мами пак от мен.
Телефона на момчетата е 0876271763. Боян или Ники, не съм много сигурна кой от двамата вдига на този номер. Досега който им е ползвал услугите е бил доволен. Надявам се да съм ви помогнала. Чакам отзиви и почерпка  Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт