Клуб на мързеливите ?

  • 6 330
  • 91
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 31
Е то си зависи, ама има и зор-ове, дето надвиват мързела Simple Smile

# 61
  • Мнения: 171

Признавам ви,хора! tooth "Голяма работа " сте!!!! newsm10

# 62
  • Мнения: 25 636
То бива, бива мързел, ама... Чак ви мързи да пишете.   Mr. Green


Когато ви се ходи до тоалетната, а ви мързи какво правите ?

Какво, какво... Стискам, докато някой от домочадието не се запъти натам и го моля с най-мазен гласец да свърши работата и заради мен. Те ме обичат и винаги се съгласяват, сигурна съм и че го правят, лошото е обаче, че ситуацията нещо се бъгва и аз не мога да получа жадуваното облекчение. Защо ли така? Нещо софтуерно ли е, хардуерно ли?  newsm78
Както и да е, за голямо огорчение и мъка накрая се налага сама да си вдигна телесата и да я свърша тази полезна работа.  Embarassed Crossing Arms

# 63
  • Мнения: 293
То бива, бива мързел, ама... Чак ви мързи да пишете.   Mr. Green
За да пиша трябва да измисля какво да пиша, а мен ме мързи да мисля...

# 64
  • Мнения: 1 352
И аз не обичам да си затормозявам мозъка Tired. Просто не ми е комфортно. Особено пък да смятам на ум, то си е като тежка физическа работа! Не си знам и телефонния номер, а го ползвам от 4 години  Blush.

# 65
  • София
  • Мнения: 7 881
И аз не обичам да си затормозявам мозъка Tired. Просто не ми е комфортно. Особено пък да смятам на ум, то си е като тежка физическа работа! Не си знам и телефонния номер, а го ползвам от 4 години  Blush.

И аз така съм по сметките. Знаете ли колко пъти съм умножавал едно по десет на Ексел.

# 66
  • Мнения: 101
Аре бе, мързели. Hug За една седмица са изписани цели три поста. Laughing Laughing

# 67
  • Мнения: 25 636
Как не ви домързя да пишете?  smile3507

# 68
  • Мнения: 101
Домързя ме, чаках нЕкой друг да се прежали.

# 69
  • София
  • Мнения: 17 592
То бива, бива мързел, ама... Чак ви мързи да пишете.   Mr. Green


Когато ви се ходи до тоалетната, а ви мързи какво правите ?

Какво, какво... Стискам, докато някой от домочадието не се запъти натам и го моля с най-мазен гласец да свърши работата и заради мен. Те ме обичат и винаги се съгласяват, сигурна съм и че го правят, лошото е обаче, че ситуацията нещо се бъгва и аз не мога да получа жадуваното облекчение. Защо ли така? Нещо софтуерно ли е, хардуерно ли?  newsm78
Както и да е, за голямо огорчение и мъка накрая се налага сама да си вдигна телесата и да я свърша тази полезна работа.  Embarassed Crossing Arms

Определено е в харда проблемът.

# 70
  • сусурлево
  • Мнения: 474
Е тази тема ме уби , но и мен ме мързи .....многоооооооооо
Мързеше ме да сготвя снощи нещо и ядохме сандвичи ....
Мързи ме и сега да работя ............ и кво правя чета ви ..... това правя докато мързелувам ....

# 71
  • Мнения: 2 172
Излизам от клуба за малко, ще си направя труд да намеря нещо за ядене Stop Laughing Hug

# 72
  • Мнения: 3 810
Как не ви домързя да я създадете тая тема с'я?
Та да карате хората да ви четат и да пишат...
Дано да ви домързи да измислите членски внос.

# 73
  • София
  • Мнения: 3 099
То тук бИло за мен работа - да мързелувам с други мързели! (гуш, цун, наздраве)

Милото отдавна се е усетило к'ъв съм мързел, но явно не навреме!...  Mr. Green

# 74
  • Мнения: 25 636
Както си мързелувам на компа и чета някакви препоръки на ЕК за екологичен начин на живот, попадам на нещо много любопитно:

Човешката дейност генерира шест гигатона въглероден двуокис на година, а земята може да рециклира едва три гигатона. Остатъкът всяка година се акумулира в атмосферата и увеличава парниковия ефект. Не забравяйте да пестите енергия!

Извод: За бога, братя и сестри, мислете за екологията и мързелувайте! Пестете енергията си!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт