Проблем с намиране на Solcogyn

  • 22 940
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 271
Да наистина вече го има преди няколко месеца си го купих и е по евтин от преди

# 61
  • Мнения: 1
Здравейте,

Имам 1 ампулa  (0,5 мл.) Solcogyn.Продавам я за 25 лв. Ако някой проявява интерес aз съм от Варна и имейла ми е ral4o87@abv.bg

# 62
  • Мнения: 3 271
Здравейте,

Имам 1 ампулa  (0,5 мл.) Solcogyn.Продавам я за 25 лв. Ако някой проявява интерес aз съм от Варна и имейла ми е ral4o87@abv.bg
Че аз за 2 дадох 23лв #Crazy

# 63
  • Мнения: 0
Здравейте,

Имам 1 ампулa  (0,5 мл.) Solcogyn.Продавам я за 25 лв. Ако някой проявява интерес aз съм от Варна и имейла ми е ral4o87@abv.bg
Че аз за 2 дадох 23лв #Crazy

Е, от къде намери 2 за 23лв? аз за 2 дадох 56лв, а сега ми трчбва още 1   Confused

# 64
  • Мнения: 3 271
От аптека Марешки бяха на тази цена Peace

# 65
  • Мнения: 0
От аптека Марешки бяха на тази цена Peace

А преди колко време си ги купила? Май ще трябва да видя къде има или изобщо дали тук има такава аптека .

# 66
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета!

Преди месец и на мен ми се наложи да търся Солкожин по всички аптеки. Накрая намерих, но бяха 2 ампули в кутия - последната останала. За моя радост от 1 път раничката на шийката изчезна, затова и втората ампула остана неизползвана.

Ще се радвам да мога да помогна на някоя от вас, ако не откривате лекарството в аптеките. Така и така вече е купено, поне да може да се използва от някого, който има нужда от него.
Продавам 1 ампула за 20лв. Казвам се Яна и живея в София. Пишете ми съобщение.  Simple Smile

# 67
  • Мнения: 4
Много време мина, от както ползвах Солкожин и така и не написах какъв беше резултатът - а именно никакъв.
В крайна сметка отидох в Шейново, направиха ми една термокоагулация и с проблема ми се приключи.
Като си помисля, колко мъка беше без резултат, ако знаех, че има и друг начин...

Последна редакция: сб, 22 фев 2014, 01:33 от glimpseMaya

# 68
  • бургас
  • Мнения: 75
Някой от Бургас да знае от колко време няма солкожин по аптеките?

# 69
  • бургас
  • Мнения: 75
Като чета тук отзивите за него,вече не искам да си го купувам.

Общи условия

Активация на акаунт