Добри педиатри Бургас

  • 170 925
  • 399
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 49
аз си водя детето в Изглрев при д-рБербенлиева....,но съм  още по-доволна от д-р Михов при който е Нико от както навърши годинка...те са в един кабинет и личен лекар се води Михов, като ако се наложи праща при  докторката....
млад доктор който ВИНАГИ си вдига телефона ..държи се  като приятел с теб ..не ти трови детето с АБ ...бе харесва ми мноого...
За сериозните неща ходя в Сф-тук всички знаем, че нямаме специалисти...
А къде в Изгрев им е кабинета? newsm78

# 136
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 541
Велека ако го знаеш-точно слещу него блока-има големи табели .....едната смяна са Бербенлиева и Михов, а другата Стоичкова и Феизова...

# 137
  • Мнения: 2 466
Здравейте! Laughing
ЛЛ на детето ми,която има кабинет в Трета поликлиника ме информира,че тя и колегите й са подписали договор със "Св.София" и от 1-ви можем безплатно ако се налага извън работно време да водим децата на прегледи там/от 20ч до 8ч и през почивните дни/.Прегледите и изследванията назначени от доктор са безплатни. Peace
Приятен ден! Peace

# 138
  • Мнения: 3 621
deyzi, а коя е вашата ЛЛ. Племенника ми е записан при Янева.

# 139
  • Мнения: 2 466
deyzi, а коя е вашата ЛЛ. Племенника ми е записан при Янева.
Д-р Антоанета Апостолова. Peace

# 140
  • Мнения: 6
Здравейте!Имате ли впечатления за д-р Стоева във Военна болница?

# 141
  • Бургас
  • Мнения: 443
Здравейте!
Без да искам изтрих номера на д-р Джендова. Търсих из цялата тема, но не видях неин номер. Моля за помощ!

# 142
  • Бургас
  • Мнения: 304
Здравейте!
Без да искам изтрих номера на д-р Джендова. Търсих из цялата тема, но не видях неин номер. Моля за помощ!

Заповядай 0888/444-925  Peace

# 143
  • Мнения: 770
Здравейте! Laughing
ЛЛ на детето ми,която има кабинет в Трета поликлиника ме информира,че тя и колегите й са подписали договор със "Св.София" и от 1-ви можем безплатно ако се налага извън работно време да водим децата на прегледи там/от 20ч до 8ч и през почивните дни/.Прегледите и изследванията назначени от доктор са безплатни. Peace
Приятен ден! Peace

Да и аз прочетох това при нашата ЛЛ, само че още тогава се зачудих, кои педиатри работят в Св.София?

# 144
  • Бургас
  • Мнения: 443
Здравейте!
Без да искам изтрих номера на д-р Джендова. Търсих из цялата тема, но не видях неин номер. Моля за помощ!

Заповядай 0888/444-925  Peace

Благодаря   bouquet

В Св.София работят д-р Ангелова и Д-р Джендова.

# 145
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 456
Може ли някакви мнения за д-р Галина Бъчварова?? Разбрах , че е педиатър!

# 146
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Може ли някакви мнения за д-р Галина Бъчварова?? Разбрах , че е педиатър!
Много приятна жена,един път ми се наложи да я посетя,останах с хубави впечатления,но нямам продължителни наблюдения.

# 147
  • Мнения: 850
  Здравейте , може ли да ме насочите към добър педиатър , в момента съм с личен лекар , който е чак в Меден Рудник , а живеем в Славейков. И да попитам кога трябва да запиша бебето и може ли да е при друг лекар различен от моя ? Благодаря предварително   bouquet Hug

# 148
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Може ли някакви мнения за д-р Галина Бъчварова?? Разбрах , че е педиатър!
Водила съм сина ми няколко пъти в частния и кабинет, доволна съм  Peace

# 149
  • Мнения: 4 615
Дали някой може да ми помогне? Интересувам се от една педиатърка д-р Димитрова. Не й знам първото име. Знам, че не работи със ЗК и кабинета й е някъде в центъра. Много добър професионалист е, това съм чувала.

Общи условия

Активация на акаунт