Добри педиатри Бургас

  • 171 058
  • 399
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 157
Прочетох темата  , но няма актуална информация  в последните постове  и за това питам
- трябва да избера Педиатър  за малкия   3.8 г , сега сме в Лазур , местим се от друг град  , както и личен лекар  за семейството

Моля за препоръки.Благодаря

# 346
  • Мнения: 9
Извинявам се че чак сега ви отговорям, не съм видяла съобщението. За педиатър бих ви препоръчала доктор Маргарита Димиторова- детски педиатър, преглежда на частно.За личен лекър немог ада ви дам препоръка.

# 347
  • Мнения: 5
Здравейте, някой може ли да ми препоръча добър педиатър и личен лекар в центъра, ( живея в района на църквата Кирил и Методий)? Искам да си сменя педиатъра от Трета поликлиника д-р Апостолова- преглежда само един път в седмицата по два часа, пълна е с пациенти и винаги много се чака, не обръща внимание на детето, гледа набързо само да го претегли и измери, едвам успявам да питам нещо, а освен това е и малко разсеяна.

# 348
  • Мнения: 14
Здравейте, някой може ли да ми препоръча добър педиатър и личен лекар в центъра, ( живея в района на църквата Кирил и Методий)? Искам да си сменя педиатъра от Трета поликлиника д-р Апостолова- преглежда само един път в седмицата по два часа, пълна е с пациенти и винаги много се чака, не обръща внимание на детето, гледа набързо само да го претегли и измери, едвам успявам да питам нещо, а освен това е и малко разсеяна.
Д-р Ангелва (0888620913)- св. София - чувала съм много добри отзиви, но нямам лични впечатления. Идва ми малко далече. Има и частен кабинет до Пикадили. Препоръчва хомеопатични средства.
Била сте  в Дкц ІІ при д-р Апостолова. На мен ми предстои избор на педиатър и тази ми е най- близката поликлиника. Двоумя се между д-р Апостолова и д-р Виделина Василева (Попова). Може ли някаква препоръка?

# 349
  • Мнения: 256
Цитат
може ли някой да ми даде информация за д-р Диян Ненов  в меден рудник .... имам детенце на 5 месеца моля кажете ... или някой друг педиатър в Меден Рудник
Лично аз съм много доволна от д-р Ненов, досега винаги ни е поставял точни диагнози и не сме имали проблеми. Препоръчвам ви го.


Благодаря за съвета , но вече се записахме при д-р Райкова за нея какво ще кажете ??? Аз чух че е добра и за сега съм доволна,дава направления . Неми се е налагало да и звъня извънредно дано и да неми се наложи Simple Smile


Интересувам се от от Джи пи и педиатър в Мед.рудник ,къде се намира кабинета на д-р Ненов,само деца ли преглежда .
Ако имате други варианти в Мед.рудник моля споделете?

# 350
  • Мнения: 21
Цитат
Интересувам се от от Джи пи и педиатър в Мед.рудник ,къде се намира кабинета на д-р Ненов,само деца ли преглежда .
Ако имате други варианти в Мед.рудник моля споделете?
Със сигурност д-р Ненов е най-добрият вариант за Меден Рудник и изобщо за Бургас. А и личният ми лекар винаги дава направление за педиатър. Съветът ми е да запишете детето при Джипи което не е педиатър, за да ви дава направления при нужда или при джипи-педиатър (заради имунизациите), но с предварителна уговорка да ви дава направление при поискване.

# 351
  • Мнения: X
Привет. Препоръчайте ми педиатър за Меден Рудник зона А? bouquet

# 352
  • Бургас
  • Мнения: 449
Здравейте момичета, препоръчайте ми добър педиатър, на който може да се разчита, който приема с часове и те се спазват и който да си вдига телефона, в случай на нужда. Като район да е някъде в центъра или в Изгрев.

# 353
  • Мнения: 37
И мен ме интересува добър педиатър в района на Славейков. Бихте ли препоръчали някой примерно в четвърта поликлиника?

# 354
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
И мен ме интересува добър педиатър в района на Славейков. Бихте ли препоръчали някой примерно в четвърта поликлиника?
Аз съм доволна от д-р Спиридонова в четвърта поликлиника.

Здравейте момичета, препоръчайте ми добър педиатър, на който може да се разчита, който приема с часове и те се спазват и който да си вдига телефона, в случай на нужда. Като район да е някъде в центъра или в Изгрев.
Д-р Стоичкова, преглежда в лайфа, работи с часове.

# 355
  • Бургас
  • Мнения: 449
Благодаря Simple Smile По препоръка на няколко приятелки се спрях на д-р Константинова в Транспортна. За момента съм доволна  Peace

# 356
  • Бургас
  • Мнения: 436
Здравейте,може ли някой да ми пише на лс,който е при др.Караджова?Благодаря!

# 357
  • Бургас
  • Мнения: 6 902
Може ли някакви отзиви за педиатрите, които за в Лазур в сградата до Макдоналдс до кръговото на хотел Мираж.

# 358
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Може ли някакви отзиви за педиатрите, които за в Лазур в сградата до Макдоналдс до кръговото на хотел Мираж.
Това не е Лазур,а комплекс Зорница  Peace

# 359
  • Бургас
  • Мнения: 6 902
Оф, да, верно. Извинявам се.

Общи условия

Активация на акаунт