Добри педиатри Бургас

  • 171 060
  • 399
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 2
Здравейте! С две ръце препоръчвам д-р Роза Йорданова, гр.Бургас. Невероятен педиатър. Минах през голям ад,докато попадна на нея! Имам две деца,едно от тях беше две седмици с висока температура ,водих го по-какви ли не лекари и педиатри, и всички ми казваха,че е вирус и ми предписваха антибиотици.Пиехме ги както ни беше предписано , но детето ми се влошаваше.Бях толкова притеснена ,че не знаех вече какво да правя.Тогава съвсем случайно разбрах за д-р Йорданова и отидох веднага.Оказа се,че детето ми е било с агранулоцитоза,което е сриване на имунитета и с тези антибиотици сме влошили нещата още повече.Лекарката веднага ми назначи изследвания,адекватно лечения и само за няколко дни детето ми се оправи. Не знам какво щях да правя ако не бях попаднала на нея. Благодарна съм от сърце на тази лекарка,че ми спаси детенцето.Силно препоръчвам.Мога да ви дам телефона й : 0887472637. Кабинета й се намира на ул."Цар Петър"

Последна редакция: чт, 20 окт 2016, 19:51 от lena69

# 361
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
А пък ние не ги разбираме тези работи с рекламата, нали? Табелата на тази докторка е сложена от има няма 3-4 дена, кога успя и да ви излекува?

# 362
  • Пловдив
  • Мнения: 4 519
А пък ние не ги разбираме тези работи с рекламата, нали? Табелата на тази докторка е сложена от има няма 3-4 дена, кога успя и да ви излекува?

Вчера, когато си е направила регистрация  във форума, за да си пусне реклама  Crazy Flutter

# 363
  • Мнения: 2
А пък ние не ги разбираме тези работи с рекламата, нали? Табелата на тази докторка е сложена от има няма 3-4 дена, кога успя и да ви излекува?

Вчера, когато си е направила регистрация  във форума, за да си пусне реклама  Crazy Flutter


  Здравейте, аз съм стоматолог - хирург.Разбрах за д-р Йорданова от една моя позната с която са колеги.Не бих си помисляла дори, да правя реклама на когото и да било.Просто реших да споделя искрено мнение и благодарност.Доколкото знам, д-р Йорданова има кабинет от няколко месеца,а кога си е сложила табела не знам и не ме интерусава. Поздрави!

# 364
  • Мнения: 237
Търся добър педиатър, който да е джипи. Или ако не е да работи с НЗОК. И да попитам ако работи с определен лекар, лл ли прави консултациите или педиатъра. Засега съм се насочила към Каспарян.

# 365
  • Мнения: 74
Снаха ни караше малкия при д-р Каспарян и беше много доволна от нея.
Аз още не съм се решила да я посетим, но днес е възможно и там да отидем.

И тази тема и темата с белия списък, са били актуални преди години, ми се струва.
Не може ли по някакъв начин да ги обобщим, обновим? Не знам и някаква анкета ли да се направи, за да се вижда кой лекар колко одобрение има, да се извежда информация на първите страници ли?
Ако има желаещи и с повече опит по лекарите, бих помогнала с радост да помогна, за да може да са наистина в помощ тези теми.

# 366
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Ще раждам след 2-3 месеца и търся добър педиатър. Няма значение дали работи със ЗК и къде се намира кабинета му. Искам само да е добър професионалист. Изчетох доста теми и се спрях на няколко педиатъра - Филка Стоянова, Диан Ненов, Евгени Генчев и Бербенлиева. Четох обаче, че някои отказвали да записват нови пациенти. Дали още е така? Има ли записани скоро при тях?

# 367
  • Мнения: 21
Не знаех д-р Генчев да е педиатър? Нашия педиатър е Ненов, но доколкото знам не записва бебета.

# 368
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Не знаех д-р Генчев да е педиатър? Нашия педиатър е Ненов, но доколкото знам не записва бебета.
Да, Генчев не е педиатър. А от Ненов доволна ли си и знаеш ли дали записва нови пациенти?

# 369
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Последно като водих детето ми на преглед при д-р Ненов в поликлиниката в Меден Рудник, той приемаше само с направления или на частно.  Peace

# 370
  • Бургас
  • Мнения: 6 591
Джулка,препоръчвам ти нашата педиатърка д-р Апостолова.Работи в Трета поликлиника.

# 371
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Последно като водих детето ми на преглед при д-р Ненов в поликлиниката в Меден Рудник, той приемаше само с направления или на частно.  Peace
Въпросът е дали приема нови пациенти? Вие доволни ли сте от него?

Славче, ще я проуча тази педиатърка. Мерси  Simple Smile

# 372
  • Мнения: 21
Аз съм много доволна от него, но вие трябва да намерите личен лекар на детето и при нужда да вземете направление за педиатър.

# 373
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Аз съм много доволна от него, но вие трябва да намерите личен лекар на детето и при нужда да вземете направление за педиатър.
Да, и ми се искаше личния лекар да е и педиатър и то добър такъв.

# 374
  • Бургас
  • Мнения: 6 902
Здравейте. Някой знае ли как са смените на д-р Радославова (УНГ) в четвърта поликлиника?
Съжалявам, знам че не е по темата, но не се сещам къде другаде да попитам.

Общи условия

Активация на акаунт