Лятото пристига, но не се стресирайте, а бързо към Дюкан се ориентирайте - 182

  • 25 021
  • 493
  •   1
Отговори
# 480
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Ехеееее, аз докато ви прочета момичета и вие хоп нови 5-6 страници изпишите. Ама по полека де Whistling .

# 481
  • Мнения: 243
              Ахааааааа, ВЕЩИ, благодаря ти за разкошните снимки, малей, каква е сладурка и с характер. Такава я искам, а колкото за вземането и аз я ВВЗИМВАМ веднагически.
              МИМЕНСИТКА - сори, пушуна пак пропуснах да ти кажа здрасти - исках да кажа, че като видях снимките исках да ти кажа, че всеки път все по добре и по-добре изглеждаш. Чакам август да те гушна.
              НАРЦИСКА - пращай нУмера на ризката, че да има време да тичка да я търся  Hug.
              ОБИЧАМ ВИ ВСИЧКИ - много ми липсвахте  Hug Hug Hug Hug Hug


                                                                          ФИЛЮДКА

# 482
  • Мнения: 1 731
Четох и пак изключих да си водя записки и естествено сега съм в девета глуха.Незнам отде да почна.Та ще карам леко хаотично. Joy
За продавачките няма какво да ги коментираме някои щото не заслужават ест. не всички .Но аз обикновено не им се връзвам и си карам по мойта схема ,все пак аз си знам какво търся и кое ще ми седи добре.При мене пък става обратното .Питам за размера си ,примерно преди съм носила 48 -50 ,обаче ми вадят 44 и почват да ме убеждават как ще ми залепне.Ест .аз опулена се съпротивлявам да пробвам ама те упорити .Веднъж реших да и угодя и се нахулих в един панталон ,който изпращя направо по шевовете и тя ме изгледа съчувствено ,а на мен ми стана още по-зле.Та тя почна да ми се оправдава как фигурата ми лъжела  #Crazy .Лъже ама не мене. #2gunfire #2gunfire #2gunfire
И сега изобщо не ги чувам .Гледам си и си търся това ,което ми трябва. bowuu
Вещи ,принцеската е направо върха... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Иде ми да я нахапя по дупето.Сигурна съм ,че не скучаеш изобщо. Heart Eyes
Относно прехвърлянето на третофазнците в друга тема:мисля ,че няма смисъл.Нека и другите да се учат ,защото трета изобщо не е лесна.Аз от страх имам чувството ,че си карам някакво ПЗ + плод .Просто не смея да ям нито нишестени ,нито хляб .Страх ме е и това е.Незнам какво рискувам и какво може да ми се случи,но просто не мога да си представя да ям макарони . #Crazy Странно ми е и това е.И днеска си карах като вчера само плод включих. newsm78 Утре ако се удържа може и да не се тегля ,защото заради МЦ ще имам плюс със сигурност. #Crazy Ама няма да се кахъря де.Ще мине и това. Flutter
Сега да пращам целувки и прегръдки на всички ви без изключение.  love001 txtloves  love001 txtloves  love001

# 483
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Добър вечер  Sunglasses

Днес със страх и ужасТ се качих на кантаря - само 0.5кг съм в + Направо съм доволна. Чакам сега МЦ да го изчистя и е време мисля за нов минус, че от 1 месец вече не съм виждала такова нЯщо  Rolling Eyes
Онзи ден си купих обувчици - розАви  Mr. Green Като напече малко слънцето и пощурявам по розово-цикламения стайлинг, много ми е весел и летен този цвят.
И аз вече нося 1 номер по-малък обувки - като ученичка последно обувах 39 номер..

Кри  Hug u'r back  Party Да проконтролираш Танчето и да й кажеш да се яви на отчет  Naughty че нещо много подозрително се умълча  Thinking
В тази връзка - Мерито също не е писала отдавна...Какво става с теб, успя ли да свалиш оставащите килца?
Люска  Hug виновата, пропуснах срещичката, но не бях в Сф. Чакам следващата с нетърпение!
Вики виж какво открих  Grinning

# 484
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Шококо, HotChili, keji, mirela_steve, gad, рошава, mihi69, nas, lilov11, Sierra Nevada, ФИЛЮДКА, karelia_ (Маги), milla7, Trudi, Пепеляш(н)ка, tatianka (+ 8 Скрит/и) и 5 Гости преглежда(т) тази тема. Лека нощ и приятни сънища. Отслабваща нощ ви желая. Много  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug от мен.

# 485
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Сичко записвам   и после отмятане не признавам  

# 486
  • София
  • Мнения: 98
Мименсита, ееееееее, адски много ме развесели този "цък" - дойдоха чак да ме проверят що цвиля така.........  Joy Joy Joy
А, пък и друго да ти кажа - със сигурност ще станеш пак като на снимката  Hug Hug Hug


Вещи,   ей това от мен на принцеската    love001  Hug - голяма сладурана е!

Мастърче, само толкоз, щото се опитах да направя тридневен експеримент колко четвъртата е наистина четвърта  hahaha Joy Joy Joy..... ,  Thinking е да ви кажа, ако не знаете - "совите не са това, което са"  Wink т.е ГГЗ-то си е валидно и там -  добре, че е малко, слава богу, та ще го оправя ........

Последна редакция: ср, 13 май 2009, 23:16 от nelsun

# 487
  • Мнения: 20
Ох, да ви се оплача... пиша си предварителния изпит по Правно и социално-икономическо регулиране от вече 5-ти час........ не издържам... изядох сума ти режимности покрай това писане  Laughing

# 488
  • Мнения: 45
Ванеска, супер овчица си ми намерила Simple Smile  Hug Hug Hug
Тъкмо като за мен  Joy Joy Joy Сега остава и да опаса и китките Simple Smile
Утре ще се изтегля и ще дам отчет Simple Smile , че два дни пропуснах и силно се надявам да съм под 67кг.
Хеписмайл, какво става с тебе? Недей да се дъниш, че си за пример, стягай се, ей!
Не се оставяй на предтретофазна еуфория! Скоро и гали ще имаш, избутай още малко Simple Smile
Това междудругото и на себе си май трябва да го кажа  Rolling Eyes Embarassed newsm78 ...
Айде лека нощ и да се събудите по-леки!

# 489
  • Мнения: 1 731
Момичета ,имам проблем.  ooooh! Много ми пада косата.Направо е ужас.Мих се с хининов шампоан ама не помага .Нещо друго да препоръчате? newsm78 #Crazy

Лека,мека и отслабваща от мен !  love001Отивам да се хоризонтирам ,че иначе ще си направя харакири.
#Crazy

Последна редакция: ср, 13 май 2009, 23:41 от tonnny_bg

# 490
  • Мнения: 212
Цитат
Лилов  Hug смея ли да споря с лекар, а още по-малко да му показвам пръст надолу  35
Дюкан никъде в книгата си не споменава за ленено семе, следователно всичко, което ние правим, са свободни съчинения  Peace

Но за сметка на това споменава лененото масло...Не искам да обиждам интелигентността на никoй, но ми се струва, че за някои хора липиди и мазнини са различно нещо, както и олио( което в западните езици означава зехтин, а масло = олио на български, а за краве масло си имат отделна дума). Откъдето и да погледнеш лененото масло = олио, това са 100% мазнини = липиди...Ще си позволя цитат от книгата, защото за мен свободните съчинения не са част от режима Протал
Цитат
         Липидите са най-злите врагове на кандидата за отслабване
 Растителните липиди са представени от различните видове олио и от семейството на маслодайните растения.
     Олиото е още по-мазно и от маслото. Наистина някои видове, като зехтинът, слънчогледовото олио и олиото от рапица, имат високи хранителни качества и са полезни за сърцето и съдовете, но всички видове без изключение имат едно и също калорийно съдържание и следва да бъдат изключени от режима за отслабване, да се избягват през режима за запазване на постигнатото тегло и да не се приемат безрезервно след окончателното стабилизиране. Големият враг на всеки, който възнамерява да се подложи на диета за отслабване, са несъмнено липидите, или мазнините, както животински, така и растителни  Олиото е забранено. Зехтинът има заслужена репутация на продукт, полезен за сърцето и съдовете, но въпреки това съдържа чисти липиди, които нямат място в режима на чистите протеини.  Поради всички тези причини през смесената фаза на плана Протал е много важно да не се прибавя към салатите каквото и да е трапезно олио.


Добре това сега значи ли че не трябва да ядем ленено семе защото било много мазно.
А рибено масло може ли да пием - то нали също е много мазно. Между другото Дюкан казва че мазна риба може да се яде защото рибената мазнина била много полезна. Айде сега върви го разбери - уж мазни меса не може да се ядат а пък мазни риби може. Това значи че има разлика между мазнините все пак - едната мазнина може да се яде а пък другата не може...

# 491
  • София
  • Мнения: 336
Светлат, Викито   - благодаря ви за подкрепата, сладурковци  Hug Hug Hug Наистина не знам какво ми стана, след 3 месеца нито едно прегрешение и такова равномерно и динамично сваляне, сега все едно не съм аз.
 
Цитат
Хеписмайл, какво става с тебе? Недей да се дъниш, че си за пример, стягай се, ей!
Не се оставяй на предтретофазна еуфория! Скоро и гали ще имаш, избутай още малко 
Вики, не знам как да ти го обясня, то не е еуфория, а по - скоро някакъв яд и нервност, който почна още в Прага, за това, че съм на режим, а не мога да контролирам нещата и себе си. И то не беше хранене с удоволствие, а нещо смесено между вина и злоба към тая вина... Абе тотално изперках Joy Joy Joy
Сега съм режимна, настроението ми се оправя и скоро ще вляза в трета да видим там какво ще стане.
Видях снимки - страхотни сте   bouquet
Чернокоска - много успех на изпитите  Hug
Лека нощ от мен   bouquet

# 492
  • Мнения: 10
Лека и отслабваща нощ на всички   sleepuu  sleepuu

# 493

Общи условия

Активация на акаунт