Кът на терасата

  • 28 601
  • 66
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Привет! Не открих в темите назад нещо за това, което ме вълнува, та реших да събера мнения и идея. В общи линии имам дълга тераса около 5 метра и дълбока 1,50 и ми се иска да направя някакъв кът за кафе на нея или нещо такова, но варианта с пластмасови маси и столове никак не ми се нрави. Мислех си по-скоро за някаква пейка по стената с маса опряна за парапета  newsm78 знам ли  Thinking споделете ако някои е направил нещо подобно на своята тераса   bouquet

# 1
  • Мнения: 950
Нямам снимков материал да ти покажа ,но тъй като това са и моите идеи /само дето моята е по-тясна / и аз си мислех да направим пейка която да се прибира към стената /да се сгъва / и маса също сгъваема към другата част на терасата  newsm78 ,но това все пак е само замисъл и не е като реализацията /дано стане нещо все пак/  Thinking

Ако ме изпревариш да покажеш   Wink  или някой друг ако е правил нещо подобно . Flutter

# 2
  • София
  • Мнения: 2 430
Аз съм с голяма тераса 7м е дълга,но е тесничка.Сложила съм си плетена масичка от ракита и 3 табуретки пак от ракита.Просто широчината на терасата ме ограничава да се развихря.Иначе имам доста идеи,да си сложа декоративна решетка или нещо подобно.
Ето тук разгледай за някоя идея
http://www.prolet.icon.bg/

# 3
  • Мнения: 564
Ооо, я да следя и аз темата  Mr. Green
Че и нашата тераса толкоз - 5 х 1.5 м. Само, че нашата не е иззидан парапет, ами от тези с прозрачните пана ( и аз не знам какъв материал са  Confused )
Засега имаме само една голяма дървена ракла,склад на разни инструменти, която ползваме и за пейка. От майсторите е останала една дървена макара като от маркучи и се чудя дали да не пробвам да я направя на масичка  newsm78 .. ама идея си нямам как де...

# 4
  • Мнения: 4 411
Aз съм намислила да си поръчам нещо като ъгъл или п-образба пейка-диван.Вероятно от ковано желязо и масичка малка за кафе в комбинация ио ковано желязо и стъкло.Това пасва на парапета.
А един ден ,като стигнем до там де,над гаражите ще спретнем голям дървен навес с битов кът,камина,декоративен водопад....още го мисля.
Има варианти на пейки ,чиято седалка е на панта и може да се сгъват към стената като не се ползват.А може и седалката да се вдига и отдолу да се оформи нещо като ракла ....

# 5
  • Мнения: 1 059
Интересна тема, и аз я мисля вече нашата тераса.Голяма е около 6 кв.м. и много заоблена.Мъжът ми пресметна,че може да се побере 1 шезлонг от ратановите,за масичка да се ползва перваза на прозореца(ок. 30 см. ширина) и в най-облата част щял да се побере малкия х-образен простор.Но това при условие,че сложа само 1-2 саксийки или 1 сандъче на перваза, за повече цветя няма да има място.Аз, като човек стремящ се винаги към удобство, ми допадна идеята за шезлонга, но тогава терасата ще се ползва само от 1 човек.
От друга страна тези мъничките табуретки ми се струват много неудобни и едва ли ще се задържам повече от 10 мин. прегърбена на тях.Терасата ни е южна и ще трябва и някаква сенчица да измисля.
Идеята на авторката за пейка с облегалка е добра,но има и разни сгъвеми столчета(тип туристически),които може да свършат работа.Ако первазът не е много висок може и да мине за поставка на 2-3 чашки и пепелник.
Madam Stasita , и аз мисля за решетка, но ще трябва да се демонтират алуминиевите парапети,които обточват терасата.

# 6
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
И аз имам подобна тераса 1,50х4м. Засега там се мъдри простора (не е окачен на тавана), няколко саксии на перваза на прозореца, 2 дървени сгъваеми стола и една огромна саксия с чимшир иии то за друго няма място  Mr. Green Обмислям да си сложа окачен простор за прането(въпреки че рядко простирам) и да сложа и някаква сгъваема масичка на мястото на сегашния простор Thinking

# 7
  • Варна
  • Мнения: 25 252
Сиренце, малко офф: чимшира през зимата на терасата ли си стои? И поливаш ли го в студовете?

# 8
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Сиренце, малко офф: чимшира през зимата на терасата ли си стои? И поливаш ли го в студовете?
Стои да, той си е градински храст все пак. Но зимата не го поливам, той опадва есента и после като се затопли почвам да го поливам, нищо му няма пак си е зелен и избуял. А уж го водят вечнозелен  Thinking

# 9
  • Варна
  • Мнения: 25 252
Питам, защото скоро се сдобихме с един дребосък и аз отсега се притеснявам как ще изкара зимата на открит балкон. Иначе за обзавеждането - аз искам люлка, защото нашата тераса е и доста широка - към 2.20 е едната част, а другата 2.80, ама няма да ме огрее Whistling Тези плетени мебели също много ми харесват.

# 10
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Питам, защото скоро се сдобихме с един дребосък и аз отсега се притеснявам как ще изкара зимата на открит балкон.
Ааа нищо му няма, те издържат по-скоро на суша, отколкото на прекомерно поливане. А и зимата във Варна не е много студено, ако е на завет Wink

# 11
  • Мнения: 11
Нямам снимков материал да ти покажа ,но тъй като това са и моите идеи /само дето моята е по-тясна / и аз си мислех да направим пейка която да се прибира към стената /да се сгъва / и маса също сгъваема към другата част на терасата  newsm78 ,но това все пак е само замисъл и не е като реализацията /дано стане нещо все пак/  Thinking

Ако ме изпревариш да покажеш   Wink  или някой друг ако е правил нещо подобно . Flutter

Ей това звучи страшно интересно  Thinking обаче като се замисля, който седне на пейката и ще гледа само насреща в смисъл като са двама човека ще изглеждат като на ученическа скамейка един до друг  Thinking
П-образната пейка сякаш е по-добър вариант, но пък тя няма да може да се прибира, а  място за маса почти няма да остане- сложна работа  Confused
Днес се замотах до Мосю Бриколаж такива ратанови красоти има че направооо  Crazy ама като няма място  #Cussing out
Единственото, което ми хареса и що-годе ще се събера е една интересна масичка от желязо с дървени дъски отгоре и подобни столове- сгъваемо всичко. Не знам обаче колко ще са удобни за по-дълго застояване. Ще потърся снимка да ви покажа.

От майсторите е останала една дървена макара като от маркучи и се чудя дали да не пробвам да я направя на масичка  newsm78 .. ама идея си нямам как де...
Виждала съм такова чудо отгоре с кръгло  стъкло за плот, а макарата изшкурена и лакирана с няколко слоя лак - не е зле

# 12
  • Мнения: 4 300
И нашата тераса е горе долу с подобни размери- около 2 на 6м. Всякакви дървени столове и пейки са ми адски неудобни, затова имаме два шезлонга и много цветя. Мъжът ми настоява за масичка, на която да си слага чашата ( на мен разбира се не ми пречи, аз съм като плевел, винаги си намирам подръчен заместител- слагам си я на перваза на прозореца Embarassed). Точно тая масичка гледахме в Бриколаж- желязо и дърво, висока горе долу, около 35 на 35 см.
А, шезлонзите освен че са супер удобни могат и да се сгъват и през зимата ги прибирам в килера.

# 13
  • Мнения: 1 732
да се включа и аз в тази темичка.ето кътче от моята тераса,на която с удоволствие си пием кафе.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=311142&pid=12209063

# 14
  • Мнения: 11
mimeto26 много е симпатично, масичката ми се струва подходяща за моята идея с какви размери е ? На мен ми се иска поне две столчета обаче да могат да се сложат от двете страни, а масичката да събира поне 2 чаши за кафе (или две чинии със салата за ракията  hahaha)

# 15
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Да използвам темата да попитам: някои има ли изкуствена трева на терасата? Подходяща ли е? Мокри ли се от дъжд и т.н.? Как почиствате?

# 16
  • Мнения: 2 926
Ние сме също с голяма тераса.
В единият край съм сложила люлка - не от най-големите, там са ми и разните сакси.
А в другият край - маса с четири стола от ратан.

# 17
  • Мнения: 1 732
mimeto26 много е симпатично, масичката ми се струва подходяща за моята идея с какви размери е ? На мен ми се иска поне две столчета обаче да могат да се сложат от двете страни, а масичката да събира поне 2 чаши за кафе (или две чинии със салата за ракията  hahaha)
яхнала метлата-дължината на масичката е 50 см.,а широчината-45 см.столчетата са ми сгъваеми,2 се събират идеално,а и доста работи можеш да сложиш на масичката.

# 18
  • Мнения: 11
Да използвам темата да попитам: някои има ли изкуствена трева на терасата? Подходяща ли е? Мокри ли се от дъжд и т.н.? Как почиствате?
Моя позната имаше, след 1 година я махна. Изглеждаше супер, но с почистването си беше голям проблем, защото единственият ефикасен начин е с течаща вода от пароструйка или маркуч - така както би се почиствала навън, но за тераса е много не удобно. Вбесяваше я, че не може да я почисти както трябва, а само позамазва мръсотията. Иначе като се мокри от дъжд мисля, че не е проблем.

mimeto26   bouquet

# 19
  • Мнения: 721
ето я и моята тераска http://www.snimka.bg/album.php?album_id=357900&pid=11280813 сложих стъкло в/у плота на масичката за да се почиства лесно

# 20
  • Мнения: 11
zlatte много уютно изглежда, браво  Simple Smile на мен лично ми липсва само по-клюкарската гледка  Laughing а шкафа в ъгъла е много готин!

# 21
  • Мнения: 721
мерси, за гледката си права ама от 7 етаж и без това само покриви се виждат.шкафа е чудесен защото побира безумно много неща и терасата е винаги чиста и подредена

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
zllate хубава тераска си имаш. Как си мечтая за такава тераса-дълбока и голяма. Направо ти завидях Crazy

# 23
  • Мнения: 1 817
И нашите тераси са дълги и широки. На едната смятам да 'спретна' едни мебели от ратан, а на другата люлка със сенник. Доста са широки и легло може да се побере и не е лоша идея newsm78

zlate, много ми хареса и шкафът е наистина практичен. Peace

# 24
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
zllate, страхотна тераска (както винаги, целият ти дом е уютен и подреден с вкус), моята е същата големина, но нямам ниша за шкаф и мислех за някаква ракла  Thinking

# 25
  • Мнения: 4 970
И аз обмислям подредбата на такъв кт за кафенце на тераската.Много се изкушавам от ратановите мебели, но ме притеснява това 4е терасата не е остъклена, а през зимния период нямам място за съхранението им и се опасявам че ще се прецакат от влага, дъжд и снеговалеж Rolling Eyes
за шкаф- имам ниша, но съм намислила само до половина да е, защото  в горната половина се пада газовото котле. Та- ще се ограни4а с малък шкаф, чиито плот  също е използвам отгоре Wink

# 26
  • Варна
  • Мнения: 25 252
Аз сериозно се замислих за сгъваеми шезлонги. Нашата тераса е и открита отгоре и всичко потъва в прах за отрицателно време. Миналата година си бях изнесла пластмасова масичка и един стол - те постоянно бяха прашни. А шезлонгите могат да си седят сгънати и да ги изкарвам  само като ми трябват.

# 27
  • Мнения: 34
да се включа и аз в тази темичка.ето кътче от моята тераса,на която с удоволствие си пием кафе.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=311142&pid=12209063
Много уютен дом имаш.   bouquet

# 28
  • Мнения: 4 300
Месечинке, щом ти е толкова открита терасата хубаво трябва да прецениш мястото на евентуална люлка. Ние имаме такава във Варна, и сега покрай облачното и ветровито време в началото на май два пъти се преобръща през нощта от вятъра. Аз съм поотвикнала и първия път събиудих мъжа ми , защото помислих че ни обират Embarassed.
Аз да питам някой има ли сенник? Искам да сложим, но за нашата тераса трябват два- 6 м е дълга и има една колона посредата. Има в МЕтро на чудесна цена, същите ( поне на външен вид в Камакс) са най малко два пъти по скъпи. Та се чудех има ли някакви финтове при закрепянето  newsm78 И каква алтернатива имат евентуално.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 25 252
Така е, сушилникът ми няколко пъти се преобръща, представям си, ако се катурне люлка как ще изтрещи Crazy
На Метро сенниците много пъти съм ги гледала, но нямам впечатления колко ги бива. Предполагам, че не са лоши.

# 30
  • Мнения: 1 732
да се включа и аз в тази темичка.ето кътче от моята тераса,на която с удоволствие си пием кафе.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=311142&pid=12209063
Много уютен дом имаш.   bouquet
благодаря ти бюти1! Hug

# 31
  • Мнения: 721
благодаря ви момичета.ivbenq, тераската за съжаление не е голяма 125/280 и поради тази причината да се спрях на тези маса и табуретки.всичко което ми харесва идва прекалено голямо

mimeto26, много ти е сладко кътчето.имаме еднакви масички  Grinning

# 32
  • Мнения: 2 013
Мечтая си терасата на следващия ни апартамент да е поне 30 квадрата, а защо не и повече, и някъде на високо Simple Smile
Сега съм на първия етаж с дълга и тясна тераса, която става само за цветарник. Даже ще ви покажа колко е идиотска, има една снимка в нета,
http://www.imot.bg/photos/2/big/2d124084372369826_1.pic
Но пък съм натрупала куп цветя, даже тук още не е снимана с всичките тази пролет.

# 33
  • Мнения: 950
zllate   и аз се присъединявам  към  похвалите  Party  супер е терасата  и много  сладки кафенца да си пиете там .  Wink

Divana   добре е  терасата и така хваща око   Wink  /то и нестава да седнеш да пиеш кафе и всички да те зяпат който минава/ ама да питам тези тръби дето се виждат на терасите там ли се изтича водата  Rolling Eyes  няма ли водосточни тръби  newsm78 

# 34
  • Варна
  • Мнения: 25 252
sisa g,
в по-старите блокове водата се оттича така Wink

# 35
  • Мнения: 2 013
zllate   и аз се присъединявам  към  похвалите  Party  супер е терасата  и много  сладки кафенца да си пиете там .  Wink

Divana   добре е  терасата и така хваща око   Wink  /то и нестава да седнеш да пиеш кафе и всички да те зяпат който минава/ ама да питам тези тръби дето се виждат на терасите там ли се изтича водата  Rolling Eyes  няма ли водосточни тръби  newsm78 

Има няколко, но не са свързани с терасите. водата от терасите си пече свободно надолу.

# 36
  • Мнения: 950
 Flutter  Аха мерси   bouquet  на мен защото ми се видя ,че е нова  и се изумих затова реших да питам    Wink

# 37
  • софия
  • Мнения: 9 590
яхнала метлата, мисля,че можеш да си направиш много хубав кът на тези размери. нашата тераса е 1.75 на 3, избрах си несгъваеми столове, а които влизат един в друг и малка масичка. остава ми място и за разтегателен простор и никак не е тясно. вашата по-тясна ширина се компенсира от дължината, де да имах 5 метра Simple Smile. откакто съм си направила балкона само там си седя, с кафенцето и с телефона, или някоя приятелна на гости... направо забравям да си свърша домашната работа Grinninghttp://i470.photobucket.com/albums/rr64/eropampero/DSC01586.jpghttp://i470.photobucket.com/albums/rr64/eropampero/DSC01590.jpg

# 38
  • София
  • Мнения: 461
Ние наскоро си "обзаведохме" терасата, но за съжаление не знам как да ви покажа снимки Embarassed
Купихме си 2 сгъваеми стола и малка сгъваема масичка от дърво от един магазин до ХИТ в Младост, JISK или нещо подобно се казва. Масичката е горе-долу на височината на седалките на столовете и като се разгъне си е доста широчка, определено има място и за салатка, и за ракийка  Laughing

# 39
  • Русе
  • Мнения: 1 846
eropampero,много ти е хубаво на терасата   bouquet......сигурно е удоволствие да си прекарваш там времето Wink

# 40
  • Мнения: 1 732
еропомперо,страхотно кътче на терасата си си оформила.поздравления,с удоволствие да си пиеш кафенцето там.  bouquet

# 41
  • Мнения: 5 173
яхнала метлата, мисля,че можеш да си направиш много хубав кът на тези размери. нашата тераса е 1.75 на 3, избрах си несгъваеми столове, а които влизат един в друг и малка масичка. остава ми място и за разтегателен простор и никак не е тясно. вашата по-тясна ширина се компенсира от дължината, де да имах 5 метра Simple Smile. откакто съм си направила балкона само там си седя, с кафенцето и с телефона, или някоя приятелна на гости... направо забравям да си свърша домашната работа Grinninghttp://i470.photobucket.com/albums/rr64/eropampero/DSC01586.jpghttp://i470.photobucket.com/albums/rr64/eropampero/DSC01590.jpg
Мале, покани ме на гости Praynig.
Чудесна тераса!  bouquet

# 42
  • Мнения: 11
eropampero страхооооотна тераса  Heart Eyes и аз бих забравила доста неща за вършене, за да си седя там.
Но да ти кажа 0,25 см са си 0,25 см. На 1,50 не мога да събера такива столове, а как искаааааам  #2gunfire
Иначе поздравления! Супер е !

П.С. Тя нашата тераса 7 метра била дълга, че е на две стаи  Embarassed пак се изложих пред чужденците с тея мерки  Rolling Eyes

# 43
  • София
  • Мнения: 2 430
Цитат
П.С. Тя нашата тераса 7 метра била дълга, че е на две стаи   пак се изложих пред чужденците с тея мерки 

Точно като нашата дълга,ама тясна.Едвам събрах две табуретки плетени,но не са удобни иска ми се нещо по-удобно,например като това

# 44
  • Мнения: 359
Момичета, споделете кой какви цветя е завъдил! На мен ми предстои и ми се иска да има разни пълзящи, висящи и пр., така че да "произведа" мини джунгла. В едно списание видях дори ИСТИНСКА вместо изкуствена трева на терасата!!!! Ама как се поддържа не стана ясно.
Засега имам идея за някаква решетка от ковано желязо, по която да лазят разни неща (още не знам какви). Но ще трябва и мрежа, че сме на 6-я етаж, а пък котаракът е хвърковат!

# 45
  • софия
  • Мнения: 9 590
благодаря на всички, и аз много си я харесвам тераската. Даже пак съм на нея и се мъча с безжичен нет на телефона. Днес ми протече климатика и то върху компа:(. Има едни много сладки двойни канапета, пак от изк. Ратан, много мънички ширина 1.05 в амстрат. Ако ти се дават по240 лв на парче де. Може да стане много готино с тях.

# 46
  • Мнения: 4 300
Изравям старата тема, за да попитам нещо. Планирам да сложа нещо подобно- http://www.nashdom-bg.com/files/_E4P9179.jpg ( белите "перденца"). От какъв плат е най подходящо и откъде в София мога да намеря?

# 47
  • софия
  • Мнения: 9 590
всички списания събирани 3 години изхвърлих, но това остана Simple Smile. страхотна тераса. аз мисля да си ги направя от воал, ако още е на промоция в домко- 3.99. даже и да не е същият ефект, поне няма да са скъпи Simple Smile.

# 48
  • Мнения: 1 085
Има такива готови пердета от органза и др. материи, най - много да ти се наложи да ги скъсиш. Виждала съм в Комо, Айко и Джъмбо, при това изключително евтини.

# 49
  • Мнения: 5 173
Тюл може би Thinking

# 50
  • Мнения: 1 085
Вчера купихме от Практикер, градински лампи със соларно захранване. Забих ги в саксиите с петунии - красиво е, но не мога да кажа че осветяват, много са слаби. По - скоро са добра декорация.

# 51
  • София
  • Мнения: 2 432
Изравям старата тема, за да попитам нещо. Планирам да сложа нещо подобно- http://www.nashdom-bg.com/files/_E4P9179.jpg ( белите "перденца"). От какъв плат е най подходящо и откъде в София мога да намеря?

за плата не знам, но знам къде точно е тарасата. Виждаше се от предишното "в нас", но леко под ъгъл. Направи ми впечатление, че платовете не се цапат толкова бързо, колкото очаквах  Peace На мен ми се струва, че по Екзарх Йосиф съм виждала в магазините за дамаски и пердета нещо подобно на цвят. Май се ползва за подплата някаква и беше евтино, но това беше преди около 2 години, когато търсех дамаска за заведение и не съм съвсем сигурна в сповените си...

# 52
  • Мнения: 359
Е то воалът какво да му се цапа? Врътва се в пералнята и после съхне за секунди. Нито се мачка, нито се поврежда нещо.

# 53
  • София
  • Мнения: 2 432
ооо, на точно този ъгъл  всичко, оставено за 5 минути навън, се покриваше с плътен слой черна мръсотия  Thinking

Също така повечето платове губят цвят... Та затова си мисля, че най-евтиният вариант би бил най-удачен. Няма какво да му се разваля  Peace

# 54
  • Мнения: 1 085
Някой беше пускал снимка на беседка, но върху перденцата бяха навързани разноцветни ленти плат. Много артистично изглеждаше. Можеш да оползотвориш по този начин, ако имаш остатъци от платове.

# 55
  • Мнения: 4 300
С тюл няма да я бъде работата, защото ми се иска поне малко сенчица д аима на терасата. Ходих да гледам класически сенници, но не ми харесаха, затова предпочетох този вариант.
Ще се разходя до Екзарх Йосиф днес, мерси, Get real !

# 56
  • BG
  • Мнения: 793

Изрових темата, защото ми се стори най-подходяща да си покажа терасата. Още неща съм й намислила, които се надявам да успея да направя.
Е, иска ми се фотото ми да е по-добро, но...  Rolling Eyes 

http://img36.imageshack.us/i/picture644.jpg/
http://img7.imageshack.us/i/picture653j.jpg/
http://img266.imageshack.us/i/picture658.jpg/
http://img193.imageshack.us/i/picture656r.jpg/
http://img266.imageshack.us/i/picture657.jpg/

# 57
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Муцка е!!!  bouquet

# 58
  • Мнения: 1 800
Изравям старата тема, за да попитам нещо. Планирам да сложа нещо подобно- http://www.nashdom-bg.com/files/_E4P9179.jpg ( белите "перденца"). От какъв плат е най подходящо и откъде в София мога да намеря?

Аз съм сложила от завесите за душ(от външните, не гумираните), смес  полиестер. Ина4е  специалните, които съм намирала най-4есто са паму4ни или изцяло полиестер, като тези, но са скъпи4ки. Според мен всякакво бяло перде(без тюл и органза) би ти свършило работа, нали е само за летните месеци, ще издържи.

Последна редакция: ср, 01 юли 2009, 23:57 от benson10

# 59
  • BG
  • Мнения: 793
Благодаря Риа  Hug
Терасата е 2 квадрата и половина и май това е максимума неща, които мога да вкарам вътре. Все пак там простирам, почиваме си и хапваме  Rolling Eyes

# 60
  • Мнения: 5 173
Розали, мн романтична обстановка си сътворила! Поздравления!

# 61
  • Мнения: 672
Страхотни неща видях   bouquet За съжаление аз се отказах от кът на терасата. Изпитвам ужас от инциденти. Непрекъснато следя дали всичко е обезопасено. Страх ме е малкия да не се покатери на някой стол и... пази Боже  Praynig

# 62
  • Мнения: 5 932
Да, когато терасата/лоджията/ е дълбока/широка/ е доста по-лесно да сътвориш нещо.
Когато е тясна,обаче...
Ако някой има тясна и дълга и с интересен кът-нека покаже,моля.

# 63
  • BG
  • Мнения: 793
W, моята тераса е широка 1.20 см. Това широка тераса ли се води, за да знам какво имаш предвид под тесни тераси  Thinking

# 64
  • Мнения: 5 932
Е,не е широка,но моята,за съжаление, е 90 см.

# 65
  • Мнения: 660
На мен също ми е тръпка обзавеждането на терасата , още повече , че за първи път тази година само ние разполагаме с нея . Всъщност имам две , но говоря за по-голямата , която е 3.0/ 2.35 м. Имам два сгъваеми стола от евкалипт и голяма осмоъгълна маса от същото дърво . В началото ми дойдоха малко големи сякаш , но сега пасват идеално - става дори за лятна трапезария . Ще снимам при първа възможност и ще я покажа.
Втората тераса за съжаление е тясна и засега не ми влиза в плановете да я аранжирам . За нея ще трябва и голям сенник , изобщо сериозно "изваждане" , но обмислям да бъде с малка кръгла масичка , може от ковано желязо и ратанови столове в бяло с възглавници на рози , например Heart Eyes.

Поздравления за вашите идеи и реализация , всичко е много хубаво ! Приятни мигове с телефон , кафе , приятели или само с книжка Wink

# 66
  • Мнения: 2 803
Много хубава тема. Чудесни неща видях. По-късно ще се включа и аз със снимки.

Общи условия

Активация на акаунт