Добър гинеколог/Пловдив/ за проблемно забременяване

  • 2 440
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте момичета!

От 3 години имам диагнозиран метаболитен синдром свързан със СПЯ! Търся в Пловдив добър гинеколог, който да ми помогне да си имам бебче!
Очаквам Вашите мнения!
Благодаря!
Габриела Гри

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711


Габриела
, според мен имаш нужда от добър ендокринолог. Аз дълго време не можех да забременея , а гинеколога не намираше причина за това. Аз също съм с метаболитен синдром , поликистозни яйчници и  още някоя друга болест. Имах късмета да попадна на добър ендокринолог и сподходящо лечение за половин година забременях.

# 2
Здравей Анели!

Благодаря Ти за съвета! Би ли ми казала кой ендокринолог те лекува? Аз от началото на заболяването се лекувам в София,но се пренебрегнах и от септември не съм се преглеждала!Определено би ми било по-лесно да се лекувам в Пловдив!

# 3
  • Мнения: 4 700
Ендокринолог мога да ти препоръчам проф. Павлов. Имам много добри лични впечатления. Окаzа се, че поликистоzата идва от проблем с друг хормон. Като оправи него и поликистоzата иzчеzна. Работи в ДКЦ "Св. Георги" на Васил Априлов.

За доц. Орбецова съЩо съм чувала добри отzиви, но никога не съм я посеЩавала.

# 4
  • Мнения: 234
Здравей Анели!

Благодаря Ти за съвета! Би ли ми казала кой ендокринолог те лекува? Аз от началото на заболяването се лекувам в София,но се пренебрегнах и от септември не съм се преглеждала!Определено би ми било по-лесно да се лекувам в Пловдив!
Да побутна темата, някой пък може да препоръча ендокринолог  или гинеколог!

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
На мен лично много ми помогна доц Орбецова , ендокринолог.Резултата е в подписа ми  Blush

# 6
  • Мнения: 234
На мен лично много ми помогна доц Орбецова , ендокринолог.Резултата е в подписа ми  Blush
Благодаря ти, миличка!!!  remybussi

# 7
  • Мнения: 65
На мен също много ми помогна доц. Орбецова.Откри ми аденом на хипофизата и след лечение при нея сега ми предстои ин витро.Иначе за ин витро категорично д-рСтаврев за мен е най-добрият в Пловдив.Той ме насочи към  доц.Орбецова и слава богу....

Общи условия

Активация на акаунт