СЕДМОКЛАСНИЦИ - кандидатстване, документи, правила

  • 21 266
  • 368
  •   1
Отговори
# 60
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
 bloomnicer благодаря за включването.


Забравих да ви кажа. Днес честитих оценките на децата, които са изкарали по химия. Е познайте момичетата се вълнуват, момчетата общо взето не им пука  Joy Joy Joy И започнаха момичетата, къде да видели, какво да правели, а момчетата нали си имат мами.  Joy Joy Joy ме подминаха. Нашето училище обикновено закача информацията, ако има утре още нещо, ще пиша.

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Запис в темата.

Днес имахме родителска среща. Повториха ни графика, но не разбрах кои са гнездата ва Бургас.
Днес не успях да ги открия в нета, в неделя ще ги търся пак.

Ако не си ги открила още - http://rio.bourgas.org/more_news.php?id=626

# 62
  • Мнения: 2 829
bloomnicer

благодаря за вкючването  bouquet  bouquet

Съветите на мами ,минали по този път са изключително ценни!!

Дороти,тенкс,да не се юркам  и притеснявам толкова за тази карта

# 63
  • София
  • Мнения: 4 867
Ей, това, че Виктория знае с какво иска да си изкарва хляба и как да стигне до там, изобщо не означава, че се е юрнала да се готви за изпитите. Има едно такова самодоволно спокойствие, което на моменти ме плаши.

Ама да ми е нека! (така казваше тя като малка: да ти е нека! Joy) Навремето като заявих, че ще кандидатствам в английската хич не си седнах на задника да уча за изпити. Дори в края на седми клас бях завъртяла едно гадже от другия край на София и всеки ден скиторехме по улиците. И майка ми бая се беше ошашкала, че нищо няма да направя на изпитите, ама не: 6 по български и 4,50 по математика (щото ме беше срам да нося очила и не видях на дъската условието на геометричната задача, та реших само каквото можах да запиша, докато четяха условието  ooooh!)

Аз повече се шашкам заради хамалогията около записването. С това бебе, което не признава нищо, идващо от биберон, не мога да мръдна за повече от два часа. Като пиявица е закачен за мен.  sling Ако мога да платя таксата през ерау, това ще съкрати поне част от висенето на опашки. А заявленията разпечатваме ли си ги от нета, за да ги попълним или трябва да се попълват на място? И каква част от хамалогията могат да изнесат кандидат-гимназистите? Сигурно ще задам още тъпи въпроси, ама нали знаете на кърмачките откъде им изтича акълът? Mr. Green

# 64
  • Мнения: 2 829
АЗ ,разбрах че заявлението може да се копира от нета
и да се занесе там попълнено newsm78
а таксата--
банки много вече,,,не се чака толкова

виж ,за подаването му --може би ще има опашки и ще се загуби доста време

# 65
  • Мнения: 257
Точно така е - готово и попълнено заявление спестява време. Таксата се внася в най-близката банка.

# 66
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Янита, разпечатала съм заявлението и там пише от името на ученика, та сигурно това могат и те да го направят, дори сами да отидат в гнездото. Ще го попълниМ   Joy предварително Сумата и ние няма да ходим до банка да плащаме, но според мен само трябва разпечатано копие да се представи. В края на краищата като отидем, ако има още нещо допълнително ще направим.

# 67
  • Мнения: 257
Благодаря на всички, които ме успокояват. Мило и наистина го оценявам. Истината е, че наистина на момчетата и особено на моя син, хъса идва по-късно, но за съжаление изпитите са след седми клас, а не когато озреят за тях. Аз съм психолог и наистина не се самозалъгвам по отношение на преценката си. Все пак стават и чудеса ... Но ... каквото сабя покаже и честта майко юнашка (тук майката съм аз, а не тази на поета). Спорен ден на всички.

# 68
  • Мнения: 7 159
Понеже и аз съм с бебе и времето ми е много ценно-имате ли информация дали има големи опашки за подаване на документите,бързо ли става и дали не е по-добре да се изчака предпоследния ден например?

# 69
  • Мнения: 324
Благодаря на всички, които ме успокояват. Мило и наистина го оценявам. Истината е, че наистина на момчетата и особено на моя син, хъса идва по-късно, но за съжаление изпитите са след седми клас, а не когато озреят за тях. Аз съм психолог и наистина не се самозалъгвам по отношение на преценката си. Все пак стават и чудеса ... Но ... каквото сабя покаже и честта майко юнашка (тук майката съм аз, а не тази на поета). Спорен ден на всички.

Разбирам те прекрасно. На същото дередже сме и ние. Никакъв интерес, никаква заинтересованост по отношение на училище. Виж като стане дума за футбол, нещата стоят по друг начин. Вече незнам и какво да говоря. Просто вече съм се предала почти. Но, каквото това.  ooooh!

# 70
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Благодаря на всички, които ме успокояват. Мило и наистина го оценявам. Истината е, че наистина на момчетата и особено на моя син, хъса идва по-късно, но за съжаление изпитите са след седми клас, а не когато озреят за тях. Аз съм психолог и наистина не се самозалъгвам по отношение на преценката си. Все пак стават и чудеса ... Но ... каквото сабя покаже и честта майко юнашка (тук майката съм аз, а не тази на поета). Спорен ден на всички.

Разбирам те прекрасно. На същото дередже сме и ние. Никакъв интерес, никаква заинтересованост по отношение на училище. Виж като стане дума за футбол, нещата стоят по друг начин. Вече незнам и какво да говоря. Просто вече съм се предала почти. Но, каквото това.  ooooh!

Не се притеснявайте, обикновено има отделно класиране за момчетата /с по-ниски балове/, така че може да се каже, че сте с равен старт.  Wink

# 71
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Понеже и аз съм с бебе и времето ми е много ценно-имате ли информация дали има големи опашки за подаване на документите,бързо ли става и дали не е по-добре да се изчака предпоследния ден например?

Според мен не, от това което съм гледала други години.

# 72
  • Мнения: 2 716
Заявленията се подават ЗАДЪЛЖИТЕЛНО с родителя. Явно им нямат доверие на  тийновете  Joy
Това ни го подчертаха дебело на родителската среща, на която Янита не присъства  hahaha

Янита, ако искаш, ние ще ти платим таксата и ще ти пратя платежното по вериигата?

# 73
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Заявленията се подават ЗАДЪЛЖИТЕЛНО с родителя. Явно им нямат доверие на  тийновете  Joy
Това ни го подчертаха дебело на родителската среща, на която Янита не присъства  hahaha

Янита, ако искаш, ние ще ти платим таксата и ще ти пратя платежното по вериигата?

Знаток, не е задължително с родителя. Класната на дъщеря ми им е предложила да им събере документите и да ги внесе, тъй като се подават в тяхното у-ще.

# 74
  • Мнения: 2 716
Явно, защото училището е гнездо. На нас ни попедесетиха колко е важно с родител. И да се спази срокът.

Общи условия

Активация на акаунт