Хотел Парадайс бийч м/у Елените и Св.Влас

  • 18 858
  • 76
  •   1
Отговори
  • Мнения: 835
Здравейте,моля ви ако има някой който е ходил там да сподели впечатленията си. newsm17

Питам, защото вече се бях "навила" да ходиме там и попаднах в един форум/вярно от 2007год./ където имаше страшно много недоволни от този хотел.Яденето било зелен боб и наденички, кИфтета, сокчетата - степчета , изобщо звучеше много зле.
А хотела изглежда добре, залива е страхотен и особено за малки деца мисля, че е супер, защото базата е затворена и няма външни хора.
Но все пак не ми се иска да отидем на ОИ и да търся ресторанти къде да се храниме?

# 1
  • София
  • Мнения: 4 294
Наши приятели ходиха три години по ред, но всяка следваща оставаха разочаровани,
нивото пада и така вече от две години не ходят, т.е препоръката е че не си заслужава  newsm11

# 2
  • Мнения: 835
Дано се включи някой да каже нещо хубаво..........толкова ми хареса плажа.
Явно наистина положението е зле, защото до сега нищо добро не чух. newsm78

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 77
вкючвам се..

Миналата година бяхме там.Не бяха оправили храната, и аз като теб четах мненията и си виках какво пък толкова,да не сме отишли само да ядем.Иначе хотела е хубав и с прекрасен собствен плаж, но за това което предлагат им е висока цената.А и тока спираше 2-3 пъти.Има и доста оси, което е неприятно.

# 4
  • Мнения: 835
Сигурно няма да ходиме там, наистина нищо добро не чувам............

# 5
  • Мнения: 278
Резервирахме за 7,6 до 14,6 пакет -357 лева ол инклузив.

Последна редакция: пт, 29 май 2009, 12:21 от kukuruku1

# 6
  • Мнения: 753
И аз го гледах този хотел, защото излизаше много добра цена за ОИ.Отказах се, заради лошите отзиви - не намерих някой доволен Joy
А плажът там е страхотен и водата е много чиста, има най-хубавите миди по Черноморието!Но наоколо няма нищо и трябва с колата да се ходи насам - натам.

Ще следя дали има доволни! Grinning

# 7
  • Мнения: 278
Пиша от хотела-всичко е много хубаво -плажа,анимацията и храната!!!

# 8
  • Мнения: 753
Някой пишеше, че имало оси.Как е сега?
разкажи моля те повече за храната, кафето как е? Имаше отзиви, че хубавото кафе било само платено?

# 9
  • Мнения: 261
Миналото лято бяхме там!Останахме супер доволни!Зависи на какво държиш-
плаж-уникален!Всяка вечер го чистеха и винаги има места!Той е заграден само за хотела.
Храна-много много прилична и разнообразна.Обслужване-супер любезен и свестен персонал.
Стаи-прилични.Звездите са му малко в повече,но не беше зле.Всяка сутрин чистеха и сгъваха на децата разни патета и пилета от хавлии.
Оси имаше много ,но те пръскаха с нещо и се справяха.Налитаха на безалкохолните,като си вземеш на плажа.Нас не ни ужили нито една.
Единствено не ми хареса ,че нямаше тук таме по една палма за разкош.
Иначе всичко си беше екстра!

# 10
  • Мнения: 925
Ние ходихме там за 5 нощувки от 7-12 юни, останахме приятно изненадани. Това ни беше първият път на ол инклузив, "прежалихме" се уж да ни е по-удобно с детето. Ами...наистина си беше удобно, хотелът е хубав, нищо, че е строен 1992 г. Няма безумен кич, какъвто можеш да видиш по хотелите в Елените съвсем наблизо, много прилични стаи с тераси, нашата гледаше към морето и беше разкошно. Храната ми се стори прилична, но и ние не сме претенциозни. Но си беше хубава, имаше разнообразие, десерти и всичко.
Чистеха стаите всеки ден и се стараеха доста. Аз държа на това  Crazy
За плажа няма какво да се каже, чудесен е! Аз съм ходила години наред на Север, на Крапец, Езерец, Дуранкулак и този плаж може да съперничи на тамошните плажове (ако разкараме хотела и всичките чадъри и шезлонги, де  Mr. Green)

# 11
  • Мнения: 6 301
Във "Форум на пътешественика" пише ужасни неща за хотела, но аз разчитам на хубавите мнения тук. Надявам се да не се разочаровам.

# 12
  • Мнения: 925
Ние ще повторим и тази година през юни на Парадайс Бийч. Не мисля, че ще останем разочаровани.  Peace

# 13
  • Мнения: 6 301
В повечето хотели съм чувала, че извън сезона храната не е толкова добра. Аз резервирах за юни, надявам се да не ядем кюфтета и кебапчета  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 835
Изабелка, какви са цените тази година ?

Общи условия

Активация на акаунт