отстраняване на миома заедно с матката

  • 856
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 184
Здравейте!
Прегледах всичките страници, видях няколко теми, свързани с този проблем.
Та, моят въпрос е следния: В коя от следните болници е по-добре да се направи операцията: V градска при д-р Мария Попова, Онкологията при д-р Дянкова или МД при д-р Тюфекчиева.
Много моля, тези от вас, които са се сблъсквали с някои от тези лекари, да се отзове.
Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 7 263
В нито една от посочените от теб. Най-доброто, което можеш да направиш е да се опиташ да отстраниш миомата без да се загуби матката. Има нови и много напреднали методи в тази област - т.нар. безкръвни операции, при които възстановяването е в рамките на ден-два и дори е възможно да износиш бременност след това.
Погледни тук за повече информация http://www.drdinchogeorgiev.com/about.html

# 2
  • Мнения: 184
Лени, за съжаление при мен не може да се приложи този метод.
Много консултации направих. Благодаря ти, че се отзова!

# 3
  • Мнения: 7 263
tanich жалко наистина, иначе сега се сещам още нещо. Преди месец моя близка се оперира в Токуда при д-р Карагьозов /син/. Имай предвид, че тя е възрастна на 74 години, но силно се впечатлих. Изписаха я на 5-тия ден. След 2-3 седмици вече не можеше и да се разбере, че е претърпяла такава тежка операция. Ходеше си на разходки, вършеше си всякакви ежедневни дейности - всеки ден се виждаме, явно лекаря добре се е справил.
Така че имай предвид и тази информация, а условията там са перфектни.
Стискам ти палци да мине лесно  Peace и да се възстановиш успешно Peace

# 4
  • Мнения: 184
Благодаря ти много!  bouquet
Надявам се и аз да мога да се разхождам свободно на петия ден!

# 5
  • София
  • Мнения: 12 554
И аз ще ти препоръчам друг лекар - д-р Красимира Жекова от Окръжна болница. А именно от нея знам, че Тюфекчиева е добър оператор.

# 6
  • Мнения: 184
Нана, много ти благодаря!  bouquet
Всяка информация ми е много полезна.

# 7
  • София
  • Мнения: 67
Преди година и половина ме оперира доц.Попова. Възхитена съм от професионализма и! Ако имаш въпроси, пиши на лични  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 164
Преди година и половина ме оперира доц.Попова. Възхитена съм от професионализма и! Ако имаш въпроси, пиши на лични  Simple Smile

Здравей и от мен. Мен доц. Попова също ме оперира през февруари 2006 г. и сега имам едно здраво момченце на 1,8 г. Желая ти успех  Peace  Peace  Peace

Общи условия

Активация на акаунт