Малките сладури ще празнуват скоро първи юни!

  • 17 075
  • 296
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 983
 smile3507

Midi4ka* , много си пъргава...толкова рано, а толкова неща си сътворила  thumbsup
Aleksi_Koko, нали знаеш, че щом детето вдига температура, значи организма му се бори с някакъв вирус...Дано скоро да го пребори  Hug

Моят Жоро пък снощи кашля като заклет пушач Rolling Eyes Сутринта срам - несрам го заведох на яслата със сиропа за кашлица. Няма на кого да го оставя просто...нямаме свободна баба вече. Ама очаквам, ако положението стане нетърпимо да ме извикат да си го прибирам по спешност  smile3516

# 286
  • Мнения: 1 685
мидичке,закуската е страша просто.Изглежда, супер.
Снощи,  ми дойде на ум, вместо каша да давам на Жоро, кисело мляко.(Нали вечер, още яде)
Към два часа ,се събуди и скимти(гладен).Давам, шишето с киселото мляко,   смръщи веждите, и го метна на земята.
Явно, не му е харесало.цяла вечер спа, без и да мръдне дори ,не се сети за храна. Simple Smile Simple Smile
Дано вече така да спи, и да не се буди.
Тази вечер ,пак ще приготвя мляко  Crazy Crazy CrazyАко реши, да яде... Grinning
Дано  при Жорко ,всичко е наред!
И Коки да се оправя, и Вероничка.

# 287
  • София
  • Мнения: 39 785
Алекси, и при Дияна съм имала такива моменти. Тя с темп. 39, а тича като моторетка пред спешният кабинет в поликлиниката.
Друг път е като парцал. Но в повечето случаи буйства и има голяма енергия.
Моята темп. малко да мръдне над 37,5 и веднага усещам.

Днес мисля да водя хлапетиите в парка.

# 288
  • Мнения: 3
Здравейте момичета казвам се Милена от софия съм живеем в Диана бад....на 17.05 родих момиченце София в 36 г.с. 1,980 кг 46 см.....в 1 градска е при д-р Ранкова ....като чета черния списък направо се плаша.......а даже ми каза че трябвало освен личен педиатър и неонатолог трябвало да имаме......та предложи да идва у нас........пак ми мирише на пари......

Беба е добре няма никакви проблеми с дишане и т.н.......ще я изпишат в събота......

Искам да ви питам трябва ли да викам и неонатолог в къщи или педиатъра е достатъчно......

# 289
  • Мнения: 6 604
 mil_kuzmanova  Hug
Добре дошла  bouquet
Ние сме имали само педиатър. Мария се роди в МД и след изписването съм правила няколко консултации с неонатолог ,но в МД и по мое желание. Просто тя се роди само 950 гр. и ми се щеше да имам и второ мнение относно някои въпроси. Неонатоложката ни прави и трансфонтанелна ехография,защото имахме и кръвоизливи. Питала съм я за ваксини,захранване и някои допълнителни прегледи. Не мисля ,че във вашия случай имате нужда и от неонатолог. Още повече пък у дома. Хубаво е да направиш консултация с такъв,но след време.
Пиши като се приберетре у дома  bouquet

# 290
  • Мнения: 1 685
Семирамида Hugрадвам се, да те видя Wink
На новата мама,
 Добре Дошла Hug  bouquet  bouquet
Viki_76,стискам палци, за изпита PeaceДа се похвалиш, после Hug

# 291
  • София,
  • Мнения: 4 267
Момичета првет Party
Току що се прибрахме, изписаха ни, което е хубаво, но сме с лечение и за вкъщи, а как ще пием АБ незнам, с това повръщане, пак ще се мъчим!
Ан - МАри да ти е живо и здраво порасналото момче и много да ВИ радва, малко е на патерица поздрава, но е от сърце! Hug
ЩЕ те помоля ако имаш време да пуснеш новата тема, ние от един час сме се прибрали в къщи - обаче всичкия багаж е на пода, а ВЕроника ми стои в ръцете и не ще нито да слезе, нито да спи, нито да яде newsm78, нещо и става направо ме убива, ужасна е. Неспира да реве и ми скъса нервите, айде като се оправя пак ще пиша и ще ви разкажа повече. Hug

ГЕрка тук сме си вече! Аз после ще ви чета назад! Thinking
ДОбре дошла на новата мама!

# 292
  • Мнения: 983
Дани, и аз се радвам, че вече сте вкъщи  Hug

Айде, наистина е време за нова тема, че първи юни отдавна мина  Wink

# 293
  • Мнения: 6 604
Дани-радвам се ,че вече сте си у дома.  Hug
Трябва ни нещо лятно за заглавие Thinking
Това е от мен: Лятот дойде ,ще ходи на море сладкото хлапе Hug

# 294
  • Мнения: 923
Дани Hug радвам се ,че вече сте си у дома. 
Добре дошла и на новата мама. bouquet
Мидичке заглавийцето си го бива. Peace

# 295
  • Варна
  • Мнения: 965
Привет и от мен!
Пали, радвам се да те видя! Как е Ади?
Дани, много мъчно ми стана, че пак бяхте в болница.
Алекси как е Коко? Гърлото как е?
Аз да се похваля - приети сме и на ясла, и на градина. От 1.07 тръгваме на ясла. Днес си взех и първия изпит. Имам много поводи да черпя! newsm24
А това за идването на неонатолог в къщи много ми мирише!Ние се родихме 1.800 кг и само веднъж ходихме при неонатолог в болницата (в епикризата беше описана дата за контролен преглед месец след изписването). Ако родителите преценят - да, ама така да се самопредлага.... нито теглото на детето е толкова ниско  newsm78. А докторката изтъкна ли причина да се налага такъв преглед (още повече извън болницата)?

# 296

Общи условия

Активация на акаунт