ИЗВАРА???

  • 2 364
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 110
Аз много обичам извара ,правя с нея сандичи, салатки ,десерти и пържа със зеленчуци !

# 16
  • Мнения: 929
Аз правя разядка с извара, майонеза,лъжица-две киселомляко, чесън, маслини(нарязани на ситно) може да се добавят смлени орехи и черен пипер по желание - става много хубаво

# 17
  • Мнения: 1 906
Аз много обичам извара ,правя с нея сандичи, салатки ,десерти и пържа със зеленчуци !
Как така "пържиш със зеленчуци"?  Shocked

# 18
  • Варна
  • Мнения: 975
Със извара правя два вида разядки,едната с печени червени пиперки и чесън а другата с орехи,копър и чесън.Майонеза не ползвам,вместо нея слагам 2с.л. кисело мляко (за разреждане   ако сместа се получи много гъста).

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 841
А може ли да ми кажете как се прави извара, че ми се пресече млякото докато го варя  ooooh!

# 20
  • Мнения: 22
А може ли да ми кажете как се прави извара, че ми се пресече млякото докато го варя  ooooh!

Сложи малко кисело мляко,разбъркай го,малко да поври /бъркай го/,после ще го прецедиш. Не хвърляй водата. Казаха ми да я пием, било полезно.

# 21
  • Мнения: 1 798
А може ли да ми кажете как се прави извара, че ми се пресече млякото докато го варя  ooooh!
mari6a,ето тук момичетата са писали  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=44136

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Благодаря ви много, момичета   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт