Желание за трето дете,имате ли го

  • 7 553
  • 148
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 54
Две са ми напълно достатъчно. А колкото до съпругът ми - колкото повече,толкова по-добре. Shocked

# 31
  • София
  • Мнения: 62 595
Не зная дали искам трето. Във всеки случай, ако случайно забременея ще го родя. Вече усещам, че нямам здравето, силите и нервите да се занимавам наново с памперси, среднощни яденета и други подобни.

# 32
  • Мнения: 17 407
На моменти се появява, но го отпъждам. При мъжът ми желанието за три деца се е загнездило от години. Напълно нормално-бих казала. Simple Smile

# 33
  • Мнения: 352
Желание имаме и двамата,но нерви и финанси не.Пък и две са ни достатъчни като се замисля. newsm78
И ние така.

# 34
  • Мнения: 2 622
Категорично не искам да имам повече деца Naughty

# 35
  • Мнения: 1 897
Мечтаем и двамата за три деца.  Един ден, евентуално.

# 36
  • Мнения: 2 556
Aми имаме желание и даже третото бебе е на път при нас.  Simple Smile Наистина, по-големия ентусиаст беше първоначално мъжът ми, около 2 години му отне да ме навие  Wink Баткото и каката ще са съответно на 9 и 4 годинки, когато то се роди, тоест не съвсем малки вече. Няма да ми се налага да гледам 2 бебета наведнъж. Сигурна съм, че ще се справя с отглеждането, защото смятам да имам помощ, а не да се боря сама с 3 деца и домакинство образно казано. Притеснява ме само бременността, все пак не съм вече първа младост. Дано всичко е наред  Praynig Веднъж да се роди живо и здраво, няма начин да не се справим.

# 37
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Радвам се страшно много на такива жени като теб.. сигурна съм че всичко ще е наред.Искренно се надявам след време и аз да съм с  такива батко и кака  Wink,разликата да е някъде толкова.Само здраве да има всичко останало се нарежда.Започнах темата малко на шега ,а се оказа че искам мнение за някакво престъпление според повечето жени  тук.Всичко добро ти пожелавам   bouquet

# 38
  • Мнения: 2 556
Просто всеки съди за себе си, според обстоятелствата в своя живот, затова. Аз самата никога не съм си мечтала за определен брой деца. Когато родих първото, не съм си мислила за второ, трето и т.н., не съм планирала нищо отдалече, всичко стана постепенно. Децата са ми сравнително кротки и много разбрани, мъжът ми е голям ентусиаст за бебе, имам кой да ми помага, защо да нямаме и трето в крайна сметка?

А твоите дечица са мънички, има време, един ден и твоето желание ще се сбъдне - сигурна съм  Hug

# 39
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Просто всеки съди за себе си, според обстоятелствата в своя живот, затова. Аз самата никога не съм си мечтала за определен брой деца. Когато родих първото, не съм си мислила за второ, трето и т.н., не съм планирала нищо отдалече, всичко стана постепенно. Децата са ми сравнително кротки и много разбрани, мъжът ми е голям ентусиаст за бебе, имам кой да ми помага, защо да нямаме и трето в крайна сметка?

А твоите дечица са мънички, има време, един ден и твоето желание ще се сбъдне - сигурна съм  Hug
Благодаря

# 40
  • Мнения: X
Приятелят ми има две, аз едно.  newsm78 Нашто е наистина малко италианска история, ама... не съм се отказала от идеята за следващо. Брой кое ще ни стане.  Joy

* някъде имаше тема за Многодетните майки  Wink

** мойто е презадоволено, а имам желание още повече да го обгрижвам и глезя. много добре ми дойдоха другите, иначе така концентрирано внимание върху едно дете не е добре за него, лигльо е, сега имам накъде да си ориентирам излишната енергия... до човек е, аз обичам да се грижа за другите, явно..  Thinking

Последна редакция: пт, 15 май 2009, 12:10 от Анонимен

# 41
  • Мнения: 535
На авторката пък и се чудя - малкото ти е на 3 месеца и нещо, а ти вече трето искаш - как го правиш това, бе жена?

Аз откакто се е родила дъщеря ми знам, че искам да имаме 3 деца  Peace Покрай моя ентусиазъм и подхвърляния от време на време, чувам вече и мъжО да се изказва пред познати като стане дума, че ще го караме до 3  Joy  Така, че май без да искам съм го убедила  Blush За съжаления вторият ми опит пропадна в четвъртия месец миналото лято, но сега пак ще пробваме - докато стане  Praynig

Колкото до забременяване без съгласието на другия - имам жив пример с най-добрата ми приятелка - като каза на гаджето си, че е бременна, той вика "Е-е-е, най накрая!"  #Crazy Представяте ли си, такъв с камъни да го убиеш - решил нашият, че иска бебе и правил каквото правил без тя да знае няколко месеца и станала работата. В резултат - тя направи аборт, заряза го (изкараха няколко месеца, но тя вече с други очи го гледаше явно) и днес вече на 30 години (тогава пак не беше малка - на 25) се пита дали не е сгрешила, не заради него, а заради детето, и това много я тормози.

Така че, ей такива неприятни емоции може да предизвика подобно действие, има разлика, разбира се при семейство вече с деца и при двойка гаджета (но все пак от 5 год., не от вчера), но усещането за предателство според мен може да се появи и в двете ситуации, аз не бих рискувала  Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 12 554
Не, нямама - дори за второ, поне за сега Wink
нито  за сега нито за после.....,   мисията е невъзможна..
Мъжът ми има желание и за 3-то , нооо....аз не мога да се реша за второ пък какво останало за 3  Wink

У нас е същото. Ама няма да го огрее.  Wink

# 43
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ти пък... родила си съвсем скоро и пак го мислиш- изчакай да мине някоя година и виж тогава дали ще още ще искаш.

Не зная дали искам трето. Във всеки случай, ако случайно забременея ще го родя. Вече усещам, че нямам здравето, силите и нервите да се занимавам наново с памперси, среднощни яденета и други подобни.
Това е и моето мнение.
Много бих се радвала на още едно детенце, но де да беше само радост около него... А как ме амортизират бременностите...

# 44
  • Мнения: 6 618
Радвам се страшно много на такива жени като теб.. сигурна съм че всичко ще е наред.Искренно се надявам след време и аз да съм с  такива батко и кака  Wink,разликата да е някъде толкова.Само здраве да има всичко останало се нарежда.Започнах темата малко на шега ,а се оказа че искам мнение за някакво престъпление според повечето жени  тук.Всичко добро ти пожелавам   bouquet
Чак престъпление едва ли е ,но умишлено да излъжеш съпруга си и то не за какво да е не е честно спрямо него.

Общи условия

Активация на акаунт