Желание за трето дете,имате ли го

  • 7 551
  • 148
  •   1
Отговори
# 135
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Иска ми се, но не ми стиска.
По-скоро от физическа гледна точка, отколкото от материална.

# 136
  • Мнения: 485
Не ми е чужда идеята. Чакам само да поотраснат първите две.

# 137
  • Мнения: 1 199

Наистина, времето и вниманието, което родителя отделя на детето си, също е фундаментален въпрос, но аз не смятам, че ако родителите работят, децата им са лишени от тяхното внимание.

Просто това никой няма да каже, но е важно колко работят. От собствен опит го казвам. Когато големият ни син беше съвсем малък, аз си го гледах, но баща му имаше работа, заради която излизаше сутрин рано и се връщаше вечер в 8-8.30 скапан от работа, малко преди детето да заспи. Сега когато малкият ни син е на същата възраст, може да си позволи да отдели му отдели много повече време и присъства много повече в живота му. И съжалява безкрайно че е пропуснал безценни мигове с големите ни деца. Тогава за съжаление нямаше избор, беше буквално въпрос на оцеляване. Но не мисля че каквито и да било материални придобивки биха компенсирали краткото присъствие на баща им. Сега като ги гледам как общуват с малкия (а това винаги е по-различно от общуването с мен) и аз виждам какво са пропуснали големите. 

# 138
  • Мнения: 3 016
Децата са най-голямото богатство, най-хубавото нещо в този живот.Не се страхувайте! Аз като жена изгубила едно дете вече гледам по-различен начин. Ако имам смелост и няма опасност бих родила 3 деца. В момента си имам само един син .

# 139
  • Мнения: 4 965
Децата са най-голямото богатство, най-хубавото нещо в този живот.Не се страхувайте! Аз като жена изгубила едно дете вече гледам по-различен начин. Ако имам смелост и няма опасност бих родила 3 деца. В момента си имам само един син .


Рени, съжалявам за загубата ти Sad. Аз самата загубих сина си преди 6 години, а и известно време бях пред опасността да изгубя момичетата си. Точно това ме накара още повече да осмисля тези неща и да, децата са невероятно богатство, но само по себе си това богатство се нуждае от много други неща, за да продължи да съществува. Т.е. не е въпрос на страх или смелост - "притежаването" на деца не бива да е самоцел, а "разумно начинание". Peace

# 140
  • Мнения: 2 478
Имам желание за три деца, да, но засега имам едно. Живот и здраве да станат две, тогава ще преценя дали ще се справя.
Защото за да стои единият родител вкъщи, другият трябва да работи на max, а този който е вкъщи решава дали ще може да се справи с 3 деца. Все пак въпросът не опира до това само да ги отгледаме, а да го направим качествено.

# 141
  • Мнения: 1 447
В момента имам две деца и не мисля за трето,но никога не се знае Wink

# 142
  • Мнения: 6
В момента имам две деца на 5 и 3 годинки и съм бременна с трето .Честно не знам как ще се справя но се радваме .Успех на всички поели към пътя на многодетните майки !Винаги ще е трудно ,подходящ момент няма и времето си лети така че не отлагайте ако сте решили !

# 143
  • Варна
  • Мнения: 552
Деси, поздравления! Няма страшно ще се справиш!

Аз имам 3 деца, две от които близнаци. Гледам ги сама, мъжът ми пътува, аз работя. Страшно съм организирана и имам време за всичко, да ги разходя, наготвя, изпера. Не излизам за работа не гримирана.
Давай те смело, за всичко се намира време и за всеки проблем са намира решение.

# 144
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Така е на всичко му се намира решението само здраве да има.Човек знае две и двеста Wink

# 145
  • Мнения: 529
Мъжът ми има желание за трето дете,но на мен не ми стиска.След време ще видим какво ще стане.
Той може да иска и десет да имаме защото работи по цял ден и грижата за децата е изцяло моя.

# 146
  • Мнения: 182
Не само имам желание, но имам вече 3 деца, момчета. Много е готино, а въпроса за финансовия проблем...е, извинявайте , ама това са си само оправдания. Само желание да има, на всичко му се намира начина.

# 147
  • Мнения: 781
Само от 21 дни съм мама  babyи вече знам, че ако имам възможност, а ще се постарая да имам,  ще родя поне още две бебчета. Дай Боже на всеки му такава радост sling sling sling family6

# 148
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Имам огромно желание да имаме поне три деца. Дано и оня отгоре е на същото мнение като мен! Сега с огромно нетърпение чааме да минат две години от раждането ми за да работим за второ!  Sunglasses Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт