Северното Черноморие – какво да гледам?

  • 61 708
  • 323
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 618
И аз съм чела,че обича да попиива,че не е изрядно като заведение...,но пък е грехота да идем до Шабла и да не се отбием...Даже Карбовски бил правил предаване за него  Peace Ако ми се отдаде възможност ще се щракна с него  Wink

# 316
  • Мнения: 9 052
за мен има много по интересни неща в този район и не бих отишла да гледам Пешо, но пък аз си имам с района  40 годишна любов ... та не може да съм критерий.

# 317
  • Мнения: 285
Ехоо !! Здравейте .. Има ли живот в темата Simple Smile Ще ми кажете ли мнения за комплекс Лазур в къмпинга на Шабла ? Двуомя се там или на едни бунгалца до Панорама се намират ..

# 318
  • Мнения: 147
Имам познати, които всяка година са там- в Лазур- следователно са очаровани. Но все пак - всеки си има изисквания и всичко си зависи от вашите.
А коронавируса? Какво мислите за корона и море?

# 319
  • Варна
  • Мнения: 3 945
Точно там в така наречената шабленска Тузла има няколко собственика на бунгала , не са само Панорама и Лазур.Не са много далече и на къмпинга на Дуранкулак , има квартири и в самото село Крапец и в градчето Шабла , но е далеч от морето Simple SmileУсловията долу горе еднакви - къмпингов и селски туризъм , не е 5* и АЛЛ.  Simple Smile

# 320
  • Варна
  • Мнения: 728
Здравейте, скоро никой не е писал в темата. Насочили сме се към Лазур в шабла, т.к на снимките се вижда че има приятно дворче с детски катерушки (ще сме с дете на 2 г). Искам да попитам по запознатите, август месец след 15 число как е вече водата, много ли е бурно морето и топла ли е водата? И още нещо, из тези бунгала има ли някаква опасност освен комари да има и други неприятни насекоми. Мой познат ходи тези дни в Албена и се оплака че имало ужасни щипалки.

# 321
  • Мнения: 796
Не знам за насекоми, но там е ужасно бурно морето, дори и сега.

# 322
  • Варна
  • Мнения: 728
Оказа се,че в Лазур няма места, така че трябва да търся нещо друго. Това хотелче нави на колко минути пеш е от плажа?

# 323
  • Мнения: 796
Близо е, може би на 5 минути.

Общи условия

Активация на акаунт