За море мечтаем всички,Юлски мами и душички!

  • 20 343
  • 295
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 433
Ети,честито и още много години да се обичате Hug
Ронка,защо така бе мила HugИ мен в последно време ми идва да му тегля една на моя,ама като се замиля кой ли друг ще ме търпи... Mr. Green newsm78
Относно свекитата,моята е ангел и дано и аз бъда така ,но ме съмнява,като се знам каква кривотия съм...... Thinking 
Да се похваля ,че вече и моят труд се цени от хората..Преди час ми се обади един познат,че шефът му иска правна консултация и трябва да се видим на четири очи,тъй като било деликатно и т.н.Както и да е...Видяхме се,разясних им това онова и накрая,тъй като сме стари дружки отказах да взема пари,а човекът настоя,тъй като все пак съм положиа усилия 30 минути да им говоря и обяснявам.Вярвайте ми,за пръв път ,откато работя човек оценява,че и това е работа.Общо-взето манталитетът на хората е толкова ограничен,че интелектуалният труд го нямат за нищо и щом не си произвел 5 гайки или чифта гащи,все едно нищо не си направил #Cussing out...

# 256
  • Мнения: 444
Асе, айде и ти удари трийсетака, вече мамата си трака...  #Crazy Laughing
Весел празник, много усмивки, безгрижна година и мнооого подаръци!    bouquet

Ети, честита ви годишнина и на вас!


Ронка, съвсем скоро ще можеш и ти да обличаш синковеца с жилетчица и ризка, нали ти бяха любими. Много се радвам за вас, да расте и да кротува в коремчето, а ти по- 'лабаво го давай. И аз така се впрягах на всичко и всеки, но после като го гушнах толкова виновна се почувствах, че не съм мислила за него в тези моменти. Другите хора и проблеми ги зарежи на заден план, поне засега. Hug... не, че после ще имаш време за тях.
 Да ви кажа преди все се чудех дали поравно ще ги обичам... незнам как се разпредели така моята обич, но сега не мога да живея без двете диваненца. Може би и самата грижа и безсънни нощи привързват, но все едно винаги сме си били заедно.

Иси, Много оздравителни целувчици за Валерката! Hug
Дю, студента го изписаха вече от болницата, състоянието му било добро, ако става въпрос за същия случай. Дано не се разпространи и в БГ. този вирус. Praynig
Кико ме вика, Дани се опитва да го успокоява, но без резултат. Да ви кажа, вече спокойно го оставям да го гали, имам му доверие, много е внимателен. А сега чак се притеснява, че плаче, гледа ме укорително. Изчезвам!

# 257
  • Мнения: 1 341

Ронка,защо така бе мила HugИ мен в последно време ми идва да му тегля една на моя,ама като се замиля кой ли друг ще ме търпи... Mr. Green newsm78

Много си права тук. Ама пък и него коя ли ще го търпи?! newsm78 Много обичам един израз, че "Бог е събирач, а не скитач" Mr. Green


Относно свекитата,моята е ангел и дано и аз бъда така ,но ме съмнява,като се знам каква кривотия съм...... Thinking   
Аааа, да си имаме уважението! Ако ще се взимат младите няма да им се бъркаме. Wink Ти бъди добра като твоето свеки! Mr. Green Аз няма да съм като моето, но ще взема пример от мама, която е примерна тъща и свекърва най-вече!

Много се радвам, че те оценяват! Но си мисля, че винаги ще си недооценена, защото си безценна! Heart Eyes Hug

Нани, много се радвам, че сподели за чувствата си към двамата! И мен това постоянно ме гони като мисъл и притеснява, но явно с появата на бебо всичко ще си дойде на мястото.

С моят мъж се разбрахме. Т.е. казах му какво искам да става от тук на сетне, ако не да лови гората! Naughty Съгласен е естествено щото е гузен. Сега само се мазни, пусна миялна, перална....само се умилква, но на мен още не ми е минало. Знам, че мълчанието ми и нацупената физионимия го дразнят безумно и ще го подразня още. Mr. Green

# 258
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Честит празник, Етинко.Много да се обичате и уважавате с Дидо! Hug Hug Hug
Честит рожден ден на Ася!  bouquet
Току що гледах последните серии на Бягство от затвора и както каза Дидито сьм потресена, как може такьв готин филм да свьрши така Tired
отивам да лягам 4е ми стана криво а и е кьсно ве4е
до утре smile3507

# 259
  • Варна
  • Мнения: 1 132
Ети честит празник! Много любов и хармония във вашето семейство.

Рони честито за синия щъркел! Heart Eyes

# 260
  • Мнения: 1 241
Здравейте  Hug

Нани, да, изписали са го този студент. Те още вчера на обяд кааха, че пробите са отрицателни.

И аз често се замислям как ще се разделям за двете дечовци. Не знам дали ще мога да ги обичам еднакво. Но предполагам като се появи всичко ще си дойде на мястото.

# 261
  • Мнения: 1 341
Здравейте сладурки! Hug

Анет, все по-рядко ни навестяваш! Липсваш, ей! Hug

Вчера цяяяял ден по задачки бяхме. Вечерта бях парцал. Свършихме задачките в 16ч., а до 19ч. бяхме в парка. Краката ми бяха станали на понички, а корема доста ме наболява. Но с Но Шпа и почивка всичко се оправи. Днес ще слизаме до големия парк да храним патиците. Crazy Като сме там, Ема не желае да си играе на парзалки и люлки, а само обикаляме покрай водата да гледаме патиците. Голяма любов има към животните това моето дете...само насекомите не харесва и изпада в ужас от тях.

Аз май настивам, а навън е 35 градуса! Shocked Посред лято ме гони хрема и гърлобол. ooooh!

Хубав ден!

# 262
  • София
  • Мнения: 309
Ронка-и аз така-вчера като ме заболя гърло,като ме втресе,очите ми парят-направо не бях на себе си,сега се лекувам с разни хомеопатични лекарства,но най-се подобрих от макс-грип.Но предполагам ти не можеш да пиеш..за краката-почивай повече с вдигнати крака.И моите много се надуваха,много гадно чувство,ама лятото е така...ти кога трябваше да родиш?Каква зодийка ще е малкия?
Нанни-и аз много се умилих като каза как ги обичаш и двамата сладури Heart Eyes.И сестра ми така ми казва,че просто не може да им се нарадва и на двамата бебоци.Малката беба е проходила!Толкова ми липсват племенниците ми Sad,надявам се скоро да се видим.
Иначе болна-неболна днес рано-рано ходихме до Дупница да берем череши-Влади много се радва,беше се качил на най-високото на стълбата и само даваше разпореждания Grinning,много беше щастлив.
Дидка-нали знаеш,че има и един заключителен филм на Призън-а,гледа ли го?Какво се е случило през тези 4 години..дават какво точно се е случило с Майкъл.

# 263
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Дидка-нали знаеш,че има и един заключителен филм на Призън-а,гледа ли го?Какво се е случило през тези 4 години..дават какво точно се е случило с Майкъл.
гледах го Tired  сега искам да си сваля как са направили сериала, някьде го бях мяркала но незнам кьде newsm78

Ронка, никакви болести, ей Naughty и почивай повече Hug

Алекс днес получи подарьци- надуваем джет и нещо като голям надуваем пояс и много се радва, Party даже легна да спи с едното/ че другото още не е надуто/ Crazy
Аз тази сутрин много сгафих и ми е криво Tired- моя мьж обеща да даде колата на един колега да си свьрши някаква работа и каза че ще доидат да я вземат в 7 сутринта, но аз снощи легнах в 03.30 часа и не сьм ги чула тази сутрин као са звьняли и сега ми е много гадно ooooh!

# 264
  • Мнения: 1 341
Дидито, 4-ти Октомври ми е термина! Simple Smile
Бързо да се оправяш. А как ти завидях на черешкитееее. Ако бях в София щях да се домъкна при теб на домашни черешки. То наглост от моята по-голяма едва ли има. Mr. Green

Дидка, браво за подаръците на Алекс.
А за гафа...споко, ако им е било толкова спешно да са те събудили, нали и телефони има.
Аз когато и да си легна спя доста леко и се будя, но си имам и куче, което помага за това. Simple Smile

Тук се изваля мнооого яко и сега слънце грее. Мислех патици да храним като се събуди Ема, но ме е страх да не завали пак докато стигнем до парка. Тя дребната още спи де, ще го измислим.

Дю, Арлина, как сте в жегите? Тежи ли ви, надувате ли се?

Пак зачезнаха почти всички. Хайде бързо на отчет, да не яхвам метлата. и да се карам... Wink

# 265
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 092
Дидито, 4-ти Октомври ми е термина! Simple Smile

Ронка, другата ми любима зодия. Страхотни хора Heart Eyes

# 266
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Но пък с голямо удоволствие бих отишла на гости на Ронката или Дидка. Може и двете Whistling
и аз с голямо удоволствие ще ви приема Hug  както и всеки който има пьт насам Hug
Ронка, бе те звьнели на вратата и на телефона, но той е далече от спалнята, а и не е на най-силното и не сьм чула нищо Tired Но да са били по-упорити, ако не мен поне Алекс щяха да сьбудят Rolling Eyes

# 267
  • Мнения: 314
Koя зодия е тогава?Да не са девите?Че мойто със сигурност ще е дева.Или везни?Свеки е везни Tired
Тук сме.Вчера бях на преглед,бебо е добре и още не му е изникнала пишка.За сега си остава момичеце. Wink
На мен жегите не ми пречат,даже се чувствам перфектно.Не се подувам,а и не ме мислете мене,паля колата и за 2 минути съм на плажа.Басейна пък е пълен,ама още не съм го пробвала,струва ми се студен и се пазя повечко,нали съм бременна.Гледам си го само от прозореца./да ви подразня/Даже Зоя не съм топила още вътре.Тя още кашля и има сополи,то и аз.Не сме се оправили,две седмици вече се влачим.Та пазете  се много Ронка  и Диди,че тези вируси сега са доста упорити,няма оправяне. Confused

Честит рожден ден на Ася и годишнина на Ети! Да сте живи и здрави и много щастливи  bouquet  bouquet  bouquet

Моята приятелка от София дойдоха най-после за лятото на вилата и сега всяка вечер водя Зоя да играе с децата и,има 2 момчета.Та да ви оставям вече и да заминаваме,че ще мръкне скоро. Hug

# 268
  • Мнения: 1 341
Тук вали та се късаааа.
Ема спа до сега. Довечера кога ще ляга идея нямам. Crazy

Да, Везни ще е бебето. Нямам много познати от тази зодия. Само един приятел на мъжа ми, ама много муден бе...такова спокойствие... ooooh! Хора различни, едва ли зодията ги прави.

Дидито, 4-ти Октомври ми е термина! Simple Smile

Ронка, другата ми любима зодия. Страхотни хора Heart Eyes
Нан, а каква е другата ти любима зодия? Simple Smile

И гости приемам, но с буца сирене и стек лютенчика Първомай! Mr. Green Иначе връщам! Naughty

Арлина, радвам се, че не ти действат зле жегите.
Аз също не се оплаквам. Краката ми не се надуват, но вчера голямо ходене и стоене му дръпнах и вечерта пулсираха и ме боляха.

# 269
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221
Здравейтеее! smile3558!

Асе, честит рожден ден! Жива и здрава!
Нацелувай Мими  и се включвай по-често!

Ети, честит празник на семейството ви! Много прекрасни години заедно ви желая!

Моето мъжле заведе Вяра на цирк и аз използвам спокойствието вкъщи  да ви навестя!

Didi, т.нар. осморно критичен ден ми се дължеше на ядове в работата. Яд ме  че, че се трепя за неща, за които после друг ми спъва работата , а накрая аз ще съм виновна. Но да не ви занимавам! Тази вечер се надявам да имам възможност да се разтоваря с едно питие с приятелки  Wine Glass!

Ронка, много хубава новина! А и ще е везни!
Нали и аз съм везни, макар и септемврийски, много си обичам зодията  Embarassed. Само едно не й харесвам – голямо чудене пада за всичко  ooooh!!

Ети, градината ви изглежда прекрасно!

И искам да ви питам вашите дечурлига инатят ли се? Вяра за всичко се тръшка не разбира какво е “Не” и “Не може”, макар, че се опитвам за всяко наше не да обясня защо е не, но тя не иска да чуе. Има дни, в които от сутринта започва да хленчи и не каза защо, просто си хленчи, луди ставаме покрай нея  ooooh!. Дали е криза на възрсатта  newsm78?

Другото, което ме притеснява, е, че започна да се напикава – през нощта вкъщи ставаме по 1-2 пъти да я изпишаме, но ако не го направим се напикава. В яслата също се напикава, докато спи, понякога и като е будна, но в леглото. Не знам защо го прави, но това се повтаря всеки ден.

Боички още не съм се престрашила да купя на Вяра, представям си какво мазало ще стане. Харесала съм едни безвредни, за рисуване с пръсти, но все не стигам до тях..
Много ми е трудно да й организирам забавления и игри вкъщи.


За тръгването от 6 години на училище - аз не се притискам много, както кажат, така.
Peace

Ставам, че стана дълго.
Пингвина отдавна не се е включвала! Пък за Прасчо да не казвам от кога...

Аз отивам да пошетам и да си организирам дамското парти за довечера!

Общи условия

Активация на акаунт