Впечатления за ЦДГ "Сребърно копитце" в Младост?

  • 2 166
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: X

Хубава градина ли е?
Споделете мнения за персонала, базата и въобще всичко.

# 1
  • Мнения: X
хайде, моля ви, не може никой да няма впечатления.... Praynig

# 2
  • Мнения: 1 258
Здравей venush .Имам приятелка чието дете е в тази детска градина.Познавам директорката и 2 лели от там!Мога само хубави неща да кажа за там!Много учтив персонал,едната част е след основен ремонт(правиха го преди няколко месеца),Единственото лошо е че има само катерушки в двора на градината.Няма люлки а за пързалки да не говорим.Но до колкото разбрах ще набавят!Ако те интересува други питай!Тя ми е до блока така че ако има нещо което не знам винаги мога да попитам! Peace

# 3
  • Мнения: X
Благодаря ти за отговора, Алма!

За съжаление, поради липсата на каквито и да е отзиви досега, посочих друга градина като първо желание. А и дворът никак не ми хареса, сградата също...жалко, защото ако знаех по-рано щях да я сложа първа, имахме голям шанс там.... Cry

# 4
  • София
  • Мнения: 985
Ние сме в тази детска градина. Съжалявам, че толкова късно виждам темата.
Мнението ми е малко противоречиво. От учителките съм много доволна, но за директорката не мога да се похваля със същото.
Ако искаш подробности ми пиши, да ти разкажа на лични.

# 5
  • Мнения: 1 258
Да,двора не е нищо особенно.Но пък вътре е хубаво.И децата се забавляват доста като са навън независимо дали има люлки или няма.
Рози,аз съм останала с добро впечатление от директорката.Малко си пийва но пък това по никакъв начин не пречи на децата.А нали все пак темата е за отзиви за ЦДГ.Сподели тук.Не виждам нищо лошо да кажеш това което не ти харесва. Peace

Общи условия

Активация на акаунт