Go Jane- поръчка - време е за летни страсти - тема 4

  • 19 736
  • 523
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 111
Pepsilight много благодаря Hug
Тези ги бях метнала 7, веднага ги поправям на 8  Peace
само чакам някой да даде жокер за пощенския код Praynigи пускам.

# 466
  • сусурлево
  • Мнения: 474
Maлко снимки от мен на покупките ми досега от Джейн (това с цък цък незнам как става , затова моля да ме извините , че със снимките ми ще заема цяла страница от темата Embarassed)
1. Това са първите ми още не съм ги обувала  Laughing номер 6.5 (благодарение на Таня от Стара Загора ника мисля , че и е tania 77 ,много точна дори ми ги прати без да съм й ги платила , след това й пращах парите)


2. Вторите, първоначално не приемах ,че ми е толкова голо , но свикнах и даже много са удобни и практични .момер 6 (благодарение на @nni)

3. Третите , също 6.5 и въпреки тока много удобни (благодарение на Pepsilight)

4.Четвъртите  , също 6.5 и  много удобни (благодарение на Pepsilight и видяни също от нея ) :oops:

5.Пети ,номер 6.5 видяни от Pepsilight (благодарение на lillu и veneta_petreva) Първоначално мислех , че са ми голями ,но  всъщност са широки и не бях свикнала. Удобни са и с тесен панталон са убиец  Laughing
 
6. И последните шести номер 6.5 (благодарение на lillu и veneta_petreva) Тези бяха поръчани по принуда, заради отказало се момиче, но сега не съжалявам , оказа се че имам средбристо потниче и колан и с черен панталон стоят прекрасно
    


Е това е  от Джейн от БГ са още + 12 чифта обувки + 2 балеринки .Тотала е 20    Thinking
ОЩЕ ВЕДНЪЖ ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ МОМИЧЕТА , КОИТО МЕ ВКЛЮЧИХА В ПОРЪЧКИТЕ СИ   bouquet  bouquet  bouquet
Милех да приключа до тук , но съм набелязала това :
1. http://www.gojane.com/35159-shoes-pleated-zipper-side-peep-toe-heel.html
2.http://www.gojane.com/35368-shoes-cut-out-ankle-cuff-heel.html
3.http://www.gojane.com/35412-shoes-crocodile-print-peep-toe-platform.html
4.http://www.gojane.com/30348-shoes-leatherette-cut-out-gathered-shield-heel.html 
Е това е от първата страница днес ...............за другите нямам време  Joy Joy #2gunfire #2gunfire   от втора до 6 още нищо не харесах .Чак на 8-ма  абе общо 10тина чифта са още

Последна редакция: пн, 08 юни 2009, 21:02 от juliana_p

# 467
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Джулси, развихрила си се нещо душко.  Mr. Green Искаш по-бързичко да минем в новата тема,а? Heart Eyes Обущата са жестоки. А аз тези дни ще ги нося или в офиса, или в колежката, че мъжлето се връща и ще има развод ми дай, развод ми дай.....  Mr. Green

giamarie, може и 7,5 да са добре, но може и да са малки. Гледам обаче, че няма номерца.

# 468
  • Мнения: 111
giamarie, може и 7,5 да са добре, но може и да са малки. Гледам обаче, че няма номерца.
М'дааа видях Crossing Armsаз докато се ориентирам те и другите ще привършат Laughing
juliana_p , добре си натрупала кутиите Laughingсъс здраве да ги носиш Peace

# 469
  • Varna
  • Мнения: 321
Здравейте момичета  Simple Smile
Нямам време да чета всичко, но съм си харесала два чифта сандали- ако някой ще пуска поръчка от Варна- да ми пише, бих се включила.

# 470
  • сусурлево
  • Мнения: 474
Пепс , трябва ли ти бус под наем , за да ги пренесеш  hahaha? Мога да уредя  и то от по - големичките  Joy Joy Joy

# 471
  • сусурлево
  • Мнения: 474
giamarie, може и 7,5 да са добре, но може и да са малки. Гледам обаче, че няма номерца.
М'дааа видях Crossing Armsаз докато се ориентирам те и другите ще привършат Laughing
juliana_p , добре си натрупала кутиите Laughingсъс здраве да ги носиш Peace
Виж в първия пост най -долу има сайт за размерите , та там и в см . ги дава

# 472
  • Мнения: 33
 Joy Джулси, добре, че мъжо ти така толерантно гледаше онзи ден и само леко иронично ни се подсмихваше  Whistling

Ама обувчиците са убиец.  Последните наистина много ми харесаха и на мен, не очаквах, че ще стоят толкова добре.

Пепс, на мъжо му кажи - Приемаш ли мен и обувките ми докато смъртта ни раздели, в болест и здраве, в богатство и бедност (бел. авт. по-скоро второто, докато има кредитни карти и интернет магазини Rolling Eyes).

Все се сещам за сцената в "Сексът и града", когато Тузаря подари на Кари стая за обувките й...искам и аааааззззз  newsm45

А ме е много гняв, вчера забелязах  едни нови с … 83;ки в лилаво и днес вече няма моя номер, ще се сцепя през гърба от яд просто - точно щяха да паснат на лилавата ми чанта. Защо трябва така да става  smile3518

# 473
  • Мнения: 777
Pepsilight много благодаря Hug
Тези ги бях метнала 7, веднага ги поправям на 8  Peace
само чакам някой да даде жокер за пощенския код Praynigи пускам.

Пощенския код се пише както си е  Peace
juliana_p , страхтни придобивки Simple Smile Честито!
Pepsilight , скоро и аз май ще трябва да си крия обувките, че ми става съвестно вече....  

# 474
  • Мнения: 2 495
Чакайте да питам по-вещите в занаята Mr. Green Пуснах поръчка в петък следобед, получих потвърдителен мейл....горе-долу кога трябва да получа мейл че стоката е тръгнала? newsm78

# 475
  • Мнения: 777
Утре най-вероятно  Flutter най-късно в сряда ще дойде мейла с тракинг номера.   Peace

# 476
  • Мнения: 23
Момичета "на зор съм" за едни обувки,ако не ви е жал за мен оставете ме да се поболея от мъка Mr. Green
Някой скоро да се е ориентирал към изпразване на карта Rolling Eyes Laughing
Хайде ще чакам Praynig
Жужи обувките са прекрасни,носи ги със здраве.Аз казвам вкъщи-мило те са отдавна,просто ти не си ги виждал(не,че някой ми вярва newsm03 ) Joy
Скоро мисля да организирам палатков лагер да ви видя на полеви условия къде ще си носите токчетата smile3532

# 477
  • Мнения: 55
Момичета, това нашето граничи с болестно състояние! newsm53

Обувките ви са страхотни, но как се справяте с толкова високи токове? smile3506

 smile3503

# 478
  • Шумен
  • Мнения: 555
Момичета, взех колета.  Party
На всичкото отгоре отидох без кола  Grinning и се изненадах колко е голям кашона, но нямах търпение да се връщам за колата и го тътрих през цяло село.  Mr. Green Гледаха ме с голямо любопитство.  Crazy
Моите сандали са ми леко малки като чели, но ще ги нося. Сега ще направя снимки, но искам позволение и от Матиа и Алеха_ди.

# 479
  • Мнения: 23
Имаш го Peace
Снимай,че и на мен ми е интересно какво съм си поръчала Laughing
Дори ги обуй,за да добием представа как стоят на крака Peace

Общи условия

Активация на акаунт