Св. Константин и Елена наближава и с късмет всекиго дарява! (18-24.05)

  • 11 902
  • 311
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 1 146
Една от нас честито миличка как ни зарадва само  newsm44 newsm44 newsm44 лека и безпроблемна бременност и на финала здраво и пухкаво бебе  Hug

Един бърз въпрос ако може, на моя мъж му лекуваха уреаплазма, микоплазма и ентерококи (нещо такова пишеше в изследването) миналия месец се пазихме с презерватив, този месец са останали само ентерококите и според доктора пак с презерватив за по сигурно (според д-ра не се предава по полов път но за всеки случай). Какво мислите за тези ентерококи????

# 301
  • Мнения: 219
Дор@, мерси за кафенцето   bouquet

Толкова хубав ден е днес, хайде всички на разходка, да се възползваме максимално   Nature Sunny 1swing  car003

Аз днес е с това се занимавам  newsm79 wash 1ironing  food002 но следобяд отиваме навън на въздух малко  Party
Ловуването при нас е в разгара си  luvbed  loveuuu

Прекрасен ден, миличкиииии! Няма ли още някоя да ни зарадва,а  Praynig

# 302
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Здравейте  Grinning
Честит празник! Heart Eyes
Дора мерсаж за каЙвето  bouquet
Лек и усмихнат ден. Hug

# 303
  • Мнения: 629
edna ot nas, прекрасна новина!!! Честито!!! Много се радвам! Пожелавам ти лека бременност, изпълнена с положителни емоции и едно здраво, сладко, пухкаво бебче!!!
Момичета, като чуя, че при някоя от нас е станало и някак си виждам някаква надежда Simple Smile

# 304
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Една от нас, много се радвам. Честито! Пожелавам ти лека бременост, която да завърши с едно прекрасно здраво бебче! Heart Eyes

# 305
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Момичета, хайде сериозно да си спретнем лятно рандеву. Естествено с Муша, Рожбето, Ели, Нелката, Аудулинка, Гери-Мери, Никита Денева Жаки (само тя пише сериозно тук  Heart Eyes ). Разбира се и с Комикс, Прити, Аманитка, Яничка, ХераHug Heart Eyes Hug Което ме подсеща - къде е Хри?
Аз по обективни причини ще пропусна  Laughing Но с удоволствие ще гледам снимки, ако имам време  Twisted Evil
Една от нас, честито и тук  Hug  bouquet

# 306
  • Мнения: 234
еееее една от нас, супер, ама супер.....направо много ме зарадва. Желая ти най-безпроблемните 9 месеца изпълнени с много приятни и неповторими емоции и на финала един пухкав бебок  Hug
Аз за сега още удържам фронта, не пускам никакви гости вкъщи  Mr. Green Днес ми беше датата, но не тая особено големи надежди. Ако и утре не ми дойде, вдругиден ще направя тест  Peace

# 307
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Една от нас, честито  Hug! Острами ни ти, ей! Всичко най-хубаво ти желая, без дори и най-малка сенчица на проблем през тази бременност. 

Мечеклече, не съм пуснала палците. Дано пък ти откриеш както подобава новите седмица и тема.

# 308
  • Мнения: 1 988
И на мен днес ми беше датата, ама и аз удържам фронта. Преди 5 дни бях сигурна, че съм бременна-ама сега, нищо ,че ми закъснява, почвам да се съмнявам.

# 309
  • Мнения: 2 617
Ме4екле4е, Десито, стискам палци, момичета! Praynig

# 310
  • Мнения: 1 208
Ей,момичета къде се губите днес.Нещо празнично сте го ударили  Laughing
Аз снощи бях на сватба и така раздрусах бебето,че свят му се зави  Joy
Хайде от утре новата седмица да е пълна с положителни тестчета  Heart Eyes

# 311
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 325
Ей, имам чувството, че ще започнем новата седмица с много добри новини.

мечеклече, десито, дано!  Praynig Praynig

Има още 2 дами, които следя изкъсо без да го знаят (Т   и  И). Да знаете, че сте в мислите ми!  Praynig Praynig

Лека нощ и до утре с нови сили!

Общи условия

Активация на акаунт