Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 5 758
Окич, честити 3м!   bouquet Hug
Сетих се за една борса за дрешки, май всъщност те си ги шият даже - Дияна и Ники ли се казваше. Има прилични дрешки на добри цени. Но на мен ми е далече, само 1 път съм ходила, като бях бременна с баткото.

# 286
  • София
  • Мнения: 673
Тази борса е близо до нас и наистина са относително евтини дрехите

# 287
  • Мнения: 69
аз мога да дам нещо за лятото на мама,а на малкия Ади нямам какво да предложа тък като ние сме 55см 4600гр Rolling Eyes но ще погледна и в неговите дрешки,ако има нещо по-широко да изпратя и него,днес ще видя да се разровя из гардеробите и ще преглася някои неща и като съм готова ще пиша да ми дадете адрес където да ги изпратя Hug

# 288
  • Мнения: 35
Здравейте мамита и бебешори Hug Днес с мъжлето празнуваме една година семеен живот, ето я и почерпка от нас за вас:

нещо за събуждане


нещо за подслаждане


и нещо за по-късно (моят любим коктейл)


Честита месечинка на Мария на Окич, както и на останалите, които празнуват днес lovekiss

# 289
  • София
  • Мнения: 673
Момичета, единия вариант да ги пращате до мене тези неща или се свържете с МАрина на ЛС да ви даде адрес
Вили, честита годишнина, пожелавам ви още 100

# 290
  • Мнения: 660
Съгласна съм със Зеленкото. До нас е Вис Виталис - мога да се включа с пазаруване. Определено мисля, е един човек трябва да предава нещата, за да не натоварваме излишно Марина. С оглед на изписаното до тук - мисля, че Глафира е най-подходяща за п редаване на нещата. На срещите можем да вземаме решение какво и от къде да се купува.

Зеленко, прати ми данни на сметката - тези дни ще преведа парички. Hug

Сега бягам, за да напазарувам памперси и кърпички за днес.

Вили - честито! Много щастие.  bouquet

# 291

Общи условия

Активация на акаунт