Най-романтичното място в България?

  • 14 022
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Зависи какво искат - лукс или автентичност. Иначе в бг романтика да искаш  Mr. Green На прима виста се сещам за Мелник, Златоград, Широка лъка, Гела, Троянския балкан, Рибарица, Жеравна, Котел...а също и по морето на Синеморец и Резово е страхотно. Специално мога да препоръчам Катарино Спа в Разлог, не си падам по подобни хотелски комплекси, обаче гледката пред басейна от общата тераса, а и от която и да било тераса спира дъха. Храната е на ниво, обслужването също, само дето 2 пъти съм ходила (все лятото) и все е било фраш.  ooooh!

# 31
  • Мнения: 433
Ако още не сте избрали ето  http://www.ofir-bg.com/Ofir/Files/Read1AgFlashPBG.php?agencyname=2&language=2
Празнувахме там рожден ден и е страшно романтично и естествено.Мисля ,че имат други оферти за групи.Успех на бъдещите младоженци  bouquet
http://www.ofir-bg.com/Ofir/Files/Read1AgFlashPBG.php?agencyname=3&language=2

Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 17:54 от didikeh

# 32
  • Мнения: 5 622
Сейфнах си темата във фейвъритс. Страхотни предложения видях  Crazy

# 33
# 34
  • Мнения: 1 547
Вила Казанова изглежда супер на сайта си и миналото лято резервирахме двуетажен апартамент там, но хигиената и храната бяха под всякаква критика. Имам предвид, наистина под всякаква. И наистина е скучно. Преместихме се в Чилингира, на 10 минути разстояние, където вече беше супер. Гледката от този комплекс си струва цялото мъчително виене из порутени пътища, неистови завои и каменни свлачища  Mr. Green

Изглед от Казанова:


Изглед от Чилингира:



Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 14:15 от crazy chick

# 35
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Вила Казанова изглежда супер на сайта си и миналото лято резервирахме двуетажен апартамент там, но хигиената и храната бяха под всякаква критика. Имам предвид, наистина под всякаква.

А така ooooh!
я дяй повече инфо, че аз се бях засилила да ходиме до там....

# 36
  • Мнения: 1 196
Да ви следя за идейки   Hug

# 37
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Е, тази хубава темичка изостанала доста... Къде е авторката да каже как е минал уикенда и къде е бил в крайна сметка?  Hug

# 38
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
А и някое ново предложение може да добавите  Hug

# 39
  • Мнения: 2 175
"Калиакрия" - става (ама за лятото)
kaliakria.com  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт