Секта в детска градина в Монтана

  • 8 942
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 208
Заведете и гражданско дело срещу директорката и срещу съответната РИО в Монтана.  Peace
Напълно съм съгласна с това  Naughty

# 16
  • Мнения: 418
Моля,кажете зо коя детска градина в София става въпрос защото има 12 ОДЗ Лилия и 81 ОДЗ Лилия?Направено съм потресена. #Crazy

# 17
ДГ "Лилия" близо до МОЛ-а на "Стамболийски"

# 18
  • София
  • Мнения: 622
Значи 81-во. Още не мога да повярвам, абсурдно ми се струва това, което се случва в Монтана. И за какъв дявол директорката се е съгласила да минат на такова обучение, религиозност или очаквано спонсорство. При постъпване в детско заведение не се ли иска документ, че не се водиш на учет?

# 19
Доколкото разбрах от дискусията на родителите от Монтана , самата директорка е фанатичен последовател на тази секта.Освен това останах с впечатлението , че освен за зарибяване на децата , става дума и за пари.Най-учудващото е , че самата директорка се държи адски нагло и твърди , че е в правото си.Естествено за оставка и дума не става.

# 20
  • Мнения: 418
Лелее,добре че не приеха детето ми в 81 ОДЗ! #Crazy

# 21
  • София
  • Мнения: 622
Абе ако това се докаже оставка ще има, колкото и да е сигурна за поста си въпросната директорка.

# 22
  • Мнения: 283
Лелееее, а аз го отписах от 81 ОДЗ Лилия, защото се преместихме да живеем в Нови Искър. Ужас. Това, което съм виждала там е много приятно: момчетата сутрин рано играят футбол с един батко, облечени по къси ръкави и къси панталонки (много добро закаляване), хубав двор ... Но когато поисках (миналата година) да поговоря с директорката за начина на обучение, за програмата, да разгледам стаята на групата, с която ще ем малкия ... тя много се учуди, каза, че за първи път й се случва такова нещо - някой родител да ида с такава молба и ... започна да ме кандардисва да не записвам малкия там: храната била малко и не добра ... и други аргументи, които вече не помня и ако имам друга възможност, по-добре да я използвам. Много се учудих тогава, но сега, май ми става ясно защо ми го е казала. Май такивва интересуващи се и с големи усти като мен не й трябват там да раздухват нещата. ЮЕ, ако наистина там има секта, това обяснява всичко.

# 23
  • Мнения: 233
това е ужасно посегателство над децата ни.никой няма право да казва на детето ми каква религия трябва да изповядва, за това съм отговорна аз ,но някой друг да се меси и то по толкова нахален начин просто нямам думи.все пак това са малки деца ,нямат право да ги манипулират така.тази директорка трябва да си замине.наи добре говорете с адвокат и я съдете повече да не може даже да практикува.на такива хора им трябва линч. #Cussing out #2gunfire

# 24
  • София
  • Мнения: 622
никой няма право да казва на детето ми каква религия трябва да изповядва, за това съм отговорна аз
Дори и ти не би трябвало да си отговорна за това, кръщаваш го някъде, пък после, ако иска детето ти въобще да изповядва каквато и да е религия- избор голям. Тук не става въпрос за религия  Naughty

# 25
  • Мнения: 233
така е ЕЛИ това ми беше мисълта.не мога да възприема такова действие като "адекватно" и "положително"без някой да ме е уведомил.дразня се от това  че тази директорка е решила самоинициативно без знанието на родителите да въведе това "вероучение"или каквото и да е там.за мен това е посегателство над личността на детето ми.

# 26
  • Мнения: 3 336
 #Crazy Думи нямам ooooh!

Според мен трябва да се закове тази тема и в Нашите деца, не всеки влиза тук, в Нашите деца ще се види. Освен това мисля, че това ОДЗ Лилия май се водеше много престижно и желано ooooh! Или бъркам...

Дано институциите се поразмърдат, аз бих звъннала в господари на ефира и на Слави моментално да раздуха случая. Медитация на свещи в детската градина и секти #2gunfire

# 27
  • Мнения: 283
#Crazy Думи нямам ooooh!

Според мен трябва да се закове тази тема и в Нашите деца, не всеки влиза тук, в Нашите деца ще се види. Освен това мисля, че това ОДЗ Лилия май се водеше много престижно и желано ooooh! Или бъркам...

Дано институциите се поразмърдат, аз бих звъннала в господари на ефира и на Слави моментално да раздуха случая. Медитация на свещи в детската градина и секти #2gunfire
не само престижна, но и много деца чакат за това ОДЗ.

# 28
Не бях чувала за такова нещо!  newsm78
Коя е тази доц. Захариева? newsm78
С какво се занимава? newsm78

Mалко съм изненадана от изложената информация за сетантските изпълнения в ДГ, защото си мислех, че са вече отминали, но... явно намират почва тук-там.
Доц. Райна Захариева е преподавател по педагогическа психология, а аз лично я познавам от представянето на помагалата за предучиищна възраст на издателство "Изкуства". Единственото, което мога да кажа за нея е, че е много възпитана и сладкодумна.

# 29
  • София
  • Мнения: 932
Стига бе хора, това за 81 ОДЗ "Лилия" , в София, потвърдено ли е или е само блъф, за да се отписват деца от там. Защо никой не е дал гласност , къде спят родителите , не може да не са разбрали.
Между другото,подала съм си автобиографията там, за работа , търсят педагог.  Тази година официално се дипломирах и вече имам право да работя , като педагог, съмнявам се да ме вземат , че нямам голям опит в детски заведения все още, но пробвах. ОДЗ-то е срещу блока , в който живеем. И затова много , ме заинтригува , твърдението , че има секта там.  Shocked

Последна редакция: вт, 04 авг 2009, 22:14 от nellyani

Общи условия

Активация на акаунт