Секта в детска градина в Монтана

  • 8 940
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 695
Ужас, не е за вярване! Дано се спре това!  Stop

# 31
  • София
  • Мнения: 932
Искам да споделя впечатление за 81-во ОДЗ "Лилия" . Днес беше конкурса за педагог там. Е не ме взеха с мотива , че съм прекалено млада (на 26-съм) newsm78, а те търсят човек с много стаж, както са и всички там за да се впише в колектива Simple Smile.  Пратиха ме да трупам опит , ама къде и аз не знам , ако всички така ми отказват, понеже нямам много години стаж, не знам. Иначе , бяха мили и приветливи и не ми се сториха отнесени или сектанти , това го казвам във връзка, с постовете по горе.

# 32
  • Мнения: 388
Това е много обезпокоително... Минаха 3 месеца. Има ли някакво развитие?

# 33
  • Мнения: 2 401
Това никак не ме изненадва, повече от обезпокоително е. Преди няколко месеца се обаждах в дирекцията по вероизповеданията поради подобни съмнения за две частни забавачки. Казаха ми, че за съжаление това е тенденция. 
Много искам да разбера как се развива случая, защото от моя разговор с горните у мен остана впечатлението, че никой нищо не може да направи по въпроса.

# 34
  • Мнения: 4
За 81ва ДГ нищо такова не съм чувала.
Имам приятелки, на които децата са в разли4ни групи и възрасти и няма никакви такива оплаквания и съмнения.
Моето дете до сега беше на ясла, от другата седмица е на градина и се надявам всичко да е наред Simple Smile.

# 35
  • Мнения: 2 401
Тук в София много внимават с  тези неща. Монтанците са се изложили като са подценили хората, а може и директорката да е била заблудена.
Бъдете бдителни.

# 36
  • Мнения: 136
Синът ми ще бъде трета група в 81 ОДЗ. Не съм забелязала такива неща. Учителките са много добри, учат по специални програми. Освен да знаят много песни, стихчета и игри , друго.... Когато и да съм поискала да вляза в групата, няма проблем, персонала е отзивчив и отговаря  на всички наши въпроси. Не мисля, че въпросното Одз има връзка със сектата за която говорите.

# 37
  • Мнения: 2 401
Синът ми ще бъде трета група в 81 ОДЗ. Не съм забелязала такива неща. Учителките са много добри, учат по специални програми. Освен да знаят много песни, стихчета и игри , друго.... Когато и да съм поискала да вляза в групата, няма проблем, персонала е отзивчив и отговаря  на всички наши въпроси. Не мисля, че въпросното Одз има връзка със сектата за която говорите.

Би ли споделила  нещичко за специалните програми?

# 38
  • Мнения: 136
Преподавателите на всяка група си избират програмата по която ще работят. Имам предвид издателствата , чиито материали ще използват. Нашите деца работят по програмата на доц. Русинова и с помощните материали на издателство Изкуство.

Общи условия

Активация на акаунт