nemoga da zabremeneq

  • 4 243
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • BG
  • Мнения: 2 217
Здравейте на всички извинявам се предварително ако вече съществува такава тема.От 4 месеца се опитвам да забременея и не се получава пробвали сме какво ли не и пак не става.Утре трябва да ми дойде болят ме яйчниците и краста възмоно ли е да имам такива симптоми а да не ми дожде и да съм бременна??? Моля отговорете ми колкото може по барзо Вече съм отчаяна и си мисля че никога няма да мога да забременея а го искам ужасно много

Бих те посъветвала да се притесняваш предварително - 4 месеца не са чак толкова дълъг срок. Все пак не забременяваме по поръчка!  Peace
Спокойствието е много важен фактор при бебеправенето!   bouquet

# 31
  • Мнения: 2 447
Не се шашкай 4месеца изобщо не е много..Ние правихме бебо близо година..
И се зачева само и единствено по време на овулация,а тя може да е по всяко едно време... Wink

# 32
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Не се притесняваи,всичко ще си дойде на мястото,ще забременееш,само се успокои и гледаи да не мислиш много за това.Ние вече 5 месеза правим опити за второ дете,но знам че ще стане,успех на всички.

# 33
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Успокой се ! 4 месеца не са драматично много, както си мислиш. Плюс това не е само овулацията периода , в който може да се забременее  Wink

# 34
  • Мнения: 485
 Laughing

Не се притеснявай и ние така цяла година се мъчихме и ... нищо и аз се бях побъркала и си мислех че няма д аимам деца, но ... ето на сега съм в седмия месец.

когато правиш секс не дей с тази нагласа ето на сега трябва да забременея... напротив колкото повече го мислиш и си се задълбочила в това че ти трябва сега да забременееш няма да стане ... отпусни се него мисли и когато най малко очакваш то ще дойде ...
Ние цяло лято ей така ... секс секс секс... и едвали не само за това го правихме защото искаме дете и то неставаше що тестове съм си направила и всеки път си викам айде следващия пут и така нататък и какво .. в един момент вече спрях да го мисля и ест. намалихме дозата секс Grinning и ето стана ...
Има жени дето с по 5год немогат да забременеят ами те какво да кажат ? .... Неси го набивай в главата че имаш проблем или тем подобни като се самняваш нещо иди на лекар....

# 35
  • Мнения: 7 723
Успокой се ! 4 месеца не са драматично много, както си мислиш. Плюс това не е само овулацията периода , в който може да се забременее  Wink
Искаш да кажеш, че овулацията не е само момента за секс?
...иначе само в тези има- нема 24 часа може да се оплоди яйцеклетката Wink

# 36
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Ами виж, от личен опит мога да кажа, че и двата пъти в които съм забременявала не беше по време на овулация  Peace

# 37
  • Мнения: 7 723
Ами виж, от личен опит мога да кажа, че и двата пъти в които съм забременявала не беше по време на овулация  Peace
Пак ти казвам- забременяването със сигурност е станало по време на овулация.
Друг е въпроса, че сперматозоидите могат да живеят до 72 часа в организмът ти
и да чакат яйцеклетката да стане готова за оплождане.
(както вероятно е станало в твоя случай). Peace

# 38
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
4 месеца изобщо не са дълъг срок. Не прави забременяването отсега своя фикс- идея!

# 39
  • Мнения: 9 436
4 месеца е твърде кратък период.След година и половина опити при нас се получи,но трябва само търпение и спокойствие.

# 40
  • Мнения: 991
Ами виж, от личен опит мога да кажа, че и двата пъти в които съм забременявала не беше по време на овулация  Peace
Пак ти казвам- забременяването със сигурност е станало по време на овулация.
Друг е въпроса, че сперматозоидите могат да живеят до 72 часа в организмът ти
и да чакат яйцеклетката да стане готова за оплождане.
(както вероятно е станало в твоя случай). Peace

А вече съвсем друга тема е че овулация може да настъпи по различно време на цикъла, а понякога и по повече пъти в един и същи цикъл. Има жени, които са забременели дори по време на менструация.

# 41
  • Мнения: 370
Мисля,че е доста рано,за да почваш да си тормозиш главицата и да стигаш до такъв извод.Никаде не е казано,че трябва да се забременява от първия път.Не го мисли и ще видиш,че бебчо ще дойде.Успех Peace

# 42
  • Мнения: 1 512
Спри да мислиш за това и ще видиш,че ще стане.Единственото от което се нуждаеш е спокойствие и да спреш да психясваш на тема бебе.Вземете си отпуск,отидете на почивка,успокой се и ще се получи.За информация - забременях след 1 година опити и то след като спрях да мисля за това,че не мога да забременея.

# 43
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Мммм, интересни неща научих за овулацията  Rolling Eyes
Сега, ако кажете, че забременявате и без мъже...

# 44
  • Мнения: 432
Дами моля ви отворете си учебника по биология.Срамота е големи жени и то не от неграмотни малцинствени етноси да твърдят че забременяване ставало извън периода на овулация.Овулацията е периода когато яйцеклетката е готова да бъде оплодена а кога през цикъла се случва това само Господ знае.Може да е дори по време на менструация .Колежката е права че това е все едно да кажете че забременявате и без мъже (макар че  в животинския свят е възможно)Срамувам се и се страхувам защото все пак ние ще учим следващото поколение и какво ще бъде то след като има още толкова невежи хора (не желая да обиждам някого мнението си е мое)Как искаме да няма бременни тинейджъри като няма кой да им обясни че бебетата не ги носи щъркела?Да станеш родител е огромна отговорност и за това трябват грамотни хора.Замислете се!

Общи условия

Активация на акаунт