Днес ми е мъчно, защото.... 11

  • 27 865
  • 455
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 57
Мъчно ми е защото минаха най трудните 18 във живота ми.Моето бебче стана ангелче.
Моето малко момиченце почина, малката ми Рони е вече на небето а така ужасно боли.


П.п.Не търся съчувствие от никого, просто искам да си изкажа своята най голяма мъка

# 451
  • Мнения: 3 016
Fallan_ev,тук никой не търси съчувствие или съжаление,тук всяка една от нас изплаква болката си, защото единствено и само тук можеш да бъдеш разбрана .Защото човек който не е минал през този ад не може да знае как се чувства майчиното сърце и колко много болка, гняв и т .н  има в него.Пиши и споделяй не се притеснявай  Hug!

-за ангелчетата ни........

# 452
  • Мнения: 2 015
Днес ми е мъчно, защото на наше познато семейство детенцето им почина, а беше едва на 4год.Гадното чудовище рак направи така, че за краткия си живот само да страда.А аз продължавам да се питам, защо, защо Господ прибира тези малки същества.
Почивай в мир, малка Ивна Flowers Rose  Flowers Rose!

# 453
  • Мнения: 1 163
Господи и аз питам докога,защо,как..................,но отговор няма
angel_82,Fallan_ev Cry Cry Cry Hug Hug Hug
-за вас мъничета,дано там сте щастливи

# 454
  • Мнения: 3 166
 Flowers Rose Flowers Rose за теб, мъничка изстрадала Ивана! Вярвам, че там, където си сега няма повече страдание и болка.

Flowers Rose Flowers Rose за теб, мъничка Рони!

Fallan_ev, никой ни би си и помислил, че търсиш съжаление. Не виждам нищо лошо в съчувствието обаче. Всички сме минали през това и е логично да изпитваме такова, защото знаем как боли.  Hug

П.С. Тази тема пак стана твърде голяма. Пускам нова.

# 455
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Почивай в мир малка Ивана! Flowers Rose Flowers Rose

Общи условия

Активация на акаунт