Рицарки на Бялото кантарче 21.05.2009 - ...

  • 20 542
  • 463
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 720
Добро утро.

Закусих череши, продължавам на кафе.
Днес съм заплюла санитарно хигиенен ден.  newsm75 newsm79 1dishes wash hang 1ironing
 ooooh!
Добре дошла Веселина.  Hug

# 16
  • Мнения: 175
Добро утро....
Аз днес май ще ходя на лекар, преди седмица ми се появи една болка, пронизва и спре, долу в ляво, не ми минава. Мислех, че е така наречения синдром на раздразненото черво, защото аз пиех дуфалак доста честичко, но за седмица да не мине ми се вижда странно. И сега се чудя при личната лекарка ли да ходя, другаде ли да ида....
На всичко отгоре трябва и от работа да излизам за тази цел. а тук може работа да нямае, но е изключително важно да пазим бюрата от 9 до 6.
Оф, стискайте палци да е нещо незначително, че тъкмо малко влязох в ритъм с това хранене и.

# 17
  • Мнения: 4 806
Добър да е денят ви, Рицарки!
Нова тема-нов късмет.
55.5 - това е резултатът днес. Знам, знам, че е вода, а и днес ми се пада сурово-зеленчуков ден, та ще се източи.
... но един панталон от миналото лято ми е тъй опънат, че чак неприятно, да ... ще мисля по въпроса ... най-вероятно решението няма да е в купуването на нов панталон  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 5 873
Добро утро. Heart Eyes

Литъла няма да го бия,стига толкова бой. HugЩе я прегърна  и тя си знае. Heart Eyes

На Марипоса лек път,на Петъчна стискам палци да не е  нещо серозно. Peace

Пуки-много ти се радвам -и за сериозността,и за бялото костюмче и за трепетите.

Аз имам още 5 кг до миналогодишните летни кг. Tired  ПиснА ми и на мен. Crossing Arms
Много е гадно гардероба да е пълен с необличани нови дрехи,пък да няма какво да облечеш.............. ooooh!

И кога ще се видя с комшийките?! Rolling EyesМного искам,а наистина нямам време.Оф.
 Целувам всички ! Heart Eyes

Изчезвам да готвя. Tired

# 19
  • Мнения: 448
Примъъъъъъъък  Embarassed Embarassed Embarassed

Добро утро и прекрасен ден на всички   bouquet

# 20
  • Мнения: 1 369
Теис, айде бе, откога те чакам да слезеш от балконя  Hug поне от 5 теми  Laughing
Ванюшко  Heart Eyes  Hug
Петъчна, дано не е нищо сериозно  Peace

спи ми сааааааааа, ама тъй е, който скитосва по нощите  Crazy
ай да не ъсм серсем у спама - закус - банан с мисело кляко. Отивам да наливам кафе

и добре дошла на Веселина   bouquet

Последна редакция: пт, 22 май 2009, 09:18 от Little...

# 21
  • Мнения: 13 768
Оооооо, Тейс, тъкмо наскоро те споменавахме сред безследно изчезналите. Как сте? Добре ли е всички при теб и при вас?
И защо така плахо? Тук всички дебелеем, не бой се Stop
Щом и Асса си посипа главата с пепел Mr. Green

Аз пък само на кафе досега. Нещо нищо не ми се яде.
Повредих се покрай вас, еййййй Simple Smile

# 22
  • Мнения: 448
Пилееее пиле, не изчезвам никак. Станала съм .....по-присъствена  Embarassed

На литъл на лични ли да пратя ширината на КИЛИМА, по червена пътека няма да се събера на ширина  Embarassed

Иначе доста ме е срам  Embarassed

# 23
  • Мнения: 2 487
   Добро ви утро  Hug

   След вчерашните три ябълки , половин краставица и два литра шипков чай съм с кило и половина по-малко  Laughing

   Днес съм на картофено разтоварване и едно яко плювване на всичките ми разбирания за здравословно и балансирано хранене  Mr. Green

   Ама иначе съм  Grinning. Ще правя пици , а нали знаете кога само правя пици  Laughing

   Да ви е хубав денят Hug
   Да ви се изясняват и минават болежките Hug
   Да не ви ядосват колежките Hug

  Здрасти , Тейс  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 1 642
Добро утро момичета-кокичета   bouquet

Честита ни нова тема   bouquet Литъл аз с мерки и теглилки съм готова, само за менюта не ме питайте  Mr. Green

Тейсе
доживяхме, откога те гледам на балкона  Peace Как сте?

Алоууууу всичките разпасаните, я да се стягате  Twisted Evil Аз отчитам един режимен ден  bowuu вчера  Joy що аз спрях баниците и ракиите, значи и вие можете.

Пуки мене няма да миеш пъъъъък. Кантарев не мърда, ям правилно и на всичкото отгоре се оциклих без да мръдна грам  Peace фук-фук. Ама за сметка на това как ме боли м..ка му и МЦ  ooooh!

Веске добре дошла колежке по танци. Успех ти желая и дано хорцата ти харесат  Peace

Само да кажа - наистина по-добре с повечко кила и стегнат, отколкото крьощав и висящ. Е аз спортувам активно, обаче въпреки това вися, пък и кльощава не съм - начи пак се прецакАх  Joy Joy Joy

Момичета отдавна не съм ви го казвала, но .... Благодаря ви, че ви има  Hug

# 25
  • Мнения: 367
аз и преди съм танцувала. сега ми беше трудно да намеря курс наблизо, че нали съм вече с дете и времето ми ценно. искаше ми се да опитам нещо друго, но засега в района не открих нищо освен народни танци.

живея в Пловдив . по точно в кичука на Пере Тошев. ако някой се сеща за нещо наблизо нека свирка

# 26
  • София
  • Мнения: 1 642
Ми Веске аз лично прекосявам целия град, за да ходя точно там, където ходя. Да ти кажа като ми беше малко детето си я влачех с мене, сега ми е по-трудно. Така че не мястото, а хората са важни, хореографи и колеги - това ти дава кефа от танца. Поне за мене е така  Peace

Закусих мляко с трици, хихи отдавна не бях  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 2 492
Добро утро !
Имам намаление , много съм доволна .
Не можело да се отслабва на въглехидрати - да бе да . Wink / в бб тим да си гледат работата /

Проблема с гардероба вече става сериозен .
Пари излишни няма , реших да пазарувам от Ла редут , заради страхотните намаления .
Все пак пола от хубава материя за 12 евро , къде ти .

Онзи ден ходих в Бианка - луда работа - костюми към 400 лв - ок ама ако ги нося поне две години , а не един сезон и после да са ми големи .
И въобще в България е прекалено скъпо - мои приятелки се обличат за жълти стотинки в такива хубави дрешки по чужбинско .
В Дъблин си намирах маркови дънки за 10 евро / по намаленията / , какво да си говорим повече . Sad

Въпроса ми е към Мариета, защото тя последно каза , че е пазарувала от тях ...
Мариятке за колко време дойдоха , размерите отговарят ли си .
Харесала съм си пола  за 12 евро , обувки за 30 евра - естествена кожа , уникален модел , по нашите магазини му искат 250 лв , сако за 25 евро ...
И на адреса ли идва пакета или се ходи до пощата .

# 28
  • Мнения: 5 873
Вместо Мариетка да ти отговоря аз:
-пратката идва за 4  до 6 седмици
-поръчката пристига на митница,ако е малък град по поща
-размерите си отговарят,но вземи предвид материите,ако няма еластан рискуваш да не ти стане дрехата
Можеш да ползваш кодове за отстъпка или подаръци-има тема в "На пазар".
 Hug

# 29
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 373
Прекрасен ден, прекрасни дами!

Да не пишете на често, щото много бързо ще я изпишем темата Simple Smile

За Ла Редут - идват в митницата (за София и други градове с митници) или на адрес в по-малките населени места.
Размерите - не знам, купувам от детската номерация, там са на ръстове. Много зависи от материите. В "На пазар" има тема, където може да си запиташ за размерите на конкретен модел. И Ванчето пазаруваше от чужбинско. newsm78

Айче, след плодовия е белтъчния ден, по 90-дневната, не се прецаквай с картоф - утре да е.

Теис,  Hug тъкмо на време. За Голямото стягане.

Аз съм работна, даже повече, от колкото си мислех, но ми харесва.
И си правих равносметки на отслабването. Предишни пъти беше предимно с гимнастика и в по-малка степен хранителен режим. Сега първото почти липсва, с което си обяснявам и появата на глънките. Обявявам им война, че и аз искам на мореее.

Айде, кой е с мен в Голямото стягане?

П.П. Ванчето много бърза  Hug

Общи условия

Активация на акаунт