Ревнувате ли своята половинка ?

  • 3 992
  • 92
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 102
 Simple Smile в момента не ревнувам,просто обичам и вярвам безрезервно Flutter

# 46
  • Мнения: 202
"Ревнува този който се страхува , че ще загуби онова което не заслужава" не мога да си спомня кой го е казал ,но сигурно е прав. 

# 47
  • not found
  • Мнения: 581
Аз съм болезнено ревнива , как ме търпи моя не знам  newsm78 но и той си ме ревнува , по-малко ...

# 48
  • Мнения: 22
     Не съм ревнива по отношение на половинката. Съпругът ми също не е от ревнивите, приличаме си много в това отношение и съм много доволна, че не ме следи под лупа.  Mr. Green Не че има причина да го прави...  Naughty

# 49
  • София
  • Мнения: 2 623
И двамата не сме от ревнивите и не си даваме
поводи за ревност. Либерални сме и то доста  Hug
Мисля, че сме късметлии в това отношение  Wink

# 50
  • Мнения: 107
Не. Дори искам да се отърва от него.

# 51
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Не. За мен ревността е проява на неувереност в себе си и собственическо поведение спрямо партньора. Освен това и аз като Милинка преди години имах връзка с ужасен ревнивец, та знам какво е. Нито мога, нито искам да се излагам така и да тормозя човека до себе си.

# 52
  • Мнения: 803
Нито аз него,нито той мен,или поне не ми го е показвал до сега. Mr. Green
Смея да твърдя /от личен опит/,че не е задължително да ревнуваш някого,за да го обичаш. Embarassed

# 53
  • Мнения: 1 127
Не, не го ревнувам, което не е типично за зодията ми е, но е факт. Laughing

# 54
  • Мнения: 80
По принцип му имам доверие и не го ревнувам.Макар че имам малко по демократично мислене и съм му дала свобода веднъж изпитах това чувство-беше много гадно-на недоверие,на слабост...
     
все едно аз съм го писала

# 55
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ревнувам го, но не от други жени и не се страхувам от изневяра. Вероятно защото никога не съм забелязала интерес към "чуждото". Но други неща, които поглъщат цялото му внимание, ме вбесяват и много се карам с него заради това.

# 56
  • Мнения: 2 448
Какво значи не го ревнувам, все ви е едно ако спи с друга ли? Или толкова съм уверена, че не може да пожелае друга? Или толкова е смотан, че друга едва ли би го пожелала? Кое от тези?  newsm78

# 57
  • Мнения: 803
Какво значи не го ревнувам, все ви е едно ако спи с друга ли? Или толкова съм уверена, че не може да пожелае друга? Или толкова е смотан, че друга едва ли би го пожелала? Кое от тези?  newsm78
Нито едно от трите.За мен ревност е да ми рови в дамската чанта,с надеждата да открие там не знам си какво,да ми се обажда безброй пъти на ден по телефона и да ме пита къде съм,с кой съм,да ме следи,да ми проверява тел.разпечатки,да реагира тъпо,когато някой ме загледа,да е подозрителен,да не ми вярва,ей такива неща.Казвам това,защото наше много близко семейство имат подобни отношения.Нима това е любовта?Слава Богу,аз не изживявам такава,дано и двамата си останем все същите,неревнуващи се.
Някои ще кажат,че сме скучни...Много им здраве.За мен ревността е болест,тя изяжда и руши любовта,не я сплотява и  доказва.
Това си е мое мнение...

# 58
  • Мнения: 156
Какво значи не го ревнувам, все ви е едно ако спи с друга ли? Или толкова съм уверена, че не може да пожелае друга? Или толкова е смотан, че друга едва ли би го пожелала? Кое от тези?  newsm78
нито едно от тези не значи. поне моето "не ревнувам" не се вмества в тези определения.

# 59
  • Мнения: 5 710
не, не ми дава повод.
понякога се чувствам поласкана, когато  си проличи, че някоя жена го харесва ..
но ревност не. ако ми даде повод обаче, допускам, че ще полудея много, аз съм със собственическо чувство и мисля, че съм от жените, които биха стигнали до крайности.

Общи условия

Активация на акаунт