СЕДМОКЛАСНИЦИ - таксата платена, пишем заявления

  • 15 282
  • 380
  •   1
Отговори
# 375
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
Криси вече не празнува деня на детето - била тийнейджър... 

Тя и моята така казва, ама иска подарък за деня на детето  Simple Smile

Миналата седмица купихме два сутиена - предложих й това да й е подаръка за деня на детето... и тогава разбрах, че нямало да празнува...  Joy

# 376
  • София
  • Мнения: 4 867
Моите момичета и двете получават от татко си цветя за осми март - не пропуска нито една от жените вкъщи. Wink
За първи юни и двете получиха шарени джапанки - да им е слънчево и шарено лятото. А и на Виктория никът й е Джапанка навсякъде в нета.
Днес ще я изпитват по физика - учителят искал да й пише 6, ама трябвало още малко да я попрепита. Миналата седмица искаше от нея доклад... Днес май ще се приключи с изпитванията.

А за непразнуването на първи юни се чудя... Аз знам, че мама днес ще ми се обади да ми честити празника... и, да си призная, нямам нищо против  Laughing

# 377
  • Мнения: 2 716
Честит 1 юни   costumed034 Tada  bigdance2  ura

Двудетни - 11+ AnnLee, Ро, Ежка и Rosisd = 15  bowuu

Моля пишете по-спокойно, защото имам работа и на ушите, а вече прескачаме 25-те позволени страници.
10 к ю  Crazy

Вчера Лили ходи на пробен по БЕЛ. А в събота - на тест за балканиадата. Защо не отиде и вчера, не разбрах. Както и да е.
Двама седмокласници са се класирали все пак. Браво на тях!

Янита - браво на Вики за 100-те точки  smile3501

# 378
  • България
  • Мнения: 2 164
Криси вече не празнува деня на детето - била тийнейджър... 

Тя и моята така казва, ама иска подарък за деня на детето  Simple Smile

Моята пита за подарък и на двата празника Wink

# 379
  • Мнения: 413
ana: Благодаря  Hug


Компютъра в къщи се пуска само по работа,демек,за да се изтеглят теми,реферати,тестове и да се разгледат сайтовете на училищата.Изваждането на датите за приемане на заявления за допълнителните изпити,датите на изпитите и какви документи са необходими са си негово задължение.Също така негова работа е да следи дали не сме забравили с баща му  кога трябва да подадем документите и да ни подсети Mr. Green
За удоволствие може да се седи на компютъра само събота и неделя за не повече от два часа на дете Peace
През седмицата се гасят лампите в 10 часа.Петък и събота може да стоят до 12.
Ако обаче има издънки(стаята е разхвърляна или някой не си е изпрал дрехите от тренировка,примерно),седенето на компа за кеф отпада.
Ха сега гадна майка ли съм а Mr. Green Laughing


 newsm20

Честит празник на всички деца и на тези, които пазят детското в себе си! Бъдете щастливи  smile3525

# 380

Общи условия

Активация на акаунт