Отговори
# 345
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Благодаря ви момичета Hug

# 346
  • Мнения: 549
Момичета искам да си приготва мармалад/конфитюр/ в хлебопекарната някой ако е правил ще ми бъде интересно да сподели как го прави.
Аз разполагам с ягоди-пресни,глюкоза-гъста,пектинот 40гр.и желатин на доктора.

# 347
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Момичета имам още един въпрос - започнах да правя палачинки,но вместо пшенично брашно сложих по погрешка царевично,та ще стане ли нещо?

# 348
  • София-Младост
  • Мнения: 23 385
Момичета имам още един въпрос - започнах да правя палачинки,но вместо пшенично брашно сложих по погрешка царевично,та ще стане ли нещо?
Може би на вкус няма да е са същите, но мисля че ще стане.

# 349
  • Мнения: 11 747
според мен ще станат твърди, почти като кора. Не съм правила никога палачинки с царевично брашно, но покрай приложението му по други места - такова ми е впечатлението.

# 350
  • Мнения: 9 144
nordina, nana77, благодаря ви   bouquet

# 351
  • София
  • Мнения: 12 555
nordina, nana77, благодаря ви   bouquet

За нищо, после да споделиш какво се е получило  Grinning

# 352
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Все пак реших да направя една-две и станаха точно както каза Пина  ooooh! - отговорът е че не стават с царевично брашно,определено!Всичко замина на боклука Mr. Green Не правете като мен Joy

# 353
  • Мнения: 1 983
Девойки, имам пармезан и панделки, дайте идея какво да ги направя за довечера. Hug

# 354
  • Мнения: 11 607
Моля, елементарна рецепта за кюфтета със сос.......

# 355
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Мама Цоцоланка , ако искаш да са с дом. сос ще ти напиша една, от форума е , за съжаление не помня на кой беше, но много вкусно става Heart Eyes.

# 356
  • от Луната
  • Мнения: 1 753
Аелис, може ли и на мен. А и ако ми дадете някаква идея за някоя бърза манджа-във фризера имам кайма, свинско месо, ярешко, паприкована сланина, карфиол, чушки зелени нарязани и май това беше newsm78

# 357
  • Мнения: 11 607
Мама Цоцоланка , ако искаш да са с дом. сос ще ти напиша една, от форума е , за съжаление не помня на кой беше, но много вкусно става Heart Eyes.

Давай.....

# 358
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
viktoalia transparanta , сетих се от къде знам рецептата, ето ти линк, някъде по средата на страницата е, лесно е и става вкусно Wink.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=356542.0

Дано и на Мамето да съм била полезна Heart Eyes.

# 359
  • Мнения: 22 867
viktoalia transparanta , сетих се от къде знам рецептата, ето ти линк, някъде по средата на страницата е, лесно е и става вкусно Wink.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=356542.0

Дано и на Мамето да съм била полезна Heart Eyes.

Да добавя още:

Кюфтета фрикасе на Бордовски
 и кюфтета по чирпански

Маме, гледай, пък каквото ти се прияде...........  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт