Какъв таван за банята?

  • 7 075
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 149
Нашата баня е в червено и бяло и тавана е бял, от гипс-картон с лунички
А дали се поддържа лесно?

# 16
  • Мнения: 1 085
Нашата баня е в червено и бяло и тавана е бял, от гипс-картон с лунички
А дали се поддържа лесно?

Не изисква подръжка, стига боята да е влагоустойчива. Естествено, трябва да се пребоядисва през няколко години.

# 17
  • Мнения: 1 149
Нашата баня е в червено и бяло и тавана е бял, от гипс-картон с лунички
А дали се поддържа лесно?

Не изисква подръжка, стига боята да е влагоустойчива. Естествено, трябва да се пребоядисва през няколко години.
Много ти благодаря за бързия отговор.

# 18
  • София
  • Мнения: 12 554
Принципно латексът за тавана на банята винаги е влагоустойчив.

# 19
  • Мнения: 3 372
Нашата баня е в червено и бяло и тавана е бял, от гипс-картон с лунички
А дали се поддържа лесно?
Незнам, още не сме ползвали банята, не е изцяло готова. Латекса е влагоустойчив, изглежда като пластмасов, би трябвало да няма проблем

# 20
  • Мнения: 1 919
viktori за цени за коридора 120 на 650са-   926лв
  баня 155 на 155см -392лв  ни взеха  Rolling Eyes
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=11361626     това е коридора в банята е същото просто са други луничките.

Последна редакция: пн, 25 май 2009, 09:18 от galentinass

# 21
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
Окачен с вградени влагоустойчиви лунички. Нашата баня е зелено и бяло, таванът е бял.

# 22
  • Мнения: 4 292
Ние сме с окачен таван от бял хънтър,  широките ленти, с лунички. Банята ни е в зелено, оранжево и бяло.
На мен не ми харесва хънтърът и имам огромното желание да го заменя с нещо друго.

# 23
  • Мнения: 1 149
На мен хънтърът също не ми харесва,за това въпросът ми е от какъв материал да бъде  newsm78
Благодаря на всички ,които се включват в темата  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 223
здравейте на всички! и аз четох в друга тема за алполика, за който  споменава етомира. за съжаление й писах на лични с молба за по-подробна информация, но не получих отговор.  ако някой се е спрял на такъв таван или има повече инфо за материала, моля да пиши в темата. надявам се, че ще е полезно на всички Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт